Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nex w końcu pasek ma glebe :kox:

Kuźwa zmienili wygląd na fejsie "bessęsu" :grin:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Dobrze że czarnego nie wybrali :decayed:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Siedzi dwóch kolesi w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi.

Jeden z tych kolesi do drugiego:

- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.

Łysy się odwraca, a koleś:

- Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...

Łysy:

- Żaden Krzychu, k**wa, dotknij mnie jeszcze raz to Ci jebne! i się odwraca.

Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:

- Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace. Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:

- Krzychu, no k**wa, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie?

Łysy:

- k**wa, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przypierdole, że się nie pozbierasz!

Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:

- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i ogladajmy...

Łysy niezadowolony idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają.

Pierwszy koleś znowu do drugiego:

- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.

Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb.

Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś:

- Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napierdalam, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!

:polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jak Fantowski, siadł program? :naughty:

Opublikowano
I jak Fantowski, siadł program? :naughty:

chyba siadł :wink: problem to miałem, żeby wjechać do niego na warsztat.. więc rezał na zewnątrz...

jest mega różnica :wink:

Opublikowano

fanti szaleje ostatnio z modami :kox:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

W końcu nie możemy byle czym jechać do BT :decayed:

Opublikowano

chyba sobie żartujesz :decayed:

fanti szaleje ostatnio z modami :kox:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

W końcu nie możemy byle czym jechać do BT :decayed:

módl się o pogodę to pojedziemy na lecie.. :wink:

Opublikowano
I jak Fantowski, siadł program? :naughty:

chyba siadł :wink: problem to miałem, żeby wjechać do niego na warsztat.. więc rezał na zewnątrz...

jest mega różnica :wink:

no to elegnacko :decayed: gratuluje, musisz mnie przewieść jak to to jezdzi teraaz :wink:

Opublikowano

Ta A8 dlatego taka tania bo silnik 3.7l więc kupa:decayed:

Ale fakt faktem potaniały, 4.2V8 bym przygarnął :grin:

módl się o pogodę to pojedziemy na lecie.. :wink:

Pogodę załatwię nie martw się :decayed:

Opublikowano
Gwint założyłem to jutro się pojawię :P

Co do detailingu to hobbystycznie się zajmuję...

Tutaj można zobaczyć moje prace:

Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Opel Astra Bertone

Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Renault Megane II

Na dniach jeszcze wrzucę Dodga Rama

Na więcej zdjęć nie było czasu :)

auta wylizane na medal - chciałbym też takiej sztuki czystości się nauczyć :naughty:

Opublikowano

Biker Prank In Cinema Funny tv Sponsor - YouTube

za***ista reklama.

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Ale tej nikt nie przebije :kox:

Opublikowano
Biker Prank In Cinema Funny tv Sponsor - YouTube

za***ista reklama.

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Ale tej nikt nie przebije :kox:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

to kto jutro stawia KFC ? :decayed:

Opublikowano

głodomor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Łukasz jak tam tłumiki ?

Opublikowano
to kto jutro stawia KFC ? :decayed:

Nowy jak przyjedzie :decayed:

Opublikowano
Łukasz jak tam tłumiki ?

może puste , nie przeszkadza mi to :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

bry:hi: kto się dziś melduje na spocie?

Opublikowano

ja, po pracy :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.