Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam , czy jest jakaś osoba chętna żeby zamontować w moim aucie tempomat ? mam manetke . oczywiście zapłace . czekam na propozycje :naughty:

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

do krakowa mam 60 kilometrów , podjechałbym w któryś dzień

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
witam , czy jest jakaś osoba chętna żeby zamontować w moim aucie tempomat ? mam manetke . oczywiście zapłace . czekam na propozycje :naughty:

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

do krakowa mam 60 kilometrów , podjechałbym w któryś dzień

Marcin firma NAVIPOL kraków zakopiańska

Opublikowano

cuber dzwoniłem tam właśnie i do b5 nie montują :facepalm:

Opublikowano
ale mi podsuwasz pod nos RSNa :decayed:

Tak bo ma być w nim RNS-E i uj :decayed:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

cuber dzwoniłem tam właśnie i do b5 nie montują :facepalm:

Jednym słowem, Marcina B5 przerasta :polew:

Ale nasypało śniegiem no jaja.. :facepalm:

Opublikowano

hehe , to nie jest śmieszne :decayed: no najebało byłem dziś za warszawą , to w porównaniu do nas to oni tam mają wiosne :grin: zakopianka w kiepskim stanie a chciałęm na spota sie wybrać wkońcu

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

to macie jeszcze jakiegoś znajomego co by sie tym mógł zająć ?

Opublikowano
to macie jeszcze jakiegoś znajomego co by sie tym mógł zająć ?

nex fizyczny rezacz :decayed:

Opublikowano
jest fajny parking Obi na Wielickiej, ewentualnie jak duzo sniegu to za ZIKIT-em na ul. Centralnej

Prefabet już dawno poległ, nie dość że rozkopany to po 10 minutach od wjazdu są niebiescy bo komuś przeszkadza że się na tym zadupiu jeździ :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ajj kusicie kusicie... :naughty: tymczasem przyszła kiera :kox:

no to na spota hej..

btw:

581908_630251130335405_157584128_n.jpg

:grin::grin:

Opublikowano

marcin z zakopianskiej.... :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

ale co z zakopianskiej ?

Opublikowano

Ten NAVIPOL co dzwoniles...

moze i robi duzo, ale ja po nim mam bardzo nie mile wrazenie... i na pewno go nie polece...

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

a tak w ogole ...

Fanta, rezaj RNS'a :decayed:!!!!!

Opublikowano

Takie narzędzia ułatwiały mi pracę przy wymianie zawiasu :decayed:

kluczg.jpg

Profi winda, kilka machnięć windą i auto pół metra nad ziemią, klucz udarowy makity do odkręcania śrub, penetrant + wd40 do śrub, pasta miedziowa z chester molecular odporna na warunki nakładana na gwint amorków żeby po długim czasie nie zapiekło możliwości regulacji, klucze nasadowe zestaw, klocki do podpierania auta. Robota prosta jak du****ie :decayed:. Dziś podniosłem przód o 1.25cm, powinno być teraz dobrze.

Wrażenia z jazdy, jest twardziej, ale naprawdę nie jest źle, komfort nie poszedł spać. Prawdą są opinie o MTS że jest pośredni między komfortem a twardością.

Opublikowano

masz zdjęcia passsata :whistling: ma 17 OZ do sprzedania

oz_superturismo_gt_153_t_f_l880_sk3.jpg

Opublikowano

nie mam bo auto brudne, a poza tym wyładował mi się aparat. Jutro po południu umyję jak pogoda dopiszę to wrzucę coś

Opublikowano

daleko :kwasny:, a przejechał bym się :wink:

Opublikowano

Jak tam Pancie?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

to nie wiem kto by mi to mógł zrobić ? znasz kogoś ?

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

pisałem do kolegi nex ale nie odpisał :kwasny:

Opublikowano

Witam,

czy kolega @Wąski i @Boseron dostali odemnie wiadomość na Priva ? Nie wiem czemu nie zapisuje mi wiadomości w skrzynce wysłane :( Dlatego nie mam pewności czy te wiadomości poszły i doszły.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.