Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat gdybyś się Ty udusił nikt by nie płakał

sklej

No, może poza mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat gdybyś się Ty udusił nikt by nie płakał

sklej

No, może poza mną :)

i ta cie już nie kocham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie? A Ty byś włączył telefon i oddzwonil...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po co, a raczej czym.... sokoła moze namówie jak nie ma B2 na wsi.

gadałem z nim i mówi ze moze wpadnie, ale ponoc cos tam ma jakies problemy i nie dokończone mody wiec nie jest pewne ze przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie? A Ty byś włączył telefon i oddzwonil...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Turlaj dropsa, nie dzwoniłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra autko u lakiernika do piątku, w końcu malowanie, lampy już jadą z Warszawy...... klosze przynajmniej idelanie gładkie i nie bedę sie juz bawił w polerke, przynajmniej nie sam.

Lenox czasami człowiek sie na błędach uczy.....tylko czemu zawsze własnych :doh:

Fanti zobacze Twoje może Ty mi polerke pier....niesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra autko u lakiernika do piątku, w końcu malowanie, lampy już jadą z Warszawy...... klosze przynajmniej idelanie gładkie i nie bedę sie juz bawił w polerke, przynajmniej nie sam.

Lenox czasami człowiek sie na błędach uczy.....tylko czemu zawsze własnych :doh:

Fanti zobacze Twoje może Ty mi polerke pier....niesz :naughty:

tzw frycowe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś przypadkiem dostępu do sprzętu OAKLEY-a w dobrych cenach, potrzebuje okulary przeciwsłoneczne kupic w okazyjnej cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakby ktoś z Was słyszał o promocyjnej cenie do nabicia i czyszczenia klimy to dajcie znać jakiś groupon czy cos podobnego, musze nabić klime bo przy kolizji urwałem węża jednego i cały czynnik spier..ł

no to olej i wszystkie filtry zmienione , Motul 5w-30 clean zalany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti zobacze Twoje może Ty mi polerke pier....niesz :naughty:

tiaaaa......

nie ma żadnej magii trzeba tylko dobrać papier do tego co chce się zrobić zmatowienie i naprawdę drobne ryski zaczynasz od papieru 1000 (wodny) w żadnym przypadku 400 czy nawet 600 to jest papier który zrobi ci kompletny mat a 400 wręcz drobne rysy. Takimi gradacjami możesz traktować punktowo miejsca gdzie masz jakieś większe rysy ale trzeba się liczyć z tym że nie uniknione jest że przetrzesz tą utwardzoną powłokę i z brzydkiej rysy wyjdzie potem kilka razy większa brzydka plama jak u mnie. Po papierze 1000 lecisz 1500 lub nawet od razu 2000 szkoda się bawić w 1200 bo to mała różnica w efekcie. Potem pasta np 3M lub farecla G3 na koniec jak masz to możesz ją potraktować jeszcze delikatnie suchym filcem (np padem najlepiej na szlifierce lub polerce z regulacją obrotów) ale z wyczuciem tak aby nie przegrzać klosza bo zmatowieje albo nawet może się przytopić. Do papieru używasz packi z mikrogumy wielkości albo czegoś innego co będzie w miarę sztywne ale jednocześnie będzie się układać w ręce do klosza lampy. Nie trzyj "palcem" punktowo (chyba że usuwasz konkretną rysę) bo zrysujesz klosz papier musi chodzić całą powierzchnią wtedy uzyskasz jednakowe "zmatowienie". Oczywiście najlepszy efekt uzyskasz jeśli będziesz miał do polerowania polerkę z regulacją obrotów z padem z gąbką średnio twardą lub twardą. Zaczynasz od ok 800 obr/min kończysz na ok 1500 i cała filozofia

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Pany jakby ktoś z Was słyszał o promocyjnej cenie do nabicia i czyszczenia klimy to dajcie znać jakiś groupon czy cos podobnego, musze nabić klime bo przy kolizji urwałem węża jednego i cały czynnik spier..ł

no to olej i wszystkie filtry zmienione , Motul 5w-30 clean zalany :wink:

chyba wiesz że u nas klima nie jest na elektrosprzęgle tylko na zaworze HI/LOW tzn że sprężarka kręci się zawsze tyle że albo spręża (klima działa) albo tylko goni czynnik bez sprężania (ECO) i jeśli jest sucha to może się dla niej źle skończyć jeśli będziesz tak dużo jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilkunastu lat ogarniam tematy z klimami, możemy podziałać. Jak w czwartek uda mi się podjechać na spota to przedstawię temat.

Ja też będę zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede rano...dzisiaj juz nei wyrobilem sie czasowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jak ten fejs po BT co miałeś go mieć bangla na CAN-ie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się mecz :kox:

Pablo podrzuć jakis darmowy link do meczu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...