Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

wow Przemian ożesz Kurva :shock3::naughty:

lepiej napisz w co celujesz B8 czy jeszcze wyżej......

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

chętnie zobacze Twoją mordke w BT Byku :wink:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Karol ja to bym Cie widział w mojej firmie powaga :decayed:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Pany kupiłem dziś zestaw do polerowania reflektorów i mam zamiar sie z nimi troche pobawić co by im blask przywrócić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra już wiem z pewnego źródła od prawnika jak to funkcjonuje.

Jeżeli dostajemy wezwanie z ITD do zapłaty mandatu z fotoradaru dostajemy on nich 3 warianty (czyli to co dostałem)

Oświadczenie numer 1:

jeżeli to ja (właściciel auta) popełniłem wykroczenie.

Oświadczenie numer 2:

Wypełniam ja (właściciel) i wskazuje komu powierzyłem auto.

Oświadczenie numer 3:

Wypełniam ja (właściciel) i nie wskazuje kto prowadził auto.

Nie wypełniamy żadnego ich oświadczenia - ITD zaznacza tam że mamy do 7 dni wybrać któryś wariant i odesłać na ich adres.

Wysyłamy do nich odpowiednie pismo (przed upływem tych 7 dni) którym już dysponuje. Mniej więcej chodzi o to że nie wskazujemy kto kierował autem i nie przyjmujemy mandatu, posługujemy się odpowiednimi regułkami. - Nie dostałem zgody na publikacje publiczną wzoru tego pisma

Teraz wszystko od GITD zależy, czy skierują sprawę do sądu. jeżeli skierują sprawę do sądu (podobno że nie maja takich uprawnień, ale mimo to) sąd wydaje zaocznie orzeczenie/nakaz zapłaty, który otrzymujemy i mamy dwa tygodnie na odwołanie.

Wówczas wysyłamy gotowy wzór odwołania, który skutkuje umorzeniem sprawy i temat jest zakończony. Umorzenie sprawy będzie wynikało z obowiązujących przepisów Ustawy Prawo o ruchu drogowym, Kodeksu Wykroczeń i Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, oraz dotychczasowego orzecznictwa NSA w podobnych lub takich samych sprawach.

To by było na tyle

a mozna wzor tych pisemek na PW?

Na razie nie dostałem takiej zgody.

Pismo napisane i zapakowane w kopertę, jutro wysyłam do ITD i albo już po wszystkim, albo czekam na wezwanie do zapłaty z sądu i dopiero robię odwołanie które ma poskutkować umorzeniem postępowania.

Sorry ale o jakiej zgodzie piszesz? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dziwcie sie potem ze mamy jako polacy taka mentalnosc jaka mamy i ze maja o nas takie zdanie...

Moze z innej beczki konbinacyjnej.

Jest tak ze nie znam Polaka ktory dorabia sie jakiejs duzej kasy krecac interes bez kretactwa czy wykorzystujac nagminnie luki w prawach niestety ale to nie My jestesmy Be ze krecimy migamy sie od zaplat ale to Panstwo nas stawia w takim polozeniu ze trzeba sobie jakos radzic.

Mnie osobiscie szlag trafia ze nie moge normalnie zarobic tyle co na zach a musze placic za rozne dobra tyle samo co na zach.

Popieram Was obu a Tobie Kerczi wspolczuje tych ptk, teraz tylko kapelusz na glowe i 50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Gruszka ma do sprzedania eSke w dieslu po pieniądzach jakby ktoś chciał...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko głośno sobie myślę czy nie lepij mieć cywilną odwagę, przyznać się do popełnionego wykroczenia i zapłacić mandat jak człowiek??

Myśleć można, ale warto się zagłębić w to co wyprawia ITD i przemyśleć czy to ma coś wspólnego z bezpieczeństwem czy też z wyłudzaniem pieniędzy i ratowaniem budżetu

Może nie widziałeś:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3098.html#post3170136

Temat znowu zmierza do jednego. Powiem swoje zdanie: Chcesz płacić - płać, ja jeżeli mogę tego uniknąć to nie podratuje budżetu.

Nie życzę Ci, ale zobaczymy co powiesz jak dostaniesz kilka fotek z nieoznakowanych radiowozów ITD, no chyba że jeździsz wszędzie przepisowo jak 50 to 50, z tym że dojazd nad morze zajął by mi nie 10h a 15

Raczej wątpię w te 15h, zwłaszcza że jest spory kawałek dróg o dwóch pasach ruchu. Myślę że różnica wyszłaby nie więcej niż 25% Dla przykładu odcinek ode mnie na tor w Miedzianej Górze jadąc w trybie mega lajtowym 1,55h (spalanie 5,9 przy okazji) Jadąc szybko ale bez przesadzania 1:45h natomiast zapierdalając wychodzi nie mniej niż 1:30h BTW za 10h nad morze to ja załadowaną ciężarówką dojeżdżam, czy to do Gdańska czy do Szczecina :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać po pracowitym weekendzie:hi:

Boseron w gałe dzisiaj grasz? Po meczu możemy na jakiegoś browara iść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, sa i przegiecia jak zawsze i wszedzie. Ale co do zasady tak popieram. Po co ? A no wlasnie po to po co Ty korzystasz z luki w prawie...poniewaz mamy dokladnie takie samo podejscie jak Ty...wyjedz po za granice PL i pokaz mi kto uzywa CB i Yanosika...nie wiesz? To Ci powiem...nikt...

W calej Skandynawi sa takie mandaty ze bys chyba tego nie przezyl jakby Ci przywalili polowe Twojej wyplaty. Ale tam jak jest 80 to kazdy w takim samym odstepie jedzie 80, nie mniej, nie wiecej...jezdzi sie plynnie i bezpiecznie, a wypadkow jest mniej przez caly rok niz u nas przez weekend.

Powiedz Nex zatem jaki bylby Twoj sposob na bezpieczniejszy kraj pod wzgledem wypadkow/samochodow/bezpieczenstwa itd

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Kerczi nie przesadzaj z tym CB, ja tam za granicą zawsze używałem i nadal używam :decayed: CB nie służy tylko do ostrzegania przed kontrolami ale także utrudnieniami w ruchu tak samo jak i Yanosik który za granicą akurat na nic nie zda bo zżera kasę a poza tym mało za granicą kto go używa stąd do niczego się nie przyda.

Skandynawia to złe porównanie jeśli chodzi o ruch drogowy. Zagęszczenie ludności mizerne więc od miejscowości do miejscowości jedzie się np 20 km cały czas tempem 90 km/h i poza Sztokholmem, Geteborgiem i Malmo korki nie występują więc nie ma po co przekraczać prędkości bo średnia i tak wychodzi niezła :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ekipa :hi:

wąski rozmawiałem ze znajomym z Gdowa to tam jest pole namiotowe co robią te zloty różne, pewnie o tą miejscówkę Ci chodziło?

tak Pablo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROL ale ta Twoja d*pa teraz wygląda :naughty:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

Ť SokolimOkiem.TV: Blog Mikołaja Sokoła ť Kubica w rajdowych mistrzostwach świata oraz Europy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry dzień wszystkim w Poniedziałkowy ranek :) znaczy sie południe juz prawie heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze własnie wróciłem z wycieczki po mieście, trochę słonka wyszło, a tu tyle spódniczek się pokazało, że aż wypadek można spowodować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: ponowie jade na Łotwe oczywiscie przez warszawe jak ktoś mam coś do wysłania to moge zabrać jestem jeszcze 2 godz. 516.62.65.62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jakiś roku temu, ktoś zamieścił filmik z youtuba gdzie koleś nagrywa szybko jeżdżących po wiejskich drogach, następnie zajeżdża im drogę, straszy sądem policją i umieszczeniem nagrania w necie. Szukałem w wyszukiwarce, ale ciężko... widział ktoś z Was te filmiki? Na jednym z nich było czarne firmowe a4 b8 które zajechało mu drogę i po przyhamowalo lekko przed maską. Jakby ktoś miał pod ręką to proszę o linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam Golfa 5 GTI :wink:

A ja szukam mocną benzynę dla sąsiada, imiennika i rówieśnika :grin: do 25 tys zł ale w tej kwocie to może by była 3.0 220KM B6 albo S4 Gruszki jeśli by ponownie chciał B5.

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

ramzes PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry Panowie :hi:

piekny mamy dzionek, a ja dostalem dluzszy urlop i bede na kolejnym zlocie :banan::banan::banan: pieknie sie tydzien zaczal :decayed:

dzis meczyk, a jutro moze wreszcie wpadna 2 rurki :decayed:

dzieki Wąski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...