Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

To ciesz sie Boseron ze Ci nie przyznal sad kosztow procesowych...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Radek, sory mój bład, To ul. Niemcewicza, koło Przychodzni Zdrowia (100m od Ul.Zbrojarzy :wink:)

o, to ten gosc ---> Kraków, Niemcewicza, Licencjonowana Stacja Ładowania i Regeneracji Akumulatorów Jacek Wierzbicki - Panorama Firm

ok :thumbup1:

no wlasnie nie moglem nic znalezc na tamtej ulicy nt. akumulatorow :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciesz sie Boseron ze Ci nie przyznal sad kosztow procesowych...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Jednym słowem fundeliśmy mu koszta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, jak z tym olejem, lac dalej 10w40 jak poprzedni własciciel czy spróbowac tego superpolecanego motula 5w40??? hy?

Lej 10W40. Myślę, że nie odczujesz żadnej różnicy. Ja w poprzednim A3 lałem Mobil 10W40 i był OK. Myślę, że TDI z 1996 jest już dość leciwym wozidłem i nie ma sensu się bawić w kombinowanie z olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, jak z tym olejem, lac dalej 10w40 jak poprzedni własciciel czy spróbowac tego superpolecanego motula 5w40??? hy?

u mnie jest 10W40 auto dwa lata na koksie śmiga i jest spoko, więc ja do tych parametrów nic nie mam, chociaż gdzieś tam czytałem że zimą ten olej zabija turbospreżarkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem z pewnego źródła od prawnika jak to funkcjonuje.

Jeżeli dostajemy wezwanie z ITD do zapłaty mandatu z fotoradaru dostajemy on nich 3 warianty (czyli to co dostałem)

Oświadczenie numer 1:

jeżeli to ja (właściciel auta) popełniłem wykroczenie.

Oświadczenie numer 2:

Wypełniam ja (właściciel) i wskazuje komu powierzyłem auto.

Oświadczenie numer 3:

Wypełniam ja (właściciel) i nie wskazuje kto prowadził auto.

Nie wypełniamy żadnego ich oświadczenia - ITD zaznacza tam że mamy do 7 dni wybrać któryś wariant i odesłać na ich adres.

Wysyłamy do nich odpowiednie pismo (przed upływem tych 7 dni) którym już dysponuje. Mniej więcej chodzi o to że nie wskazujemy kto kierował autem i nie przyjmujemy mandatu, posługujemy się odpowiednimi regułkami. - Nie dostałem zgody na publikacje publiczną wzoru tego pisma

Teraz wszystko od GITD zależy, czy skierują sprawę do sądu. jeżeli skierują sprawę do sądu (podobno że nie maja takich uprawnień, ale mimo to) sąd wydaje zaocznie orzeczenie/nakaz zapłaty, który otrzymujemy i mamy dwa tygodnie na odwołanie.

Wówczas wysyłamy gotowy wzór odwołania, który skutkuje umorzeniem sprawy i temat jest zakończony. Umorzenie sprawy będzie wynikało z obowiązujących przepisów Ustawy Prawo o ruchu drogowym, Kodeksu Wykroczeń i Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, oraz dotychczasowego orzecznictwa NSA w podobnych lub takich samych sprawach.

To by było na tyle

a mozna wzor tych pisemek na PW?

Na razie nie dostałem takiej zgody.

Pismo napisane i zapakowane w kopertę, jutro wysyłam do ITD i albo już po wszystkim, albo czekam na wezwanie do zapłaty z sądu i dopiero robię odwołanie które ma poskutkować umorzeniem postępowania.

Tak tylko głośno sobie myślę czy nie lepij mieć cywilną odwagę, przyznać się do popełnionego wykroczenia i zapłacić mandat jak człowiek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki duch...;)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko głośno sobie myślę czy nie lepij mieć cywilną odwagę, przyznać się do popełnionego wykroczenia i zapłacić mandat jak człowiek??

Myśleć można, ale warto się zagłębić w to co wyprawia ITD i przemyśleć czy to ma coś wspólnego z bezpieczeństwem czy też z wyłudzaniem pieniędzy i ratowaniem budżetu

Może nie widziałeś:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3098.html#post3170136

Temat znowu zmierza do jednego. Powiem swoje zdanie: Chcesz płacić - płać, ja jeżeli mogę tego uniknąć to nie podratuje budżetu.

Nie życzę Ci, ale zobaczymy co powiesz jak dostaniesz kilka fotek z nieoznakowanych radiowozów ITD, no chyba że jeździsz wszędzie przepisowo jak 50 to 50, z tym że dojazd nad morze zajął by mi nie 10h a 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko głośno sobie myślę czy nie lepij mieć cywilną odwagę, przyznać się do popełnionego wykroczenia i zapłacić mandat jak człowiek??

Myśleć można, ale warto się zagłębić w to co wyprawia ITD i przemyśleć czy to ma coś wspólnego z bezpieczeństwem czy też z wyłudzaniem pieniędzy i ratowaniem budżetu

Może nie widziałeś:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3098.html#post3170136

No stary, przekroczyles dozwolona predkosc na zakopiance i tyle... co tutaj deliberowac na temat bezpieczenstwa...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po c**j pisać jakim to mam być honorowym i płacić?? chcesz to płać, ja wole sobie za te pieniądze coś kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko głośno sobie myślę czy nie lepij mieć cywilną odwagę, przyznać się do popełnionego wykroczenia i zapłacić mandat jak człowiek??

Myśleć można, ale warto się zagłębić w to co wyprawia ITD i przemyśleć czy to ma coś wspólnego z bezpieczeństwem czy też z wyłudzaniem pieniędzy i ratowaniem budżetu

Może nie widziałeś:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3098.html#post3170136

Temat znowu zmierza do jednego. Powiem swoje zdanie: Chcesz płacić - płać, ja jeżeli mogę tego uniknąć to nie podratuje budżetu.

Nie życzę Ci, ale zobaczymy co powiesz jak dostaniesz kilka fotek z nieoznakowanych radiowozów ITD, no chyba że jeździsz wszędzie przepisowo jak 50 to 50, z tym że dojazd nad morze zajął by mi nie 10h a 15

Powiem Ci tyle i utne swoja dyskusje bo rzeczywiscie zmierza to do jednego...ciekawe co bys powiedzial jakby CZEGO CI SZCZERZE NIE ZYCZE ktos z Twoich bliskich ucierpial powaznie w wypadku, ktory spowodowalby gosc jadacy o 30km/h za sZybko, a On skwitowalby to krotko: Panie tym tempem jechalbym 15h nad morze

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki duch...;)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

;] Kurde tak dawno nie byłem, że zapomniałem jak się cytuje

No to ucz sie, niezostalo Ci wiele czasu

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ae co to ma do płacenia mandatów?? Przecież podobno sam nałapałeś ostatnio 18pkt. Nie myślałeś o tym że mogłeś kogoś zabić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki duch...;)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

;] Kurde tak dawno nie byłem, że zapomniałem jak się cytuje

łożesz ty patrz kto wpadł w skromne progi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc do mnie takie rzeczy widzę że preferujesz jazdę odpowiednia do ograniczeń, jeździsz na 50-tce 50??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ae co to ma do płacenia mandatów?? Przecież podobno sam nałapałeś ostatnio 18pkt. Nie myślałeś o tym że mogłeś kogoś zabić??

To ma ze PONOSZE KONSEKEWNCJE szybszej jazdy...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...