Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a kto to Adam mąż Ewy ?

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

:grin::decayed:

daje radę :whistling:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

tvn turbo TERAZ :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto to Adam mąż Ewy ?

Sportmile.

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Szkoda tej RS4:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór Panowie :wink:

nex ciekawe jak sobie poradzisz z tą śrubą... u mnie wybijali młotem..

Wąski chyba się z nim nie dogadam.. szukamy dalej.. ale ta rs5 kusi trochę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski nie zapominaj ze nex przerzuca tony żelastwa więc da radę :naughty:\

Pany dziś znów autko odzyskało moc...... zapomniałem sobie ze kilka dni temu ściągnałem kierownice powietrza od filtra powietrza ta przykręcaną do pasa przedniego,jeździłem tak kilka dni a silnik zasysał powietrze z komory silnikowej i ledwo dawał rade, zastanawiałem sie co jest nie tak az dziś założyłem tą końcówke kierownicy i znowu jest super, nie wiedziałem że powietrze a właścicwie dostep do niego ma az tak duże znaczenie :shock3:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Pany szukam do siebie halogenów w zderzak, używka ori kosztuje 100 zł ale znalazłem cos takiego nowego i zastanawiam sie o ile lampa przednia musi byc ori o tyle halogen j wiem.... a nowy moze zawsze lepiej świecić niz używka jak myslicie

tu za dwa nowe płace mniej niż za jeden uzywany ori Wąski co powiesz......

Komplet halogenów AUDI A4 B7 2004-2008 NOWY (3075673523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseronek ale kombinujesz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseronek ale kombinujesz :whistling:

Masakrycznie :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Pany, coś mnie choróbsko łapie ale lepiej że teraz niż za tydzień

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

wiecie ile kosztuje halogen w aso 435 zł :shock3: a jedna rurka od klimy 920:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam do siebie halogenów w zderzak, używka ori kosztuje 100 zł ale znalazłem cos takiego nowego i zastanawiam sie o ile lampa przednia musi byc ori o tyle halogen j wiem.... a nowy moze zawsze lepiej świecić niz używka jak myslicie

tu za dwa nowe płace mniej niż za jeden uzywany ori Wąski co powiesz......

Komplet halogenów AUDI A4 B7 2004-2008 NOWY (3075673523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co ja powiem :whistling: mogą parować :wink: ale nie muszą :wink: jak nie masz kasy to kupuj:wink:z używanymi będzie ciężko aby było ładne szkło:wink:pamiętam jak K.zamontował nowe to różnica w świeceniu była ogromna :wink:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

kombinacje mam we krwi :wink:

policjant :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja Ci kupię, muszę tylko dziś zgarnąć 8 baniek w lotto i będzie Twoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady w kwestii tabletu. Co wybrać: Galaxy TAB 2 10.1 czy Galaxy Note 10.1?? Potrzebuję urządzenia głównie do surfowania po sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało to takich stoi na ulicy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady w kwestii tabletu. Co wybrać: Galaxy TAB 2 10.1 czy Galaxy Note 10.1?? Potrzebuję urządzenia głównie do surfowania po sieci

Note z tego co kojarzę lepiej wypadł w porównaniach.

:siema: ekipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...