Treść opublikowana przez mysior1991
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-tdi-18-skora-led-tempomat-klima-zadbana-ID6y8LU1.html#531f60930e
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-tdi-18-skora-led-tempomat-klima-zadbana-ID6y8LU1.html . posiadam wszystkie części , razem z silnikiem itp itd . jakieś gadżety też sie znajdą .
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
podaj numer tel to sie dogadamy. szczelna i sprawna mam rozumieć ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany potrzebuje chłodnice klimatyzacji do przedlifta (najlepiej z przewodami) , wie ktoś coś ?
-
Chiptuning 1.9 tdi 90 km silnik AHH Porady.
ile kolego za te końcówki ? podaj numer tel .
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mam nokie e52 jakbyś chciał . nie jest idealna , używana ale technicznie wszystko sprawne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://olx.pl/oferta/sprzedam-na-czesc-audi-s4-v6-biturbo-quattro-4x4-CID5-ID8Mb89.html#cd9e9a47bb
-
[B5 ALL] regeneracja uchwytów na kubki, foto story, manual
Bardzo pomocny temat dzisiaj naprawiłem swoje uchwyty
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
jak jest z szyberdachem ? nikt nie udzieli odpowiedzi ? da sie podpiąc od polifta jesli dokupie z opcja szyberdachu ? czy beda problemy ?
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
dobrze kowi a ja twierdze inaczej bo mam już założone i żadnych lagów nie ma i poprawa jest znaczna nie ma już żadnych ubytków mocy . ogólnie to polecam ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Marcinie , kupiłem gotowca po okazyjnej cenie powiedziałbym nawet że bardzo okazyjnej a jeśli chodzi o montaż to kolega mi zamontował (mechanik) . Mam zdjęcia ale musze dopiero na komp zrzucić . wogóle pasuje pokazać moje A4 tylko nie ma czasu
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
problem z głowy , fmic założony
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja też byłbym chetny jeśli chodzi o ramki . jak cos dajcie znać
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
mam to samo i nie wiem jaka jest przyczyna tego . bede obserwował
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to dzisiaj jest to kwitniecie jabłoni w łącku ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
witam widziałem w piątek przed ośrodkiem egzaminowania w sączu czarne A4 na ramkach klubowych , z oklejona tylną szybą w jakieś naklejki . to ktoś z forum ?
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
ok , tylko jak ten mróz zniknie bo masakra normalnie . w nadkolach tyle lodu że łohohoho
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
wiesz , czasem nie jeżdze ekonomicznie i jak daje cały czas buta , to po jakimś czasie już nie ma tej mocy co na początku , słabnie po prostu
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
wiem , strasznie cieżko cokolwiek znaleźć na tym forum
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
może i przegiołem , ale tak mi kolega speckom doradził . nie miałem pojecia co i ile kosztuje , a on miał pewne sprawdzane na maszynie . no już trudno . dlatego właśnie pytam na forum wcześniej przed zakupem . kupiłbym całego FMICA bez sensu , a wywaliłbym sporo kasy na to . ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- i tez mi sie zdawało że od 130stki jest minimalnie większy . dzieki wielkie wydra . bede teraz szukał IC ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- a 216 nie chciałem wkładać bo podobno auto kopci po nich , zależy też w sumie w jakiej kondycji silnik jest . ale troche czytałem o tym .
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
tak wtryski używane od kolegii speckom , za wtryski 370 zł , a za chipa 400 zł . znajomy mi zrobił . ---------- Post dopisany 23-03-2013 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 16:12 ---------- nikt nie doradzi ?
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
wiem ze najlepszym ale mysle ze od 130stki napewno jest inny ktoś moze montował .
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
witam . chciałem zapytać o intercooler . chodzi mi o to ze mam zwykla 90tke , wymienilem wtryski na AFN i zrobiony jest CHIP . stary intercooler nie wydala , nie daje rady . poza tym zrobila sie mala dziurka w nim . jaki wstawic teraz ? czy np od 2,5tdi , czy od jakiejs 130 ? chce jakis seryjny , bo nie chce mi sie bawic w FMIC i ciecie przodu . no i oczywiscie tanim kosztem
-
Dymienie, trzęsienie, brak mocy
Nastawnik pompy na 99,9 % , miałem to samo u siebie
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jakby ktoś chciał to posiadam pare rzeczy do A4 przedlift . LAmpy tylnie kompletne , całe kompletne hamulce przód w dobrym stanie , nowe tłoczki w zaciskach (tarcze , klocki , jarzma , zaciski , pompa hamulcowa) pisać na pw oddam za grosze bo mi zalega . jak nikt sie nie zgłosi to hamulce ida na złom . Ewentualnie nr kontaktowy : 889 294 862
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakby ktoś chciał to posiadam pare rzeczy do A4 przedlift . LAmpy tylnie kompletne , całe kompletne hamulce przód w dobrym stanie , nowe tłoczki w zaciskach (tarcze , klocki , jarzma , zaciski , pompa hamulcowa) pisać na pw oddam za grosze bo mi zalega . jak nikt sie nie zgłosi to hamulce ida na złom . Ewentualnie nr kontaktowy : 889 294 862