Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
TOMEK no to graba :decayed::decayed:. Malowanie lustra nie ma sensu, wtedy trzeba by zmatowić 2000 papierem i nakładać bezbarwny, ale po co wtedy cała polerka :wink:

widzę światełko w tunelu :decayed:

to nie idź w stronę tego światła Robert na pewno masz jeszcze tyle rzeczy do zrobienia w życiu :decayed:

SONY KD-84X9005!!!4K!!!NOWOŚĆ!!!!! (3081758886) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :slina::slina::slina: jebłem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie jak dzisiaj z frekwencją, kto się melduje :)

Podjadę dzisiaj po pracy:)

Opublikowano

Pamiętasz jak pierwsze plazmy tyle kosztowały albo nawet 2 x więcej?:naughty:

Telewizory 4K powoli wchodzą, pierwsze kanały w tej jakości już włączyli w DE.

Opublikowano

Pamiętasz jak pierwsze plazmy tyle kosztowały albo nawet 2 x więcej?:naughty:

Telewizory 4K powoli wchodzą, pierwsze kanały w tej jakości już włączyli w DE.

Co ty dupczysz pamiętam jak w dawnym Geant-cie w Euro RTV pokazała się pierwsza Plazma Philipsa co stała na takim specjalnym rusztowaniu a pod nią lodówka z resztą bebechów i to coś kosztowało pod 4 dychy jeśli dobrze pamiętam dobrze sobie zera policzyłeś ?

ta cena za tego soniaka to z pupy jest wyjęta nie wiem co on ma w sobie chybaże to 3D robi real loda ja myślałem że za mój mnie poniosło a tu proszę można wydać i kilkadziesiąt razy więcej :facepalm:

Opublikowano

bry :hi:

ja bede dzis :decayed:

wydech juz siedzi, odebrane od Witka :banan: Chlop robi super robote ! :kox::kox::kox:

Pablo, Witek dziekuje za pozdrowienia :wink:

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

a wlansie, ciezko jest samemu ogarnac wymiane sufitu ?

Opublikowano

Tez postaram sie pojawic :wink:

Opublikowano
bry :hi:

a wlansie, ciezko jest samemu ogarnac wymiane sufitu ?

Karol na spocie w galerii wymienił tak że na pewno nie jest trudno :wink:

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

TOMEK no to graba :decayed::decayed:. Malowanie lustra nie ma sensu, wtedy trzeba by zmatowić 2000 papierem i nakładać bezbarwny, ale po co wtedy cała polerka :wink:

widzę światełko w tunelu :decayed:

to nie idź w stronę tego światła Robert na pewno masz jeszcze tyle rzeczy do zrobienia w życiu :decayed:

no tak masz rację :decayed:

Opublikowano
Panowie jak dzisiaj z frekwencją, kto się melduje :)

A czy ktoś przybędzie z VAG-em aby zdiagnozować moją A4-kę. Mam mało czasu ale może się uda. Parking niebieski to jak tam trafić.

Opublikowano

gabriel jak masz vaga to weź dla kolegi albo lennox czy Boseron.

Na samej górze na niebieskim tak jak byś chciał wjeżdżać na dach.

Opublikowano
gabriel jak masz vaga to weź dla kolegi albo lennox czy Boseron.

Na samej górze na niebieskim tak jak byś chciał wjeżdżać na dach.

Czy któryś z kolegów co przyjedzie z VAG-em mógłby przybyć trochę wcześniej (będzie na dobrą flachę) bo to pewnie chwile potrwa a ja ide na 22.00 do pracy. Mi by pasowało koło 19.00 żeby koło 21.00 się zwinąć.

dzięki

Opublikowano

Czy któryś z kolegów co przyjedzie z VAG-em mógłby przybyć trochę wcześniej (będzie na dobrą flachę) bo to pewnie chwile potrwa a ja ide na 22.00 do pracy. Mi by pasowało koło 19.00 żeby koło 21.00 się zwinąć.

dzięki

Samo przeVAGowanie to kilka minut. spokojnie zdążysz przed 21...

Opublikowano

witam panowie ja też sie dzisiaj pojawie też był bym chętny na vag :decayed: świeci mi sie cały czas kontrolka esp :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Ja dzis na spocik zawitam z synalem moim :)

Opublikowano
Siemka :hi:

Ja dzis na spocik zawitam z synalem moim :)

Mały Cuberek jest dobry :decayed:

Opublikowano
Siemka :hi:

Ja dzis na spocik zawitam z synalem moim :)

Bierzesz jego OOOO ? :wink:

Opublikowano

Czy któryś z kolegów co przyjedzie z VAG-em mógłby przybyć trochę wcześniej (będzie na dobrą flachę) bo to pewnie chwile potrwa a ja ide na 22.00 do pracy. Mi by pasowało koło 19.00 żeby koło 21.00 się zwinąć.

dzięki

Samo przeVAGowanie to kilka minut. spokojnie zdążysz przed 21...

A logi dynamiczne też są do zrobienia? Bardziej mi na nich zależy bo błędów w sterowniku pewnie nie ma.

Opublikowano
  • Autor

Lennox nie wyrobię sie jak bym miał jechać jeszcze po jego Audice do domu :)

Opublikowano

Witajcie :hi:

Mam głupie pytanie: czy w RNS-E można zmienić kolor podświetlenia wyświetlacza??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.