Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry.

Kto jutro na zlocie?

Ja robię i nie będzie mnie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie skończcie wywody na temat lampek i weźcie sie do roboty bo Nam nie kapie 200 zeta za dwie godziny :decayed:

komu nie kapie to nie kapie

no właśnie miszczu ten to szczeli dwa razy z nogawicy i dwie paki koło jajec leży w kieszeni :decayed:

widziałem tą twoą 13-kę nie wiem co w środku ale z zewnątrz wygląda na dobry dil szkoda że Karol dał cynk niewłaściwej osobie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończcie wywody na temat lampek i weźcie sie do roboty bo Nam nie kapie 200 zeta za dwie godziny :decayed:

komu nie kapie to nie kapie

no właśnie miszczu ten to szczeli dwa razy z nogawicy i dwie paki koło jajec leży w kieszeni :decayed:

widziałem tą twoą 13-kę nie wiem co w środku ale z zewnątrz wygląda na dobry dil szkoda że Karol dał cynk niewłaściwej osobie :kwasny:

no, rozwinięta jak na 13-tkę, niestety jeszcze głupiutka ale będą z niej ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończcie wywody na temat lampek i weźcie sie do roboty bo Nam nie kapie 200 zeta za dwie godziny :decayed:

komu nie kapie to nie kapie

no właśnie miszczu ten to szczeli dwa razy z nogawicy i dwie paki koło jajec leży w kieszeni :decayed:

widziałem tą twoą 13-kę nie wiem co w środku ale z zewnątrz wygląda na dobry dil szkoda że Karol dał cynk niewłaściwej osobie :kwasny:

no, rozwinięta jak na 13-tkę, niestety jeszcze głupiutka ale będą z niej ludzie.

no w piwnicy używania na parę lat będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera mody za modami widzę tutaj :decayed:

Pablo, ty kilka miesięcy temu tak pomodziłeś że masz spokój na conajmniej 1,5 roku :wink::decayed:

Ja przez pierwsze 3-4 lata modziłem więc na zaś jest spokój:decayed:

A ostatnie mody to hmmm chyba w drugą stronę :grin:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Szok cenowy - NEO24.PL

dobra cena:shock3:

Cenę taką mają normalnie, na allegro chodzą po 349zł

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

0_0_1482049465_Niespodziewanka_przez_qojjjjot_middle.gif

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że środek tygodnia, ale chętnie wyskoczyłbym dziś wieczorem gdzieś na jakieś piwko... :whistling: pisałby się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę taką mają normalnie, na allegro chodzą po 349zł

Pablo zanim coś kupisz na alledrogo użyj :szukaj: u wujka z googla

Czym się podniecacie ?

tu masz za 294

a tu odbierzesz w Plazie w Komputroniku dokładając 25zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że środek tygodnia, ale chętnie wyskoczyłbym dziś wieczorem gdzieś na jakieś piwko... :whistling: pisałby się ktoś?

wiesz gdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta przyjedz dziś na piłke gramy o 22.30 meczyk to pogadamy , co prawda tam piwa nie wypijesz :wink:

Panowie dostałem własnie przesyłke z halogenami ,kupione na naszym forum i co ..... połamane zaczepy ,a gość twierdzi że były dobre,zagotowałem tak żę zaraz wybuchne, jak można spakować halogeny do za małego pudełka !!! :thumbdown::thumbdown::wallbash::wallbash::wallbash:dzwoniłem do chłopa :ranting::ranting::ranting: czekam na reklamacje bo powiedziałem mu żę do niego podjade osobiście i rzuce mu to na pysk!. Kurva dlaczegp tu jest tak dużo oszustów i ludzi chcących tylko zarobić kalając swoje dobre imię :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :facepalm:

Ludzie to na prawdę są j**nięci co niektórzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie :kwasny:

ja tu kiedyś kupiłem od jednego takiego kompletny lewarek automatu do mojego wozidła i jak rozpakowałem to myślałem że mnie hu.. strzeli Każdy róg chromu wybieraka był pęknięty bo tak go spakował że praktycznie rogi przebijały paczkę która była na oko 1/4 mniejsza od lewarka. Wcisnął go do środka a że element sporo ważył i mierzył to było do przewidzenia co z niego będzie jak do mnie dotrze. Stwierdził że powinienem sprawdzić stan przy kurierze :facepalm: tyle że może nie każdy siedzi w domu i czeka na kuriera żeby sprawdzić paczkę którą odebrał ktoś w moim imieniu. Na moje uwagi że mógł to spakować z trochę większą wyobraźnią bo nie miało to prawa dojść całe w taki sposób jak to zapakował to delikatnie mówiąc spuścił mnie po brzytwie :kwasny: lewarek z tego co pamiętam za 200zł do tej pory wala się gdzieś w garażu :kwasny: bo koszt dokupienia uszkodzonego chromu był niewiele mniejszy niż całego lewarka więc kupiłem drugi. Potem kupiłem u innego kolesia dokładkę tylnego która miała być s-line jak się potem okazało była zwykła a kolo się upierał że auto było s-line bo były znaczki na listwach :facepalm: no i od tamtej pory podziękowałem za interesy wysyłkowe na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki by taki numer zrobił???

A z tą dokładką pamiętam jak pod halą na kiełbaskach z KERCZIM się sprzeczaliśmy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie :kwasny:

ja tu kiedyś kupiłem od jednego kolegi z Tarnowa (czaki coś tam) kompletny lewarek automatu do mojego wozidła i jak rozpakowałem to myślałem że mnie hu.. strzeli Każdy róg chromu wybieraka był pęknięty bo tak go spakował że praktycznie rogi przebijały paczkę która była na oko 1/4 mniejsza od lewarka. Wcisnął go do środka a że element sporo ważył i mierzył to było do przewidzenia co z niego będzie jak do mnie dotrze. Stwierdził że powinienem sprawdzić stan przy kurierze :facepalm: tyle że może nie każdy siedzi w domu i czeka na kuriera żeby sprawdzić paczkę którą odebrał ktoś w moim imieniu. Na moje uwagi że mógł to spakować z trochę większą wyobraźnią bo nie miało to prawa dojść całe w taki sposób jak to zapakował to delikatnie mówiąc spuścił mnie po brzytwie :kwasny: lewarek z tego co pamiętam za 200zł do tej pory wala się gdzieś w garażu :kwasny: bo koszt dokupienia uszkodzonego chromu był niewiele mniejszy niż całego lewarka więc kupiłem drugi. Potem kupiłem u innego kolesia dokładkę tylnego która miała być s-line jak się potem okazało była zwykła a kolo się upierał że auto było s-line bo były znaczki na listwach :facepalm: no i od tamtej pory podziękowałem za interesy wysyłkowe na forum .

Ja to gdybyś marudził bym Ci jeszcze sprzedał liścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanko: czy w B6 na FISie jak są wyświetlane komunikaty o niskim poziomie danego płynu (np. spryskiwaczy, chłodniczego, oleju itd.) to czy są one wyświetlane kolorami zależnie od ilości jaka pozostała ilość danego płynu? Jak mi zaczyna sygnalizować niski poziom płynu do spryskiwaczy to wyświetla na żółto, a jak wczoraj mi wyświetlił niski poziom płynu chłodzącego to już na czerwono, ale może dlatego, że auto stało na pochyłości, a gdyby było mniej nachylone to by wyrzucił komunikat na żółto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to gdybyś marudził bym Ci jeszcze sprzedał liścia

tiaaa i też by pewnie dotarł połamany bo tobie to od razu z oczu patrzy wałem już mi Pani w Play-iu opowiadała i zwrotu tej kamery też się już pewnie nie doczekam :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

Panowie, takie pytanko: czy w B6 na FISie jak są wyświetlane komunikaty o niskim poziomie danego płynu (np. spryskiwaczy, chłodniczego, oleju itd.) to czy są one wyświetlane kolorami zależnie od ilości jaka pozostała ilość danego płynu? Jak mi zaczyna sygnalizować niski poziom płynu do spryskiwaczy to wyświetla na żółto, a jak wczoraj mi wyświetlił niski poziom płynu chłodzącego to już na czerwono, ale może dlatego, że auto stało na pochyłości, a gdyby było mniej nachylone to by wyrzucił komunikat na żółto?

ostrzeżenia mniej znaczące są wyświetlane na żółto ważne na czerwono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że środek tygodnia, ale chętnie wyskoczyłbym dziś wieczorem gdzieś na jakieś piwko... :whistling: pisałby się ktoś?

Witam wszystkich:)

Ja się pisze na piwko a nawet na bilarda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanko: czy w B6 na FISie jak są wyświetlane komunikaty o niskim poziomie danego płynu (np. spryskiwaczy, chłodniczego, oleju itd.) to czy są one wyświetlane kolorami zależnie od ilości jaka pozostała ilość danego płynu? Jak mi zaczyna sygnalizować niski poziom płynu do spryskiwaczy to wyświetla na żółto, a jak wczoraj mi wyświetlił niski poziom płynu chłodzącego to już na czerwono, ale może dlatego, że auto stało na pochyłości, a gdyby było mniej nachylone to by wyrzucił komunikat na żółto?

A nie widzisz różnicy pomiędzy brakiem płynu do spryskiwaczy, a płynu chłodzącego?? Jeśli nie to możesz jeździć dopóty dopóki komunikat nie zrobi sie czarny i wtedy zauważysz różnicę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki by taki numer zrobił??

sorry teraz mi się przypomniało że chyba jednak udało mi się to po przepychankach mu zwrócić ale sympatycznie nie było. Z tego co mi się przypomina to miałem mu to spakować i odesłać tak jak przyszło a on to miał niby przy kurierze rozpakować i zwalić winę na nich że tak doszło tak to chyba się skończyło bo to było z trzy lata temu a w garażu mam ten mój stary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanko: czy w B6 na FISie jak są wyświetlane komunikaty o niskim poziomie danego płynu (np. spryskiwaczy, chłodniczego, oleju itd.) to czy są one wyświetlane kolorami zależnie od ilości jaka pozostała ilość danego płynu? Jak mi zaczyna sygnalizować niski poziom płynu do spryskiwaczy to wyświetla na żółto, a jak wczoraj mi wyświetlił niski poziom płynu chłodzącego to już na czerwono, ale może dlatego, że auto stało na pochyłości, a gdyby było mniej nachylone to by wyrzucił komunikat na żółto?

A nie widzisz różnicy pomiędzy brakiem płynu do spryskiwaczy, a płynu chłodzącego?? Jeśli nie to możesz jeździć dopóty dopóki komunikat nie zrobi sie czarny i wtedy zauważysz różnicę :decayed:

Płyn do spryskiwaczy: żółto, płyn chłodzący: czerwono, poziom oleju: żółto. Więc nie jestem pewien, czy to chodzi o ważność danego płynu, czy o jego ilość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...