Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko uważaj by Ci po zimie nie zszedł ten chrom :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś polerka drugiej felgi całość, zajęło mi to tylko 3h, a nie 16 jak pierwszej :grin:.

W sobotę mam nadzieje że fele będą na aucie :naughty:

Człowiek całe życie się uczy

123uvq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj by Ci po zimie nie zszedł ten chrom :whistling:

Na a3 Clubie dużo osób miało in pro lusterka i je polecali :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zrobiłem dziś polerke reflektorów i....... szukam nowych lamp właściwie to juz kupiłem :kwasny:

Nex Ty i te Twoje wynalazki :decayed: wszystko pięknie ładnie tylko dlaczego nikt mi nie powiedział ze nie polerujemy od wewnątrz również :wallbash: ale nie ma tego złego kupiłem lampy w dobrej cenie i w stanie idealnym więc przełoże same klosze i juz nic nie będe polerował, niech mnie ręka Pana Boga broni :doh:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

tak to jest jak sie człowiek zabiera za coś o czym nie ma zielonego pojęcia :doh: spoko co bym robił gdybym miał wszystko idelane i sprawne hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg jak można polerować klosze od wewnątrz, boseron przecież dzwoniłeś i mówiłem że tylko z zewnątrz!! Nie nadajesz się do samoróbek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to chciałem je przemyć od środka szmatką żeby odtłuścić i wziąłem tą gąbeczke do garów i ostrą stroną przejechałem myślac że zejdzie cały kurz i syf jaki powstał po latach i ku mojemu zdumieniu zrobiły sie całe matowe od wewnątrz i juz nic sie nie dało z tym zrobić, więc zaczałem polerować i to też nic nie dało..... nauczka na przyszłość. ale spoko i tak te klosze były zjechane a teraz przynajmniej kupiłem idealne. przeklejenie kloszy to chwila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mija już 9 miesiąc po tym jak polerowałem reflektory i nie ma na nich żadnego znaku matowienia, wyglądają tak jak po polerce, mimo że niektórzy zapewniali mnie że jak nie zabezpieczę reflektora po polerce to po 3 miesiącach je wyrzucę :whistling:. Dodam że od tamtej pory ani raz nie nakładałem i nie polerowałem ich pastą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zemnątrz tez jakoś nie szło możę z akrótko albo za drobny papier. szkło sie wogóle nie matowiło z początku jak mówiłeś.... robiłem 1200 potem 2000 potem 2500 i gówno

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

spadam na piłeczke Dante jade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron... najpierw 400.. ale Tobie kazałem kupić 600 i od niego zacząć! później 800, 1200, 1500, 2000 + tempo na koniec na filcu wiertarką i miał byś nowy reflektor

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

Wydaje mi się że Twój problem jest w tym, że nie jesteś cierpliwy, na wszystko trzeba poświęcić dużo czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwerty z lampami jak działa? wysyła mu sie swoje czy płaci za gotowe ?

58240443007765706193564.th.jpg:cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Czujnik w prawych tylnych drzwiach działa :decayed: Już sygnalizuje na FIS-ie otwarcie drzwi i jest ich podświetlenie:wink: Jak naprawiłem? Poczekałem aż się ociepli i odmarznie bo wydawało mi się, że kombinacja mrozu i ewentualnej wilgoci może tak działać... i chyba się nie myliłem....:decayed:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

A i jeszcze jaki olej zalać? Bladego pojęcia nie mam jaki był do tej pory, a że mi pokazuje niskie ciśnienie to zostanie sprawdzone dlaczego i wymieniony olej będzie. Pytanie tylko na jaki? Silnik 1,9 TDI 130KM, przebieg powyżej 200 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalej olejem Motul :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sprawa kto jest chetny i w temacie ogarniecia w moim wozidle Manetki wycieraczek FIS pomoc w zalozeniu i VAG. niestety w czwartek nie dal bym rady podjechac na spot bo bede wracal z Pyrzowic. jestem otwrty na wszelkie propozycje pomocy oczywiscie nic za darmo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera nowego Tomb Raider'a wielki restart serii po latach.

Ja już dorwałem PL wersję językową, grafa animacja i fizyka gry mnie rozjebały, 2h nie mogłem odejść od X360 :kox:

Więcej tutaj :arrow2:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/gra-x360-and-ps3-36271/index276.html#post3376408

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwerty z lampami jak działa? wysyła mu sie swoje czy płaci za gotowe ?

kwestia uzgodnienia z nim indywidualnie, mi przysłał swoje przerobione a ja mu odsyłam swoje.

W czwartek będę to obadasz jaką robotę robi ;)

Pasuje iść spać.

Boseron dzięki za gierkę no i odwiedziny :drinks::decayed:

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

Jutro premiera nowego Tomb Raider'a wielki restart serii po latach.

Ja już dorwałem PL wersję językową i 2h nie mogłem odejść od X360 :kox:

Pablo Ty piracie :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante i ja dziekuje za gierke i piwko , a co do jazdy to dobrze że leciałeś jako drugi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj by Ci po zimie nie zszedł ten chrom :whistling:

Na a3 Clubie dużo osób miało in pro lusterka i je polecali :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Dzięki za info, trzeba się z tematem przespać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty piracie :bicz2:

Kupię nowe ksenony zamiast kasy wydanej na nowe 2 tytuły więc :takiego::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante i ja dziekuje za gierke i piwko , a co do jazdy to dobrze że leciałeś jako drugi :decayed:

hehe dokładnie :dance: na drugi raz pojedziemy jednym autem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...