Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Kozak, mam jechać?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki, że się wtrącę, ale można coś więcej na temat tego VW? Jakąś stronę z nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wszystkich

:hi: w domu już?

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Kozak, mam jechać?

a chcesz :whistling:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

może takie :naughty:

Sorki, że się wtrącę, ale można coś więcej na temat tego VW? Jakąś stronę z nim?

http://www.facebook.com/McD.Photography

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wszystkich

:hi: w domu już?

tak już w KRK, wróciłem o 1;30 i od 9 w pracy, ale urywam się bo muszę wysyłki przed 15 zrobić. jak uda mi się to zjawię się u Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez masz taka blende?

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Nex mnie zainspirował do rozkodowania kodów samochodu...i człowiek całe zycie się uczy...

okazuje sie ze mam podgrzewany zamek w drzwiach kierowcy, isofix z przodu i z tyłu i zawieszenie 1BV

i teraz pytanie do znawców...czym w koncu sie rozni 1BE od 1BV - 1BA TO normalna zawiecha - wczesniej mialem 1be - a teraz 1BV - TWARDSZE???

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

Boseron u mnie siedzi Alternator 140A - u Ciebie chyba 120A jesli sie nie myle

AUDI A4 B6 B7 1.9 TDI 130 KM ALTERNATOR 140A (3003595936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i nizsze chyba, przynajmniej w a5 tak jest 1bV to zawieszenie obnizone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry wszystkim :)

1 BE 1BV obniżają o tyle samo czyli -20mm tylko 1BV jest twardsze i tylko taka różnica :wink: przerabiałem to.

Karol dzięki chyba zmienie ten alternator na ten większy.

Wąski jade do Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem ale bez łopatek :)

ps. Bry Dzień Wszystkim , kurde za tydzień pogoda będzie typowo wiosenna po 15 stopni :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś chciał to kolega rubio który był 2-3 tygodnie temu na spocie mógłby przywieźć produkty firmy Łucznik oczywiście w dobrych cenach, np. waga taka jak tutaj :arrow2:Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Za 40zł

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Diana 250zł

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Lidia 300zł

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Amelia 500zł

Produkty oryginalne, 2 lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś chciał to kolega rubio który był 2-3 tygodnie temu na spocie mógłby przywieźć produkty firmy Łucznik oczywiście w dobrych cenach, np. waga taka jak tutaj :arrow2:Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Za 40zł

1 szt. poproszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...