Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: NEX rzucili się jak araby na darmowy kurs pilotażu

wysłane z atari x64

:decayed: jak szczerbaty na suchara

Ideał. :decayed: 2005r. i 185 kkm w A6 TDI :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Tomek u mnie pod blokiem sąsiad nówkę sztukę Insignię białą okleił tak samo jak tą A6 i o ile dach spoko wygląda ale dalej pojechał z maską to już zalatuje..

Opublikowano

pogadamy wieczorem i ustalimy co i jak. Teraz obiad a później biorę się za amory :decayed:

Opublikowano
pogadamy wieczorem i ustalimy co i jak. Teraz obiad a później biorę się za amory :decayed:

powodzenia i smacznego:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zamontowałem lustereczka z S4 :decayed: trafiły się w extra cenie :wink:

lustra_1.jpg

Opublikowano
Zamontowałem lustereczka z S4 :decayed: trafiły się w extra cenie :wink:

http://s21.postimage.org/jvors97er/lustra_1.jpg

spoko lustereczka :kox: ale auto to mógłbyś sobie umyć :tongue4::wink:

Opublikowano

fanti na spota będzie się błyszczał :naughty:

Opublikowano
fanti na spota będzie się błyszczał :naughty:

no tak jak zawsze na spocie, ale szczerze to myślałem, że zawsze ma takie czyste :wink:

Opublikowano
Zamontowałem lustereczka z S4 :decayed: trafiły się w extra cenie :wink:

http://s21.postimage.org/jvors97er/lustra_1.jpg

jak to kur......a brudne :shocked:

nie poznaje towarzysza

Opublikowano
no tak jak zawsze na spocie, ale szczerze to myślałem, że zawsze ma takie czyste :wink:

Jest często czyste bo przecież widzę kilka razy w tygodniu autko ale czasem mu się zdarzy kilka dni nie umyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Audice umyję jak przestanie padac j**any snieg :facepalm:

Opublikowano
Zamontowałem lustereczka z S4 :decayed: trafiły się w extra cenie :wink:

http://s21.postimage.org/jvors97er/lustra_1.jpg

jak to kur......a brudne :shocked:

nie poznaje towarzysza

:polew:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Audice umyję jak przestanie padac j**any snieg :facepalm:

a gdzie pada ? u mnie słońce :naughty:

Opublikowano
Audice umyję jak przestanie padac j**any snieg :facepalm:

a wydawało mi się że ty miałes w kodach wyposażenia na wlepce NHZCz

Opublikowano
pogadamy wieczorem i ustalimy co i jak. Teraz obiad a później biorę się za amory :decayed:

powodzenia i smacznego:naughty:

Amortyzator ze sprężyna na stole :grin: bez dotykania wahaczy, jeżeli mechanicy twierdzą że do tego trzeba rozpinać wahacze to albo nie wiedzą o co kaman albo wolą sie narobić :wink::wink:. Robię dalej :naughty:

Opublikowano
pogadamy wieczorem i ustalimy co i jak. Teraz obiad a później biorę się za amory :decayed:

powodzenia i smacznego:naughty:

Amortyzator ze sprężyna na stole :grin: bez dotykania wahaczy, jeżeli mechanicy twierdzą że do tego trzeba rozpinać wahacze to albo nie wiedzą o co kaman albo wolą sie narobić :wink::wink:. Robię dalej :naughty:

otwieraj warsztat w takim razie :naughty:

Opublikowano
Audice umyję jak przestanie padac j**any snieg :facepalm:

NHZCz czyli Nie ma H..ja Zawsze Czyste

czyli co oszukali w fabryce :slina:

Opublikowano
  • Autor

Fantomas specjalnie dla ciebie na jutrzejszy spot umyję :)

Opublikowano
Fantomas specjalnie dla ciebie na jutrzejszy spot umyję :)

Nie no daj spokój i tak na to nie polecę :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.