Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jednak wolę mieć zawieszenie :decayed:

Ja też, dlatego zniżę tylko kilka cm w porównaniu do ori, fakt że obecnie nigdzie nie zahaczysz, parkujesz gdzie chcesz :decayed:, ale jednak jak by nie patrzeć troszkę koza

78231181.jpg

Tak jest na ori. Obniżę te 5cm od ori i będzie lala, ja też nie mam zamiaru jeździć i patrzeć na każdy wybój w drodze czy nie urwę aby czegoś.

Poza tym podobno MTS (z opinii użytkowników) jest w miarę komfortowe. Założę to się przekonam.

Kupuje ściągacze, 2 sztuki 35zł i wymienię sobie sam, z tyłu to godzinka roboty już oglądałem, amortyzator na 1 śrubie dół + 2 śruby góra - dostęp bardzo dobry, sprężyny też nie wygląda aby sprawiły problem, no a przód pewno zejdzie chwilkę dłużej, ale damy radę :wink:

EDIT:

Ponoć na tył nie trzeba nawet ściągaczy, bo po odkręceniu amortyzatora, opuszczamy na lewarku i sprężyna opada na dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

prawda nex na tyle sprężyna sama zeskoczy wystarczy ją troche popchnąć , wiem jak to u mnie było robione bo sie przyglądałem, z przodem fakt troche więcej roboty i troche siły trzeba wożyć do tego mcpersona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex rezaj rezaj, jak jak kiedyś kupię gwint to przyjadę do Ciebie i podziałamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013_03_10_10_50_19.jpg

2013_03_10_10_50_22.jpg

foto zrobione dzisiaj w okolicach ul Herberta :decayed::decayed:, btw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy Podmokłej widzę że mieli podmokło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie trzeba pomocy tylko ściągacze za 40 dyszki z allegro :wink:

chyba że ktos ma i pożyczy :decayed:

ja mam :wink: bułka z masłem ta wymiana :wink:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Nex Fantowski polecił Ci bardzo dobry zakład...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

całkiem spoko :naughty:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

Nex mogłeś kupić same sprężyny i by na to samo wyszło i dużo taniej jak nie chcesz mieć gleby takiej jak Fantowski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest tak zawsze na tym zakręcie jak popada trzeba uważac ,a tak pozatym BTW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mieć cały zestaw założony, bo kto wie co mi kiedy odwali :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mieć cały zestaw założony, bo kto wie co mi kiedy odwali :decayed::decayed:

kto bogatemu zabroni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego dzisiaj o tym mówi i jeszcze Tobie akurat w dzień kiedy ma handlarzyna przyjechać, czemu wcześniej na forum nie napisał??

Dziwne to trochę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mieć cały zestaw założony, bo kto wie co mi kiedy odwali :decayed::decayed:

kto bogatemu zabroni :decayed:

napisze jak kolega fantowski:

A kto zabroni biednemu raz poczuć się bogatym :grin:

boseron, za B7 25tyś?? Toż to jakiś golas? czy dachowane? Dziwna cena, za tyle chyba ciężko B6 kupić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna cena, za tyle chyba ciężko B6 kupić :grin:

Ciężko B6?? Chyba już łatwo i nie serię..

Wszystko idzie w dół i tego nie zmienisz.

Na przystanku politechnika 2 gości z MPK z suszara i mierzą prędkość tramwaju wyjeżdżającego z tunelu... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski, dzięki, już mam ściągacze za 35zł, jutro odbieram, przydadzą się na zarobek u PABLA :grin::grin:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

no PABLO, może i racja że ceny idą w dół, ale to wszystko zależy od tego co chcesz kupić, paski też chodzą po 16 a chodzą też po 25 te same roczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski, dzięki, już mam ściągacze za 35zł, jutro odbieram, przydadzą się na zarobek u PABLA :grin::grin:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

no PABLO, może i racja że ceny idą w dół, ale to wszystko zależy od tego co chcesz kupić, paski też chodzą po 16 a chodzą też po 25 te same roczniki

Ja Ci kuźwa dam zarobek :takiego:

Za pomoc za czasów w media markt się teraz napocisz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godne uwagi mogę się zamienić :decayed: no i nex ma racje troche mało sobie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś auto próbował sprzedać przez pół roku też byś stracił cierpliwość :banghead:

Swoją drogą do mnie wpadły właśnie głośniki bose od miodzia, jest pierd....cie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ją jednak rozebrał więc cena adekwatna, też zależy co wyjął..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...