Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PrZeMiAn
Wszelki duch...;)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

;] Kurde tak dawno nie byłem, że zapomniałem jak się cytuje

No to ucz sie, niezostalo Ci wiele czasu

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Karol ja forum a Ty ortografii :) Zgoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powitac Panowie

:shock3:

Powrócił :naughty:

Uzupełnij sobie profil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn
Wszelki duch...;)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

;] Kurde tak dawno nie byłem, że zapomniałem jak się cytuje

łożesz ty patrz kto wpadł w skromne progi :decayed:

Fanti witaj :)

Stwierdziłem, że odnowie miłośc do Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ae co to ma do płacenia mandatów?? Przecież podobno sam nałapałeś ostatnio 18pkt. Nie myślałeś o tym że mogłeś kogoś zabić??

To ma ze PONOSZE KONSEKEWNCJE szybszej jazdy...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

I rozumiem że to czy zapłacę czy nie przy potrąceniu kogoś ma tu coś wspólnego?? Tzn jadąc na 70 98km/h jak dojdzie do kolizji a zapłacę mandat to jestem czysty??? Przemyśl KERCZI co piszesz to jesteś fajny chłop, ale czasem nie wiem o czym mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko głośno sobie myślę czy nie lepij mieć cywilną odwagę, przyznać się do popełnionego wykroczenia i zapłacić mandat jak człowiek??

Myśleć można, ale warto się zagłębić w to co wyprawia ITD i przemyśleć czy to ma coś wspólnego z bezpieczeństwem czy też z wyłudzaniem pieniędzy i ratowaniem budżetu

Może nie widziałeś:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3098.html#post3170136

Temat znowu zmierza do jednego. Powiem swoje zdanie: Chcesz płacić - płać, ja jeżeli mogę tego uniknąć to nie podratuje budżetu.

Pierwsze pytanie to czy przekroczyłeś dozwoloną prędkość o 28 km/h czy nie?? W szwecji zapłacił byś za to 1000 EUR lub 50% miesięcznego wynagrodzenia.

Druga kwestia jest taka że tylko częściowo nie płacisz za mandat, bo nawet jeśli sprawa zostanie umorzona to całe postępowanie i tak zostanie opłacone z podatków, które wszyscy płacimy "ratując budżet". Póki co płacę za swoje wykroczenia i wolę to niż kombinowanie jak wych...ć Państwo na kilka stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem "niezostalo" ale na tablecie sie srednio pisze a nie chcialo mi sie juz poprawiac...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem Pablo, niebawem...

Niebawem to będziemy grzać w BT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn
Wiem wiem "niezostalo" ale na tablecie sie srednio pisze a nie chcialo mi sie juz poprawiac...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Spoko ;]

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Niebawem Pablo, niebawem...

Niebawem to będziemy grzać w BT :naughty:

No tak - już tylko 3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tych 10w40 to mobil,valvoline czy motul? w poprzednim benzyniqku po przejściu zmobila na valvoline odczułem różnice w pracy silnika a i zużycie oleju spadło trochę...

Tak, jak wcześniej napisałem Mobil jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ae co to ma do płacenia mandatów?? Przecież podobno sam nałapałeś ostatnio 18pkt. Nie myślałeś o tym że mogłeś kogoś zabić??

To ma ze PONOSZE KONSEKEWNCJE szybszej jazdy...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

I rozumiem że to czy zapłacę czy nie przy potrąceniu kogoś ma tu coś wspólnego?? Tzn jadąc na 70 98km/h jak dojdzie do kolizji a zapłacę mandat to jestem czysty??? Przemyśl KERCZI co piszesz to jesteś fajny chłop, ale czasem nie wiem o czym mówisz

Nie rozumiesz bo nie patrzysz w dal...Ty skorzystasz z luki w prawie i bedziesz jezdzil jak dawniej...ja przynajmniej na jakis czas sie uspokoje...temu to ma sluzyc...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemian jak przyjedziesz na spota to poczujesz się niemal jak pierwszy raz tyle nowych osób :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uspokoisz się bo masz pkt i boisz się o prawko, teraz będziesz patrzył jak je zniwelować, jak sie nie da to po wykasowaniu nie widzę Cię za kółkiem w swojej OOOO 250 konnej jeżdżącego 50km.h. Koniec tematu. Kto chce płacić niech płaci, kto chce kombinować niech to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czysty nagle nie bedziesz ale jak zaplacisz ze trzy razy po 300 zl i bedziesz mial juz goraco z pkt to czwartym razem na zako bedziesz jechal 70. I nie pisze tego bo sam jezdze zgodnie z przepisami...ale skoro podejmuje ryzyko to i za nie place...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chce kombinować niech to robi

Ty zawsze będziesz kombinatorem i tak już pozostanie:decayed:

Przynajmniej kasę zaoszczędzisz (przykład polerki felg), jeden zapłaci kilka stówek a inny się pomęczy kilkadziesiąt godzin ale za to wyda/kupi sobie coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn
Przemian jak przyjedziesz na spota to poczujesz się niemal jak pierwszy raz tyle nowych osób :decayed:

Pablo, myślę że nie za szybko się pojawię - chyba że przejazdem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Nex, chcesz to kombinujesz...ja to szanuje ale jako ze jest to forum to wyrazam jedynie swoje zdanie...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Tylko nie dziwcie sie potem ze mamy jako polacy taka mentalnosc jaka mamy i ze maja o nas takie zdanie...

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chce kombinować niech to robi

Ty zawsze będziesz kombinatorem i tak już pozostanie:decayed:

Przynajmniej kasę zaoszczędzisz (przykład polerki felg), jeden zapłaci kilka stówek a inny się pomęczy kilkadziesiąt godzin ale za to wyda/kupi sobie coś innego.

PABLO pięknie to ująłeś :thumbup1:

Kerczi widzę, że myślimy podobnie,ale dajmy sobie spokój, bo na siłę nikogo nie zreformujemy.

A co do jazdy mocnymi samochodami z prędkościami zgodnymi z przepisami to jakież było moje zdziwienie, gdy dwa tygodnie temu jeżdziłem trochę po Holandii i na autostradzie przez około 80 km jechał przede mną Bentley Continental GT i cały czas trzymał się regulaminowej prędkości 120 km/h. A miał pod maską jakieś 600, a nie 250 koni i do dyspozycji miał dużo lepszą drogę, niż nawet najlepsza nawierzchnia na Zakopiance

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Panowie czy macie może jakieś doświadczenia z welurowymi dywanikami?? Potrzebuję kupić na wiosnę dywaniki na przód i zastanawiam się czy dywaniki PETEX są coś warte??

Te wydają się być OK, ale nie wiem czy długo wytrzymają:

DYWANIKI WELUROWE AUDI A4/B6/B7 2001-08 Petex Oryg (3017653183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy to nie są takie same dywaniki, jakie sprzedają w ASO z logiem Audi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Was i to że popieracie działania i sens fotoradarów które posiada obecnie ITD szczególnie tych na prostej drodze dwu pasmowej i tych ukrytych w samochodach, zapewne nie zwalniacie przed fotoradarami gdyż zawsze macie odpowiednią prędkość do znaków na jezdni, a jeżeli dostajecie mandat płacicie posłusznie z uśmiechem na twarzy. Oni łamią prawo, więc my możemy to wykorzystać. Ja nie zauważyłem znaku o pstryczku i mam za swoje. Mam możliwość nie zapłacić - korzystam, wkrótce takiej możliwości zapewne nie będzie. Ciekawi mnie tylko po co ludzie używają urządzeń typu Yanosik, CB Radia, Antyradary itp środki informujące o patrolach policji, fotoradarach aktywnych i tajniakach, przecież każdy powinien jeździć przepisowo, a jak łamie prawo, powinien ponosić tego konsekwencje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, sa i przegiecia jak zawsze i wszedzie. Ale co do zasady tak popieram. Po co ? A no wlasnie po to po co Ty korzystasz z luki w prawie...poniewaz mamy dokladnie takie samo podejscie jak Ty...wyjedz po za granice PL i pokaz mi kto uzywa CB i Yanosika...nie wiesz? To Ci powiem...nikt...

W calej Skandynawi sa takie mandaty ze bys chyba tego nie przezyl jakby Ci przywalili polowe Twojej wyplaty. Ale tam jak jest 80 to kazdy w takim samym odstepie jedzie 80, nie mniej, nie wiecej...jezdzi sie plynnie i bezpiecznie, a wypadkow jest mniej przez caly rok niz u nas przez weekend.

Powiedz Nex zatem jaki bylby Twoj sposob na bezpieczniejszy kraj pod wzgledem wypadkow/samochodow/bezpieczenstwa itd

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...