Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie nie ma ktoś na zbyciu popielniczki 2DIN rybia łuska??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam jakąś na zbyciu, ale nie wiem czy będzie pasowała... Jest okrągła i kryształowa...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ja mam jakąś na zbyciu, ale nie wiem czy będzie pasowała... Jest okrągła i kryształowa...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:polew::polew:

dopisuje humor z rana :naughty:

kawa ?

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

siema może ja się wybiorę :wink:
i ja :wink:
Opublikowano
Ja mam jakąś na zbyciu, ale nie wiem czy będzie pasowała... Jest okrągła i kryształowa...

i rybia łuska też sie znajdzie, wypatroszy sie karpia na święta i sie łuski doklei i bedzie jak znalazł

Opublikowano

poszukuję osoby która sprzedaje produkty firmy Karcher

Opublikowano
Ja mam jakąś na zbyciu, ale nie wiem czy będzie pasowała... Jest okrągła i kryształowa...

i rybia łuska też sie znajdzie, wypatroszy sie karpia na święta i sie łuski doklei i bedzie jak znalazł

Aha to już wiem skąd ten wiejski tuning :polew::polew:

Opublikowano

ja mam popielniczke ale w drewnie na 1 din jak ktoś chce to za zgrzewke piwa oddam :wink:

Opublikowano
ja mam popielniczke ale w drewnie na 1 din jak ktoś chce to za zgrzewke piwa oddam :wink:

PIJAK :decayed:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

w reflektorach B8 po lifcie w środku zamontowali jeże do odprowadzenia ciepła

Obraz_381.jpg

Opublikowano
  • Autor
poszukuję osoby która sprzedaje produkty firmy Karcher

Pisz do mnie śmiało co potrzebujesz :) Moja bardzo dobra znajoma pracuje w Karcher w Krakowie i robi dobre ceny :)

ps. Siemka Wszystkim :)

Opublikowano
Ja mam jakąś na zbyciu, ale nie wiem czy będzie pasowała... Jest okrągła i kryształowa...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:polew::polew:

dopisuje humor z rana :naughty:

kawa ?

Jestem na Słowacji na nartach, jak przyjedziesz to chętnie wypije z Tobą kawę :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Boseron pokaż pascia

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Jakby komuś chciało się ruszyć d*pie na narty to przyjeżdżać, jestem tutaj do wtorku a to tylko 150km pd Kraka...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jedziemy z Gruszką do Ciebie :wink: ale nie wiem czy jesteś pewny na 100% że nas tam chcesz :naughty:

Opublikowano

:bry:

Co za pogoda :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Nieźle.

Myśleli że pójdzie im to lekko.

Opublikowano

Pablo masz może info kiedy wyjdzie SGS 4??

Opublikowano
Pablo masz może info kiedy wyjdzie SGS 4??

attachment.php?attachmentid=41077&d=1362741128&thumb=1

Samsung Unpacked 2013

14.03.2013 o godz 19:00 w NY (1:00 u nas) zostanie zaprezentowany światu.

Na 100% potwierdzony livestream na Youtube.

:kox:

Opublikowano
jedziemy z Gruszką do Ciebie :wink: ale nie wiem czy jesteś pewny na 100% że nas tam chcesz :naughty:

:naughty:

Opublikowano

no i jest :wink: wyrezane :naughty:

b0642a35369922e7gen.jpg

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

troche było przeróbek bo z 3.0 TDI nie pasuje P&P ale co tam Witek zrobił profi robote :wink:

Opublikowano
  • Autor

Boseron no to teraz lans bans będzie po mieście :)

Panowie gdzie w Krakowie można kupic fajna torbę najlepiej skórzaną ( chociaż nie koniecznie ) na laptopa 17 " ?

Tylko błagam nie sklepy internetowe i alledrogo...

Opublikowano

No to dajecie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
no i jest :wink: wyrezane :naughty:

http://images42.fotosik.pl/795/b0642a35369922e7gen.jpg

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

troche było przeróbek bo z 3.0 TDI nie pasuje P&P ale co tam Witek zrobił profi robote :wink:

:shock3::kox::good:

:bry:

Sorki Łukasz że wczoraj do Ciebie nie zadzwoniłem, ale wróciłem do domu po 19-stej i byłem okrutnie zmęczony. Odbijemy to sobie na zlocie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.