Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powitac Panowie

:shock3:

Powrócił :naughty:

Uzupełnij sobie profil :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wszelki duch...;)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

;] Kurde tak dawno nie byłem, że zapomniałem jak się cytuje

łożesz ty patrz kto wpadł w skromne progi :decayed:

Fanti witaj :)

Stwierdziłem, że odnowie miłośc do Audi :)

Opublikowano
ae co to ma do płacenia mandatów?? Przecież podobno sam nałapałeś ostatnio 18pkt. Nie myślałeś o tym że mogłeś kogoś zabić??

To ma ze PONOSZE KONSEKEWNCJE szybszej jazdy...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

I rozumiem że to czy zapłacę czy nie przy potrąceniu kogoś ma tu coś wspólnego?? Tzn jadąc na 70 98km/h jak dojdzie do kolizji a zapłacę mandat to jestem czysty??? Przemyśl KERCZI co piszesz to jesteś fajny chłop, ale czasem nie wiem o czym mówisz

Opublikowano
Powitac Panowie

:shock3:

Powrócił :naughty:

Uzupełnij sobie profil :decayed:

Niebawem Pablo, niebawem...

Opublikowano

Tak tylko głośno sobie myślę czy nie lepij mieć cywilną odwagę, przyznać się do popełnionego wykroczenia i zapłacić mandat jak człowiek??

Myśleć można, ale warto się zagłębić w to co wyprawia ITD i przemyśleć czy to ma coś wspólnego z bezpieczeństwem czy też z wyłudzaniem pieniędzy i ratowaniem budżetu

Może nie widziałeś:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3098.html#post3170136

Temat znowu zmierza do jednego. Powiem swoje zdanie: Chcesz płacić - płać, ja jeżeli mogę tego uniknąć to nie podratuje budżetu.

Pierwsze pytanie to czy przekroczyłeś dozwoloną prędkość o 28 km/h czy nie?? W szwecji zapłacił byś za to 1000 EUR lub 50% miesięcznego wynagrodzenia.

Druga kwestia jest taka że tylko częściowo nie płacisz za mandat, bo nawet jeśli sprawa zostanie umorzona to całe postępowanie i tak zostanie opłacone z podatków, które wszyscy płacimy "ratując budżet". Póki co płacę za swoje wykroczenia i wolę to niż kombinowanie jak wych...ć Państwo na kilka stówek.

Opublikowano

Wiem wiem "niezostalo" ale na tablecie sie srednio pisze a nie chcialo mi sie juz poprawiac...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Niebawem Pablo, niebawem...

Niebawem to będziemy grzać w BT :naughty:

Opublikowano
Wiem wiem "niezostalo" ale na tablecie sie srednio pisze a nie chcialo mi sie juz poprawiac...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Spoko ;]

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Niebawem Pablo, niebawem...

Niebawem to będziemy grzać w BT :naughty:

No tak - już tylko 3 tygodnie :)

Opublikowano
A z tych 10w40 to mobil,valvoline czy motul? w poprzednim benzyniqku po przejściu zmobila na valvoline odczułem różnice w pracy silnika a i zużycie oleju spadło trochę...

Tak, jak wcześniej napisałem Mobil jest OK

Opublikowano
ae co to ma do płacenia mandatów?? Przecież podobno sam nałapałeś ostatnio 18pkt. Nie myślałeś o tym że mogłeś kogoś zabić??

To ma ze PONOSZE KONSEKEWNCJE szybszej jazdy...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

I rozumiem że to czy zapłacę czy nie przy potrąceniu kogoś ma tu coś wspólnego?? Tzn jadąc na 70 98km/h jak dojdzie do kolizji a zapłacę mandat to jestem czysty??? Przemyśl KERCZI co piszesz to jesteś fajny chłop, ale czasem nie wiem o czym mówisz

Nie rozumiesz bo nie patrzysz w dal...Ty skorzystasz z luki w prawie i bedziesz jezdzil jak dawniej...ja przynajmniej na jakis czas sie uspokoje...temu to ma sluzyc...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Przemian jak przyjedziesz na spota to poczujesz się niemal jak pierwszy raz tyle nowych osób :decayed:

Opublikowano

uspokoisz się bo masz pkt i boisz się o prawko, teraz będziesz patrzył jak je zniwelować, jak sie nie da to po wykasowaniu nie widzę Cię za kółkiem w swojej OOOO 250 konnej jeżdżącego 50km.h. Koniec tematu. Kto chce płacić niech płaci, kto chce kombinować niech to robi

Opublikowano

A czysty nagle nie bedziesz ale jak zaplacisz ze trzy razy po 300 zl i bedziesz mial juz goraco z pkt to czwartym razem na zako bedziesz jechal 70. I nie pisze tego bo sam jezdze zgodnie z przepisami...ale skoro podejmuje ryzyko to i za nie place...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
kto chce kombinować niech to robi

Ty zawsze będziesz kombinatorem i tak już pozostanie:decayed:

Przynajmniej kasę zaoszczędzisz (przykład polerki felg), jeden zapłaci kilka stówek a inny się pomęczy kilkadziesiąt godzin ale za to wyda/kupi sobie coś innego.

Opublikowano
Przemian jak przyjedziesz na spota to poczujesz się niemal jak pierwszy raz tyle nowych osób :decayed:

Pablo, myślę że nie za szybko się pojawię - chyba że przejazdem :)

Opublikowano

Dokladnie Nex, chcesz to kombinujesz...ja to szanuje ale jako ze jest to forum to wyrazam jedynie swoje zdanie...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Tylko nie dziwcie sie potem ze mamy jako polacy taka mentalnosc jaka mamy i ze maja o nas takie zdanie...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
kto chce kombinować niech to robi

Ty zawsze będziesz kombinatorem i tak już pozostanie:decayed:

Przynajmniej kasę zaoszczędzisz (przykład polerki felg), jeden zapłaci kilka stówek a inny się pomęczy kilkadziesiąt godzin ale za to wyda/kupi sobie coś innego.

PABLO pięknie to ująłeś :thumbup1:

Kerczi widzę, że myślimy podobnie,ale dajmy sobie spokój, bo na siłę nikogo nie zreformujemy.

A co do jazdy mocnymi samochodami z prędkościami zgodnymi z przepisami to jakież było moje zdziwienie, gdy dwa tygodnie temu jeżdziłem trochę po Holandii i na autostradzie przez około 80 km jechał przede mną Bentley Continental GT i cały czas trzymał się regulaminowej prędkości 120 km/h. A miał pod maską jakieś 600, a nie 250 koni i do dyspozycji miał dużo lepszą drogę, niż nawet najlepsza nawierzchnia na Zakopiance

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Panowie czy macie może jakieś doświadczenia z welurowymi dywanikami?? Potrzebuję kupić na wiosnę dywaniki na przód i zastanawiam się czy dywaniki PETEX są coś warte??

Te wydają się być OK, ale nie wiem czy długo wytrzymają:

DYWANIKI WELUROWE AUDI A4/B6/B7 2001-08 Petex Oryg (3017653183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy to nie są takie same dywaniki, jakie sprzedają w ASO z logiem Audi??

Opublikowano

Rozumiem Was i to że popieracie działania i sens fotoradarów które posiada obecnie ITD szczególnie tych na prostej drodze dwu pasmowej i tych ukrytych w samochodach, zapewne nie zwalniacie przed fotoradarami gdyż zawsze macie odpowiednią prędkość do znaków na jezdni, a jeżeli dostajecie mandat płacicie posłusznie z uśmiechem na twarzy. Oni łamią prawo, więc my możemy to wykorzystać. Ja nie zauważyłem znaku o pstryczku i mam za swoje. Mam możliwość nie zapłacić - korzystam, wkrótce takiej możliwości zapewne nie będzie. Ciekawi mnie tylko po co ludzie używają urządzeń typu Yanosik, CB Radia, Antyradary itp środki informujące o patrolach policji, fotoradarach aktywnych i tajniakach, przecież każdy powinien jeździć przepisowo, a jak łamie prawo, powinien ponosić tego konsekwencje :wink:

Opublikowano

Oczywiscie, sa i przegiecia jak zawsze i wszedzie. Ale co do zasady tak popieram. Po co ? A no wlasnie po to po co Ty korzystasz z luki w prawie...poniewaz mamy dokladnie takie samo podejscie jak Ty...wyjedz po za granice PL i pokaz mi kto uzywa CB i Yanosika...nie wiesz? To Ci powiem...nikt...

W calej Skandynawi sa takie mandaty ze bys chyba tego nie przezyl jakby Ci przywalili polowe Twojej wyplaty. Ale tam jak jest 80 to kazdy w takim samym odstepie jedzie 80, nie mniej, nie wiecej...jezdzi sie plynnie i bezpiecznie, a wypadkow jest mniej przez caly rok niz u nas przez weekend.

Powiedz Nex zatem jaki bylby Twoj sposob na bezpieczniejszy kraj pod wzgledem wypadkow/samochodow/bezpieczenstwa itd

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

wow Przemian ożesz Kurva :shock3::naughty:

lepiej napisz w co celujesz B8 czy jeszcze wyżej......

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

chętnie zobacze Twoją mordke w BT Byku :wink:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Karol ja to bym Cie widział w mojej firmie powaga :decayed:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Pany kupiłem dziś zestaw do polerowania reflektorów i mam zamiar sie z nimi troche pobawić co by im blask przywrócić :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.