Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mysior1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mysior1991

  1. http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-tdi-18-skora-led-tempomat-klima-zadbana-ID6y8LU1.html#531f60930e
  2. http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-tdi-18-skora-led-tempomat-klima-zadbana-ID6y8LU1.html . posiadam wszystkie części , razem z silnikiem itp itd . jakieś gadżety też sie znajdą .
  3. podaj numer tel to sie dogadamy. szczelna i sprawna mam rozumieć ?
  4. Pany potrzebuje chłodnice klimatyzacji do przedlifta (najlepiej z przewodami) , wie ktoś coś ?
  5. ile kolego za te końcówki ? podaj numer tel .
  6. mam nokie e52 jakbyś chciał . nie jest idealna , używana ale technicznie wszystko sprawne
  7. http://olx.pl/oferta/sprzedam-na-czesc-audi-s4-v6-biturbo-quattro-4x4-CID5-ID8Mb89.html#cd9e9a47bb
  8. Bardzo pomocny temat dzisiaj naprawiłem swoje uchwyty
  9. jak jest z szyberdachem ? nikt nie udzieli odpowiedzi ? da sie podpiąc od polifta jesli dokupie z opcja szyberdachu ? czy beda problemy ?
  10. dobrze kowi a ja twierdze inaczej bo mam już założone i żadnych lagów nie ma i poprawa jest znaczna nie ma już żadnych ubytków mocy . ogólnie to polecam ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Marcinie , kupiłem gotowca po okazyjnej cenie powiedziałbym nawet że bardzo okazyjnej a jeśli chodzi o montaż to kolega mi zamontował (mechanik) . Mam zdjęcia ale musze dopiero na komp zrzucić . wogóle pasuje pokazać moje A4 tylko nie ma czasu
  11. ja też byłbym chetny jeśli chodzi o ramki . jak cos dajcie znać
  12. mam to samo i nie wiem jaka jest przyczyna tego . bede obserwował
  13. to dzisiaj jest to kwitniecie jabłoni w łącku ?
  14. witam widziałem w piątek przed ośrodkiem egzaminowania w sączu czarne A4 na ramkach klubowych , z oklejona tylną szybą w jakieś naklejki . to ktoś z forum ?
  15. ok , tylko jak ten mróz zniknie bo masakra normalnie . w nadkolach tyle lodu że łohohoho
  16. wiesz , czasem nie jeżdze ekonomicznie i jak daje cały czas buta , to po jakimś czasie już nie ma tej mocy co na początku , słabnie po prostu
  17. wiem , strasznie cieżko cokolwiek znaleźć na tym forum
  18. może i przegiołem , ale tak mi kolega speckom doradził . nie miałem pojecia co i ile kosztuje , a on miał pewne sprawdzane na maszynie . no już trudno . dlatego właśnie pytam na forum wcześniej przed zakupem . kupiłbym całego FMICA bez sensu , a wywaliłbym sporo kasy na to . ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- i tez mi sie zdawało że od 130stki jest minimalnie większy . dzieki wielkie wydra . bede teraz szukał IC ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- a 216 nie chciałem wkładać bo podobno auto kopci po nich , zależy też w sumie w jakiej kondycji silnik jest . ale troche czytałem o tym .
  19. tak wtryski używane od kolegii speckom , za wtryski 370 zł , a za chipa 400 zł . znajomy mi zrobił . ---------- Post dopisany 23-03-2013 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 16:12 ---------- nikt nie doradzi ?
  20. wiem ze najlepszym ale mysle ze od 130stki napewno jest inny ktoś moze montował .
  21. witam . chciałem zapytać o intercooler . chodzi mi o to ze mam zwykla 90tke , wymienilem wtryski na AFN i zrobiony jest CHIP . stary intercooler nie wydala , nie daje rady . poza tym zrobila sie mala dziurka w nim . jaki wstawic teraz ? czy np od 2,5tdi , czy od jakiejs 130 ? chce jakis seryjny , bo nie chce mi sie bawic w FMIC i ciecie przodu . no i oczywiscie tanim kosztem
  22. Nastawnik pompy na 99,9 % , miałem to samo u siebie
  23. Jakby ktoś chciał to posiadam pare rzeczy do A4 przedlift . LAmpy tylnie kompletne , całe kompletne hamulce przód w dobrym stanie , nowe tłoczki w zaciskach (tarcze , klocki , jarzma , zaciski , pompa hamulcowa) pisać na pw oddam za grosze bo mi zalega . jak nikt sie nie zgłosi to hamulce ida na złom . Ewentualnie nr kontaktowy : 889 294 862
  24. Jakby ktoś chciał to posiadam pare rzeczy do A4 przedlift . LAmpy tylnie kompletne , całe kompletne hamulce przód w dobrym stanie , nowe tłoczki w zaciskach (tarcze , klocki , jarzma , zaciski , pompa hamulcowa) pisać na pw oddam za grosze bo mi zalega . jak nikt sie nie zgłosi to hamulce ida na złom . Ewentualnie nr kontaktowy : 889 294 862

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.