Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:. Panowie 2 tylne amorki + sprężynki założone, skręcone na najniżej :decayed:. Szczerze to jedna sztuka pierwsza zajęła mi z założeniem 1.5h, druga z 30-40 min. Mam ze wszystkiego fotorelację, ale to jak wymienię wszystko zrobię temat.

Co do przodu, Panowie o jakich wy śrubach i wahaczach mówicie :kox:?? Przecież żeby wyjąć amorka ze sprężyną wystarczy wykręcić dolną śrubę (mocowanie jego do wahacza) co już zrobiłem i następnie wykręcić 2 nakrętki na podszybiu pod maską (jedna wykręcona) i wyciągamy cały amor. To będę kończył jutro, muszę poczytać jak odkręcić jedną z dwóch śrub na podszybiu, bo idzie nad nią bodajże od abs rurka.

19706036.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pablo dawaj link do meczu

Opublikowano

nie jestem przekonany do tych końcówek.... myślałem raczej o owalnych albo zostawie tak jak jest ori

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

nex dawaj dawaj cobyś pokazał posadzonego paścia :naughty:

Opublikowano

spoko, jutro myślę że będzie po :naughty:

Opublikowano

33592524.jpg

:decayed:

Opublikowano
pablo dawaj link do meczu

w Multikinie jest

Opublikowano

witajcie Panowie jak tam u was :wink:

Opublikowano
pablo dawaj link do meczu

w Multikinie jest

:polew:

Wykupiłem za 5zl na onecie bo weeb tv masakrycznie się przycinał, tak to bardzo dobra jakość za piątaka.

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Michail dzięki za odwiedziny :wink4:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce. Zwykłe badanie. Nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a jako że czas to pieniądz drugą kontynuuje badanie:- Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście.- Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać.- A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca.- Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie...Na to pacjentka:- Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?

Poszło z pegasusa za pomocą pada.

Opublikowano
  • Autor

Barca jest wielka :) 4-0 z Milanem :decayed:

Opublikowano

zmiażdżyli ich :naughty:

Opublikowano
:bry: wieczór
Opublikowano
:bry: wieczór

:hi:siema Marku :naughty:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

Barca miażdży.

Opublikowano
:bry: wieczór

:hi:siema Marku :naughty:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

Barca miażdży.

Siema Paweł ;)

Opublikowano

tak Gabryś juz wiew.

Themon Wariacie jeszcze troche i sie napijemy Byku :naughty:

Opublikowano
tak Gabryś juz wiew.

Themon Wariacie jeszcze troche i sie napijemy Byku :naughty:

Mam taka nadzieje ;)

Opublikowano
  • Autor

Themon, zadzwoń do Jarko :)

Opublikowano
Themon, zadzwoń do Jarko :)

Teraz?

Opublikowano
  • Autor

Jutro :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.