Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

wyciąg zamek drzwi i będzie wszystko jasne. Nie wiem jak w a4 wyciąga się zamek, wystarczy poczytać, na forum na pewno jest taki temat. Najczęściej to kwestia mikrostyku lub zimnych lutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ma 600 KM i starcza mu jedna rurka :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Podjąłem się polerowania felg w środę i niech ten dzień będzie przeklęty :grin:.

Zdjąć oryginalny lakier bezbarwny + podkład z felgi to tragedia. Scansol na nic się zdaje, nawet 4 warstwy ledwo co zmatowiły bezbarwny. Wszystko trzeba było drzeć szpachelką + papier wodny gradacji 120. 12 godzin poświęciłem na samo zdarcie starego lakieru-podkładu do surowego aluminium :facepalm:

Później papiery wodne 240, 600, 800, 1200, 1500, 2000 to już pryszcz - kilka godzinek. Na koniec Pasta lekkościerna Automax na filc i polerka wiertarką.

Efekt po 16 godzinach ciężkiej pracy:

Przed:

http://img805.imageshack.us/img805/5004/1przed.jpg

Po:

http://img854.imageshack.us/img854/2100/1por.jpg

Efekt będzie zdecydowanie lepszy, teraz jest lustro ale nie idealne, dopiero jak kupię odpowiednią pastę do aluminium ponoć urywa suty.

To dopiero jedna felga, a gdzie kolejne 3 :doh:.

Będę szukał jakiegoś środka który będzie w stanie sobie poradzić z bezbarwnym i podkładem, inaczej wyrobię się chyba na kwiecień.

Nie znacie może jakiś mocnych środków do felg aluminiowych do ściągania starego lakieru?? Scansol to beznadzieja, kompletnie nie nadaje się do ściągania oryginalnej warstwy.

Obency scansol to nie to samo, co dawny. Dzisiejszego da się powąchać:grin: A stary z nóg zbijał. Ile trzymałeś scansola na feldze? Ja nakładałem na noc i dawał radę. Stary scansol wystarczyło położyć na 15 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Podjąłem się polerowania felg w środę i niech ten dzień będzie przeklęty :grin:.

Zdjąć oryginalny lakier bezbarwny + podkład z felgi to tragedia. Scansol na nic się zdaje, nawet 4 warstwy ledwo co zmatowiły bezbarwny. Wszystko trzeba było drzeć szpachelką + papier wodny gradacji 120. 12 godzin poświęciłem na samo zdarcie starego lakieru-podkładu do surowego aluminium :facepalm:

Później papiery wodne 240, 600, 800, 1200, 1500, 2000 to już pryszcz - kilka godzinek. Na koniec Pasta lekkościerna Automax na filc i polerka wiertarką.

Efekt po 16 godzinach ciężkiej pracy:

Przed:

http://img805.imageshack.us/img805/5004/1przed.jpg

Po:

http://img854.imageshack.us/img854/2100/1por.jpg

Efekt będzie zdecydowanie lepszy, teraz jest lustro ale nie idealne, dopiero jak kupię odpowiednią pastę do aluminium ponoć urywa suty.

To dopiero jedna felga, a gdzie kolejne 3 :doh:.

Będę szukał jakiegoś środka który będzie w stanie sobie poradzić z bezbarwnym i podkładem, inaczej wyrobię się chyba na kwiecień.

Nie znacie może jakiś mocnych środków do felg aluminiowych do ściągania starego lakieru?? Scansol to beznadzieja, kompletnie nie nadaje się do ściągania oryginalnej warstwy.

Obency scansol to nie to samo, co dawny. Dzisiejszego da się powąchać:grin: A stary z nóg zbijał. Ile trzymałeś scansola na feldze? Ja nakładałem na noc i dawał radę. Stary scansol wystarczyło położyć na 15 minut...

:kox::kox::kox: nowy sposób byłem wypróbować i działa. Scansol na kilka godzin na felge, później ściągamy go szmatką - matowi tylko bezbarwny ale mniejsza o to, doczepiam papier 120 do filca wiertarki zaginając po rogach i mocując wkręciki od góry. Jedziemy wiertarą średnimi obrotami polewając wodą i idzie miodzio :kox::kox:. Ja się najebałem tyle godzin, teraz każdy papier po kolei zaczepiam na filca do wiertary i heja. Całość nie powinna zająć dłużej niż 3h :grin:

Pogodę zapowiadają piękną więc muszę do końca tyg mieć już fele na aucie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie :hi: muszę się po chwalić w końcu działa mi kiera mf :banan: ale kontrolka od esp dalej nie chce zgasnąć :facepalm: i fis-a szlak trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohito graty nowej kiery jest śliczna i od B8 :kox:

Nex pogratulowac samozaparcia :wink:

Ramzes i co było nie tak ? graty :thumbup1:

ufff......własnie wróciłem z pracy i ciągną mnie na Rynek na jednego......i chyba sie skuszę :wink: ktoś chętny to pisać lub dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4NTE nie czytałem co Ci się stało z zamkiem, ale czy chodzi o to że po otwarciu drzwi nie świeci Ci światełko w aucie, drzwiach i na fisie nie komunikuje o otwartych drzwiach? jeżeli o to chodzi to krańcówka zamka, ja miałem to w drzwiach pasażera, wyciągałem zamek i naprawiałem, popuścił nit od krańcówki, wystarczyło go zbić

Dokładnie tak mam i jak otworzysz auto wejdziesz do środka i nie wlozysz kluczyk w stacyjke to się zamknie sam. Mechanik mi mówił że ten zamek jest nie rozbieralny i polecił zakup jakiejś używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprowadziłem kable z licznika do radia

no bo już myslałem ze ja mam braki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4NTE nie czytałem co Ci się stało z zamkiem, ale czy chodzi o to że po otwarciu drzwi nie świeci Ci światełko w aucie, drzwiach i na fisie nie komunikuje o otwartych drzwiach? jeżeli o to chodzi to krańcówka zamka, ja miałem to w drzwiach pasażera, wyciągałem zamek i naprawiałem, popuścił nit od krańcówki, wystarczyło go zbić

Dokładnie tak mam i jak otworzysz auto wejdziesz do środka i nie wlozysz kluczyk w stacyjke to się zamknie sam. Mechanik mi mówił że ten zamek jest nie rozbieralny i polecił zakup jakiejś używki

Dante zajrzyj do działu technicznego, jest gdzieś wątek o demontażu i naprawie zamka, może się uda niedużym kosztem tym bardziej że często pada właśnie to co nex pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4NTE nie czytałem co Ci się stało z zamkiem, ale czy chodzi o to że po otwarciu drzwi nie świeci Ci światełko w aucie, drzwiach i na fisie nie komunikuje o otwartych drzwiach? jeżeli o to chodzi to krańcówka zamka, ja miałem to w drzwiach pasażera, wyciągałem zamek i naprawiałem, popuścił nit od krańcówki, wystarczyło go zbić

Dokładnie tak mam i jak otworzysz auto wejdziesz do środka i nie wlozysz kluczyk w stacyjke to się zamknie sam. Mechanik mi mówił że ten zamek jest nie rozbieralny i polecił zakup jakiejś używki

Najprawdopodobniej ta krańcówka którą zaznaczyłem na czerwono, nie funkcjonuje Ci poprawnie (nie musisz rozbierać zamka na części pierwsze, aby ją sprawdzić, wystarczy zdemontować zamek z drzwi jak do jego wymiany):

26715689.jpg

Do sprawdzenia jeszcze zimne luty i reszta krańcówek (te dopiero zobaczysz po rozebraniu zamka) - ale co co się dzieje u Ciebie ewidentnie wskazuje na powyższą krańcówkę bądź zimne luty.

46362360.jpg

Te krańcówki są mało prawdopodobne, ale jeżeli wykluczysz tamte to też do sprawdzenia.

49541333.jpg

Szkoda wymieniać zamka na inny, zrobisz to sam:

Może podobny demontaż jest w B6?? ---> KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: jakieś sku..y orypali mi w nocy piwnice poszedł się rypać rower, wiertarka, opony i bagażnik na narty co za pier...y kraj !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: jakieś sku..y orypali mi w nocy piwnice poszedł się rypać rower, wiertarka, opony i bagażnik na narty co za pier...y kraj !!!!

:kwasny:

Panowie, dostałem mandat z fotoradaru stacjonarnego żółtego na zakopiance od ITD. 200zł i 4 punkty. na 70km/h miałem 98km/h. Przyszło mi oświadczenie do wypełnienia żebym podał kto kierował autem (data i godzina mandatu jest) i odesłał do nich po czym wskazana osoba dostanie mandat do zapłacenia. Czytam że da się uniknąć płacenia tym zdziercom pieniędzy nie wskazując kto kierował autem, po prostu zapomniałem. Tu jest to opisane Jak UNIKNĄĆ PŁACENIA MANDATU wystawionego przez GITD. Artur Wdowczyk, fotoradary, GITD, JAK NIE ZAPŁACIĆ MANDATU, JERZYK POLACZEK, polityka, minister transportu, Generalna Inspekcja Transportu Drogowego, Jak UNIKNĄĆ PŁACENIA MANDATU, płacenie mandatu

Czy ktoś wie jak to faktycznie jest w praktyce?? Nie tak żal mi tych 200zł jak tego że ten p***ł Połeć jak złapali go na 84km/h na 50-tce, twierdzi że tak nie było i fotoradary policyjne nie działają odpowiednio. Jeżeli faktycznie da się tego uniknąć to mam ich głęboko w (__). Ktoś z Was nie zapłacił takiego mandatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.

Nex ja miałem podobną sytuacje lecz fotka zrobiona przez Straż Gminną, odwołąłem sie bo nie było widać kto prowadził, chcieli 300 zł i 6 pkt. a za niewskazanie 500 zł i 0 pkt. napisałem że nie wiem kto prowadził w tym czasie powołąłem sie na wyrok który zapadł w podobnej sprawie dużo wcześniej, poszło do Sądu i ..... wygrałem w I instancji, Komendant straży Gminnej sie odwołał i w Sądzie II instancji przegrałem , w sumie Sąd wymierzył 200 zł i 0 pkt tak że i tak byłem do przodu :wink: walcz nie poddawaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.

Nex ja miałem podobną sytuacje lecz fotka zrobiona przez Straż Gminną, odwołąłem sie bo nie było widać kto prowadził, chcieli 300 zł i 6 pkt. a za niewskazanie 500 zł i 0 pkt. napisałem że nie wiem kto prowadził w tym czasie powołąłem sie na wyrok który zapadł w podobnej sprawie dużo wcześniej, poszło do Sądu i ..... wygrałem w I instancji, Komendant straży Gminnej sie odwołał i w Sądzie II instancji przegrałem , w sumie Sąd wymierzył 200 zł i 0 pkt tak że i tak byłem do przodu :wink: walcz nie poddawaj się

Kogo obciążono kosztami sadowymi za 1 i za 2 razem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.

Nex ja miałem podobną sytuacje lecz fotka zrobiona przez Straż Gminną, odwołąłem sie bo nie było widać kto prowadził, chcieli 300 zł i 6 pkt. a za niewskazanie 500 zł i 0 pkt. napisałem że nie wiem kto prowadził w tym czasie powołąłem sie na wyrok który zapadł w podobnej sprawie dużo wcześniej, poszło do Sądu i ..... wygrałem w I instancji, Komendant straży Gminnej sie odwołał i w Sądzie II instancji przegrałem , w sumie Sąd wymierzył 200 zł i 0 pkt tak że i tak byłem do przodu :wink: walcz nie poddawaj się

No tylko czy do sądu nie będą mnie przypadkiem wzywać do Warszawy, bo na oświadczeniu tak jest napisane.

pawel1380, strona nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...