Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oplaca sie te dwie kupic bez poduchy i dokupic osobno poduche ;)

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Chyba ta najlepsza....KIEROWNICA AUDI S-LINE (3096682258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bo tamte sa z nowsza MF i nie wiadomo czy zadziala tak jak ma...

no to mam kiere :kox:

Panowie szukam osoby, która chciała by dostać darmowy dedykowany zestaw modułów do waszych A4 na przetestowanie od kolegi Tomnik, zestaw oświetlenia wnętrza ledowy, ten który ja posiadam w passacie, z tym że dla Was są już gotowe dedykowane do A4. Warunek jest taki żeby osoba ta była uczciwa i zdała rzetelną relację i opis po zamontowaniu na forum w odpowiednim dziale (tu również może to opisać).

Kto byłby chętny?

Wygląda to tak u mnie jak by ktoś nie widział.,

Przed:

Zdjęcia

Po:

Zdjęcia

Ja też :wink:

Opublikowano

ja też chce :naughty:

fantowski przyszalałeś :kox:

Kerczi operacja z lampami jeszcze przede mną, w tym tygodniu będzie zrobione jeszcze :wink:

Karol rzuć mi jakieś foto tych opon ma maila [email protected] albo je zobacze to może wezme

Opublikowano

no to mam kiere :kox:

:jerk::grin:

Przed zlotem ją ogarnij :kox:

Opublikowano

no to mam kiere :kox:

:jerk::grin:

Przed zlotem ją ogarnij :kox:

jak jutro dojdzie to zakładamy na spocie :kox: (jeśli Kerczi będzie :tongue4:)

Opublikowano

A co z poduchą?

Też migiem kupisz?

Opublikowano

już mam poduchę :grin: jaśka z domu wezmę bo mam dwa :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

hahhaha, tylko ladna czarna poszewke sobe daj :grin:

Opublikowano

siema wariaty :hi:

Opublikowano
hahhaha, tylko ladna czarna poszewke sobe daj :grin:

no i biało czerwona nitka :decayed::grin: to teraz kolejne modzenie... :whistling:

Opublikowano
to teraz kolejne modzenie... :whistling:

576549_345797515530714_1773345533_n.jpg

:whistling:

Opublikowano

tylko recznie wyszyj, zebys byl dumny ze swojej pracy :grin:

to co teraz wchodzi??:decayed:

Opublikowano

no to mam kiere :kox:

:jerk::grin:

Przed zlotem ją ogarnij :kox:

jak jutro dojdzie to zakładamy na spocie :kox: (jeśli Kerczi będzie :tongue4:)

starej lepiej nie sprzedawaj (zostaw na podmianę) bo raczej lekki stres sprzedać auto z takim modem nikt do końca nie wie jak się dokładnie zachowa poduszka dwunabojowa gdzie ori jest jeden nabój a takie coś masz w B6. Ja swoją założyłem ale w B7 są dwa naboje więc działanie będzie takie jak powinno a u ciebie h.... jak to wypali jeśli miałoby tak być czego nie życzę ;-)

Opublikowano

no to mam kiere :kox:

:jerk::grin:

Przed zlotem ją ogarnij :kox:

jak jutro dojdzie to zakładamy na spocie :kox: (jeśli Kerczi będzie :tongue4:)

starej lepiej nie sprzedawaj (zostaw na podmianę) bo raczej lekki stres sprzedać auto z takim modem nikt do końca nie wie jak się dokładnie zachowa poduszka dwunabojowa gdzie ori jest jeden nabój a takie coś masz w B6

wrzuconej kasy nie wyciągnę i jak auto będzie szło do nowego klienta to na starej kierce :wink:

Opublikowano
Panowie szukam osoby, która chciała by dostać darmowy dedykowany zestaw modułów do waszych A4 na przetestowanie od kolegi Tomnik, zestaw oświetlenia wnętrza ledowy, ten który ja posiadam w passacie, z tym że dla Was są już gotowe dedykowane do A4. Warunek jest taki żeby osoba ta była uczciwa i zdała rzetelną relację i opis po zamontowaniu na forum w odpowiednim dziale (tu również może to opisać).

Kto byłby chętny?

Wygląda to tak u mnie jak by ktoś nie widział.,

Przed:

Zdjęcia

Po:

Zdjęcia

też jestem chętny, mam pełny pakiet światło u siebie jakby co :decayed:

Opublikowano

:decayed: NEX rzucili się jak araby na darmowy kurs pilotażu

wysłane z atari x64

Opublikowano
:decayed: NEX rzucili się jak araby na darmowy kurs pilotażu

wysłane z atari x64

rzucili jak pukający jehowy do drzwi :grin::grin::grin:

Inny styl :decayed:

Audi A6 Xenon LED!! Optyczn. S6 OKAZJA 2005 Gorzów Wielkopolski ? Tablica.pl

Boseron kminisz nad tymi końcówkami, zobacz jakie ten ma kominy :kox: Założysz takie i jesteś nr 1 madafaka :kox:

AUDI A4 B6 S-Line 130 KM Lubartów ? Tablica.pl

Opublikowano
:decayed: NEX rzucili się jak araby na darmowy kurs pilotażu

wysłane z atari x64

rzucili jak pukający jehowy do drzwi :grin::grin::grin:

Inny styl :decayed:

Audi A6 Xenon LED!! Optyczn. S6 OKAZJA 2005 Gorzów Wielkopolski ? Tablica.pl

Ciekawe gdzie on znalazł u gebelsów taki rodzynek że woła za niego 9koła ojro :doh: takie egzemplarze w niemcowni to chyba tylko w erze

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.