Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuźwa 20:00 dochodzi a ja mam taki zajeb w robocie że jeszcze siedzę, jadę na M1 i się pojawię..

:facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kuźwa 20:00 dochodzi a ja mam taki zajeb w robocie że jeszcze siedzę, jadę na M1 i się pojawię..

:facepalm:

Wystarczyło że zrobiłem sztuczny tłok i jakoś tak poszło. Przepraszam, nie chciałem...

Etui kupiłem po konsultacji... czerwone... A mogło być czarne ! Jasny gwint...

Opublikowano

Dzieki panowie za spota :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dzięki Majstry za spota :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie za spota dziś mega frekwencja :naughty: oby tak dalej to na wiosnę nie bedzie miejsca na niebieskim parkingu hihihi

Opublikowano

dzięki za spota, Panowie!:hi:

Opublikowano

Dzięki za spota:) oby za tydzień było nas jeszcze więcej:)

Opublikowano

podziekowal :hi:

Opublikowano

Gdyby nie było rotacji aut, to w szczytowym momencie byłyby 32 fury wliczając RS5, A6, S3, Beemkę i Evo. A tak to "jedyne" 29 wozideł. Kurde, normalnie jak kwiatki na wiosnę - im cieplej, tym więcej:decayed::grin::polew:

Opublikowano
Gdyby nie było rotacji aut, to w szczytowym momencie byłyby 32 fury wliczając RS5, A6, S3, Beemkę i Evo. A tak to "jedyne" 29 wozideł. Kurde, normalnie jak kwiatki na wiosnę - im cieplej, tym więcej:decayed::grin::polew:

S5 nie RS5 ;)

32 to były same audice + beta + pasek + EVO

Frekwencja rekordowa od niepamiętnych czasów :kox:

Było by więcej jak by nie A1 Gruszki..

Opublikowano

:hi:podziękował!

Frekwencja dziś była wyjątkowa - oby tak dalej

PS. Dexter zajrzyj tu:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-regeneracja-tylnego-spryskiwacza-mechanizmem-napedu-wycieraczki-158785/

może ten temat coś Ci pomoże w rozwiązaniu twojego problemu

Opublikowano

juz wiem dlaczego nikt na spoty nie woźi vaga :kwasny:

z nikim nie zamieniłem słowa , jedynie z moim kompem jak sie pojawił napis "zapraszamy " :wink:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

Lenox :thumbup1: co ja bym bez Ciebie zrobił , dziekuje Kolego

Opublikowano

Boseron stali koledzy pod plazą koło Toyoty jak wracałem, Yanosik zdał egzamin.

Opublikowano

jak z Grzeskiem wracalismy to widzielismy jak jakas A6 zlapali :wink:

Opublikowano

boseron dzięki :thumbup1:

w wolnej chwili możesz rzucić okiem czemu ten mój BT sprecha, a nie mówi normalnym językiem (czyt. angielskim)

Opublikowano
jak z Grzeskiem wracalismy to widzielismy jak jakas A6 zlapali :wink:

No dzwonił do mnie Greg czy to przypadkiem nie zatrzymali FANTOMASA..

Ok panowie lecę oglądać Hobbita bo się dziś pojawił w HD, 3h oglądania :shock3: nie wstanę rano:decayed:

Jednak odpuszczam dzisiaj, nie będę siedział do 3:30:decayed:

Opublikowano

spox :wink: ide popatrzeć troche na MMA Bellator :naughty:

Opublikowano

też lece w kimono

pozdrawiam:hi:

Opublikowano
jak z Grzeskiem wracalismy to widzielismy jak jakas A6 zlapali :wink:

No dzwonił do mnie Greg czy to przypadkiem nie zatrzymali FANTOMASA..

Ok panowie lecę oglądać Hobbita bo się dziś pojawił w HD, 3h oglądania :shock3: nie wstanę rano:decayed:

Niet nie zatrzymali miałem dzwonić do Kercziego ale on na pewno jechał powoli :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.