Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber ja pamietam, ale nie wiem jak reszta...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gruszka pamiętasz o mnie ? :wink:

Wyslalem Ci kontakt na telefon ale mam 3 twoje numery i nie wiem czy wyslalem na dobry

Opublikowano
Gruszka pamiętasz o mnie ? :wink:

Wyslalem Ci kontakt na telefon ale mam 3 twoje numery i nie wiem czy wyslalem na dobry

nic nie doszło :decayed: nie wiem jakie Ty masz te numery.. bo 3ch nie miałem... mam 2 i lecą do Ciebie na PW :wink:

Opublikowano

Panowie mam do sprzedania ACER ASPIRE ONE D260 - ideał bez rysek za 500zł gdyby ktos poszukiwal takiego sprzetu.

Opublikowano
  • Autor

Myślę że jak będzie więcej grubszych furmanek to przejedziemy się wszyscy gdzieś na skilla.

Pablo będziesz pierwszy stał na kresce ..........

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pablo bedzie dawal znak frędzlem...:)

Opublikowano
Pablo będziesz pierwszy stał na kresce ..........

Nie ma problemu, mogę się sprawdzić z jakimś 1.8T albo 1.9TDI/2.0TDI po programie :naughty:

Opublikowano

Pablo przeciez by Cie 2.0 po programie wciagnelo nosem ;p

Opublikowano
Dzięki wszystkim za spota, w szczególności gruszce za zaproszenie. Może będę częściej do was wpadał.

Pozdr.

Ty tam dobrze pamiętasz jeszcze czasy jak robiliśmy spoty na dachu hehe

Fajnie że byłeś tylko przyjeżdżaj częściej jak możesz:decayed:

Myślę że jak będzie więcej grubszych furmanek to przejedziemy się wszyscy gdzieś na skilla.

:siema:

Nie tylko na dachu :) zanim REX mnie zaprosił na wasz spota na dachu to przecież był jeszcze gigantyczny spot na pasie z A3-club co lekko Opolska i Bora sparalizowalismy... fajne czasy byly :)

pozdr.

Opublikowano
Pablo przeciez by Cie 2.0 po programie wciagnelo nosem ;p

Zesrało by się nie dało ;P

Nie wiesz co jeszcze potrafi 2.6 V6 :decayed:

Opublikowano

Panowie !

no jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy ( na różne tematy) , ale podpowiedzcie mi:

1. gdzie w rozsądnej cenie kupie:

rurę łaczącą górę intercollera PRAWEGO z rurą metalową z przodu auta (B7)

nr oryginału : 8E0 145 708 K

* czy dawac to na forum ogólne ?

2. jakie wycieraczki szyby stosujecie - bo u mnie nawet pióra VALEO X nie wytrzymują zimy ( co za Chińczyk to robi !)

Opublikowano
  • Autor

1. ASO cena około 290 zł na alledrogo używki widze po ok 150 zeta

2. Ja kupiłem przed zimą w ASO i jak narazie są idealne :)

Opublikowano

kurde, jak widze te używki (170 + 25 zł)zmasakrowane na allegro to mam od razu ochote kupić nową w serwisie 300 .

jakiej firmy masz pióra wycieraczek ?

Opublikowano

cześć Pany , dzieki za spocika frekwencja pozazdrościć nono ...... juz sobie wyobrażam co będzie w lecie :naughty: ostatnio dużo nowych przybyło , czyżby to zasługa Przodownika Stada Pabla :grin:

Pablo ja chętnie stane z Tobą na kresce...... dobrze Ci to lata ale myśle że możemy powalczyć :wink:

Opublikowano

na glebie to ja dużo golfem 3 przejeździłem więc przyzwaczajać się nie muszę :wink: pilnować trzeba... a jak jeszcze pójdzie felga z rantem to już w ogóle...

Zastanawia mnie tylko jak to jest, że jak jeździłem A3 1.9TDI na sprężynach -30 to urwałem mise 3 razy i co chwilę gdzieś przycierałem a teraz A4 siedzi dużo niżej i nie zawadzam nigdzie. Silnik jest trochę wyżej zamocowany czy jak to jest ?

Tak w ogóle to będę malował przedni zderzak, myślicie żeby zrobić go na gładko od razu ? :naughty:

Opublikowano

Fantowski bedziesz jeździł teraz jak kapelusz żeby nic nie urwać :decayed:

Opublikowano

Tak w ogóle to będę malował przedni zderzak, myślicie żeby zrobić go na gładko od razu ? :naughty:

Jeśli masz jakiś fajny patent na blache to rób gładko, a jeśli ma ona być umieszczona w jakimś dziwnym miejscu, przez co będzie to tylko gorzej wygladało, to zostawilbym ori :wink:

Opublikowano
Pablo ja chętnie stane z Tobą na kresce...... dobrze Ci to lata ale myśle że możemy powalczyć :wink:

Z Tobą to chciałbym się do 200km/h sprawdzić bo na początku możesz mi odejść.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.