Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie malować razem ze zderzakiem kratki przy halogenach w kolor nadwozia czy zostawić je ori plastikowe, nie wiem jak będą sie zachowywać chwytając kamienie ......

moje zdanie znasz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wąski, a gdzie mozna zamotowac ten haczyk ? Jest cos ori do montazu juz w samochdzie ?

nex, tez mi sie wydaje duzo, za to co widze... Pixi zrobil dokladnie takie same u siebie, kupujac pasek z diodami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pixi to wladowal te ledy wszedzie gdzie sie dalo :decayed:

on ma Pakiet Oświetlenie PLUS :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:

Od wczoraj w Krakowie, droga masakryczna jechałem DK 94 400 km mam z domu, co chwila albo misiaczki albo inspektory, CB robi robotę:naughty: W czw. jeżeli nie będzie trzęsienia ziemi czy coś takiego to zjawię się na spocie. Ciężkie kilka miesięcy teraz mnie czeka, AGH zaczyna pokazywać pazur:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł;

będzie ktoś w czwartek z VAGiem?

Jak się wszystko ładnie poukłada to się pokażę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski, a gdzie mozna zamotowac ten haczyk ? Jest cos ori do montazu juz w samochdzie ?

praktycznie gdzie chcesz :wink: w B6 sedanie z tyłu są oryginalne miejsca montażu, po półką :wink:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Panowie... gdzie kupie turbo BRD, ale na 100% PEWNE... cena nowego (3tys) mnie zalamuje, a nie uznaje regeneracji....:facepalm:

Jezeli nie znajde pewnej to pewnie pojdzie nowka... :kwasny:

Fanta ma namiar na taką turbinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie gdzie chcesz :wink: w B6 sedanie z tyłu są oryginalne miejsca montażu, po półką :wink:

Fanta ma namiar na taką turbinę

na szczescie mam avanta, wiec chyba miejsca ori nie bede mial...:eusathink:

to juz sle pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie gdzie chcesz :wink: w B6 sedanie z tyłu są oryginalne miejsca montażu, po półką :wink:

Fanta ma namiar na taką turbinę

na szczescie mam avanta, wiec chyba miejsca ori nie bede mial...:eusathink:

to juz sle pw :wink:

ja to nie ta FANTA pisz do FANTY od pająków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co podobała się nakładka koledze Boserona :decayed:

Właśnie odebrałem dedykowane moduły do paska :kox:. Wąski, chciałeś zobaczyć :wink:, nie wiem czy dziś zdążę zamontować bo za chwilę praca, ale efekt po zamontowaniu na pewno pokażę.

http://img201.imageshack.us/img201/6772/moduly.jpg

NEX ile za to dałeś 300zł dobrze pamiętam ? bo nie chce mi się szukać twojego posta

jeśli tak to koleś łanie kroi

z tego co widzę to są chyba diody SMD 3 chipowe światło ok 17lm jedna taka dioda kosztuje ok. 50gr/szt widzę tam na tych płytkach coś koło 80szt czyli wychodzi jakieś 40zł wygląda że ma to z jakiś pakietów z których odpowiednio powycinał i dopasował wielkość. Nie wiem czy coś kumasz w dziedzinie lutownicy ale zrezałbyś to sobie sam.

Np tutaj koszt z dużym zapasem ilości diod to 44zł (czyli ok.250zł zostaje) a można je polutować na pająka nie musi być żadnej płytki.

albo tutaj masz 0,5W o świetle 45lm czyli prawie trzy krotnie więcej niż te powyżej. Zasada budowy jest taka że łączysz takie 4 diody w szereg (+,-,+,-..) bo ich max. napięcie zasilania to 3,3V czyli 4x3,3V daje 13,2V dzięki czemu nie trzeba stosować żadnych dodatkowych elementów typu rezystor czy stabilizator bo teoretyczne 13,8V instalacji nie powinno im zrobić ziazi. Łącząc takie pakiety po 4szt równolegle można sobie budować dowolne kształty i rozmiary. Diody te twoje i te 0,5W wielkością są do siebie zbliżone czyli będzie ich podobna ilość w danych miejscach ale światło będzie trzy razy mocniejsze od tych twoich. :naughty:

Można by też spróbować wsadzić te diody (4szt) np w postojówki lub w tablice bo da to w sumie 4W co będzie zbliżone do tego co zwykła 5W i komp może nie zgłaszać błędu jedyny minus że trzeba je zamontować na jakimś radiatorku (np. z chipsetu) bo one już się trochę grzeją i solo długo nie pociągną.

Myślałem już kiedyś sobie zrezać w ten sposób oświetlenie w aucie ale jakoś nie mam do tego weny może ktoś przejmie pomysł :wink:bo koszty są śmieszne względem kupowania gotowców.

Poza tym co Tomek napisał, to w sumie fajnie puścić z dymem od czasu do czasu jakiś klosz od lampki, a może i całego paska, jak się przez przypadek nie zgasi światełka... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja 0-2 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Taylor Swift - I Knew You Were Trouble - Goat Edition - YouTube

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie gdzie chcesz :wink: w B6 sedanie z tyłu są oryginalne miejsca montażu, po półką :wink:

Fanta ma namiar na taką turbinę

na szczescie mam avanta, wiec chyba miejsca ori nie bede mial...:eusathink:

to juz sle pw :wink:

ja to nie ta FANTA pisz do FANTY od pająków

tak tak bo FANTA jest tylko jeden :wink:

wielkie dzięki Kerczi za pomoc :wink::thankyou2:

Wąski Tobie również, że zechciałeś przyjechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh

nie ma za co....Waski nasza Ty światłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie gdzie chcesz :wink: w B6 sedanie z tyłu są oryginalne miejsca montażu, po półką :wink:

Fanta ma namiar na taką turbinę

na szczescie mam avanta, wiec chyba miejsca ori nie bede mial...:eusathink:

to juz sle pw :wink:

ja to nie ta FANTA pisz do FANTY od pająków

tak tak bo FANTA jest tylko jeden :wink:

wielkie dzięki Kerczi za pomoc :wink::thankyou2:

Wąski Tobie również, że zechciałeś przyjechać :decayed:

tiaaa.....:cicho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...