Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gruszka ma być już nowym autem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gruszka ma być już nowym autem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

podobno miała to być tajemnica :facepalm:
Opublikowano

WItam

mam do sprzedania chorusa kaseta z wejsciem na zmieniarke stan idealny radio kodowane mam do niego ksiazke i karte z kodem wszystko z nim jest idealnie za 170 oddam dla zainteresowanych fotki na pw mozliwosc odbioru osobistego Olkusz, Wolbrom, Dąbrowa Górnicza

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
WItam

mam do sprzedania chorusa kaseta z wejsciem na zmieniarke stan idealny radio kodowane mam do niego ksiazke i karte z kodem wszystko z nim jest idealnie za 170 oddam dla zainteresowanych fotki na pw mozliwosc odbioru osobistego Olkusz, Wolbrom, Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenia to w innym miejscu :)

Siemka all :hi:

Ja dzis będę na spociku z juniorem :)

Opublikowano

ja pewnie też będę, ale dopiero ok. 21

Opublikowano
WItam

mam do sprzedania chorusa kaseta z wejsciem na zmieniarke stan idealny radio kodowane mam do niego ksiazke i karte z kodem wszystko z nim jest idealnie za 170 oddam dla zainteresowanych fotki na pw mozliwosc odbioru osobistego Olkusz, Wolbrom, Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenia to w innym miejscu :)

Siemka all :hi:

Ja dzis będę na spociku z juniorem :)

Znowu 3 fytki?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:bry:

Trza dziś coś opierdzielić na spocie bo już jestem głodny :decayed:

Opublikowano

Hm..... KFC nie zdrowe, tłuszcze trans itp

Może marchewkę bydymy chrupać???

Opublikowano
  • Autor

Znowu 3 fytki?

:naughty:

:naughty:

Kerczi listerka założone :D nawet dziś na myjkę podjadę chociać ma padac ale muszę to błoto zmyć z auta bo wstyd :doh:

Opublikowano

Hm....... a bydzie ktoś przypadkiem miał kompa z kabelkiem???? Podpiął bym się....

Opublikowano
Hm..... KFC nie zdrowe, tłuszcze trans itp

Może marchewkę bydymy chrupać???

Nie wiesz jaka jest tradycja u nas jak ktoś pierwszy raz przyjedzie :naughty:

Opublikowano

Nie wiesz jaka jest tradycja u nas jak ktoś pierwszy raz przyjedzie :naughty:

Pablo... ewidentnie jestes glodny:wink:

Opublikowano

Heh....... To tradycję trza pielęgnować.....

Może się ktoś na mój pieprz skusi??? :naughty: Taki hardcorowy mam

Opublikowano

Witam,

wczoraj uszkodzono mi moje Audi. Już zgłosiłem szkodę do ubezpieczyciela sprawcy szkody, ale zanim mi to wycenią chciałbym się dowiedzieć ile naprawa może kosztować (aby mnie nie oszukali), gdzie najlepiej podjechać w Krakowie aby ktoś mi to oszacował ? Serwis, autoryzowany warsztat Audi, dobry zakład mechaniki samochodowej ?

Możecie mi coś konkretnego polecić, może ktoś już przerabiał ten temat ?

Opublikowano
Pablo... ewidentnie jestes glodny:wink:

No jestem bo jeszcze od wczoraj nic nie jadłem :decayed:

Może wytrzymam do spota :kox:

Opublikowano

Z torbami mnie puścicie :kox:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

Uczta duchowo wzrokowa

kubelek.jpg

Opublikowano

:slina:

:grin:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

544471_10152685228870515_88115570_n.jpg

Ciekawe kiedy u nas w Krk zaczną jeździć starymi 7-mi:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.