Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mysior1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mysior1991

  1. nie wiem czy podejdzie od A3 , wiem jak sciagnac itp bo przeczepałem forum na ten temat . tylko nie wiem jak bedzie z tasma i plastikiem od kierownicy , czy bedzie to miało rece i nogi . zeby jakos w miare to wygladalo\ tak wyglada ta kierownica jak na tej aukcji : 3038763536.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl z góry dzieki za pomoc
  2. witam forumowiczów . kupiłem kierownice 3ramienna od A3 , zamówiłem też przejściówke . jak sie za to zabrać ? czy uda sie to zrobić czy nie ?
  3. k**wa , auto ideał ale że potrafisz takie spalanie zrobić ? nie wiem jak to możliwe . ja to już miliony razy próbowałem i więcej jak 1000 nie zrobiłem
  4. wszystko fajnie , tylko pewnie potrzeba całego dnia żeby to zrobić i dużo dużo cierpliwości
  5. bede miał nauczke ale zgubiłem też śrubke od lcznika , nie nadaje sie do takich prac , nie mam cierpliwosci a tak swoja droga nie mace kogoś żeby mi tempomat zmontował ? mam juz manetke
  6. no to pewnie tak zrobiłęm jak mówisz , bo rzeczywiscie po 2 minutach gasnie . czyli wystarczy wykasowac blad ?. moze i powinien , musze dopiero ogarnac . pełno modów juz zrobilem , ale zawsze mi ktos z tym pomogl . teraz zaczynam sam zwykła czyli mijania . napiecie w kostce bylo . poruszałem tymi kablami obok i działa . idzie taka wiazka do lampy i to cale bylo takie popaprane , poizolowane , poruszałem tym i działa.
  7. kurde nie mam vaga jestem początkujący ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- jeszcze do tego chciałem wymienić żarówke to k**wa nie świeci , postojowa świeci a zwykla nie , mam 3 inne i żadna nie chce świecić
  8. ok , bede dłubał jak coś to dam znać ---------- Post dopisany 16-03-2013 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 19:32 ---------- wydłubałęm , wymieniłem ale teraz mi sie świeci błąd airbagu ? co mogłem źle zrobić ?
  9. gdzie sa te wkrety ? sa jakies zaslepki ? nie wiesz jaka tam żarówka podchodzi ?
  10. witam . dzisiaj zgasło mi podświetlenie przebiegu . czy to spaliła sie dioda ? czy wyświetlacz ? jak sie za to zabrać ? co z tym zrobić ? z góry dzieki .
  11. to nie wiem kto by mi to mógł zrobić ? znasz kogoś ? ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- pisałem do kolegi nex ale nie odpisał
  12. ale co z zakopianskiej ?
  13. hehe , to nie jest śmieszne no najebało byłem dziś za warszawą , to w porównaniu do nas to oni tam mają wiosne zakopianka w kiepskim stanie a chciałęm na spota sie wybrać wkońcu ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- to macie jeszcze jakiegoś znajomego co by sie tym mógł zająć ?
  14. cuber dzwoniłem tam właśnie i do b5 nie montują
  15. witam , czy jest jakaś osoba chętna żeby zamontować w moim aucie tempomat ? mam manetke . oczywiście zapłace . czekam na propozycje ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- do krakowa mam 60 kilometrów , podjechałbym w któryś dzień
  16. wiem że przyśle ale wysyłki 2 razy w miesiacu , to sie nie doczekam
  17. Wątpie żeby sie znalazł taki
  18. czy na spocie można zakupić ramki klubowe ?
  19. tak jestem zadowolony warto było . nie dymi ani nic , nawet powiem że dużo lepiej pali jak zimny
  20. Witam . Posiadam Audi a4 b5 przedliftowe , ze zwykłym 90konnym silnikiem . po jakimś czasie od zakupu zrobiłem chipa . teraz dokupiłem wtryski od afn i wymieniłem . chciałem zapytać czy znowu trzeba jechać tam gdzie był robiony chip i robić korekte programu czy już nie ?
  21. jestem nowy może sie wybiore w czwartek
  22. witam kolegów . mam problem ze złożeniem zamka , chodzi dokładnie o to że wkładka nie jest przymocowana do drzwi (nie wiem jak to zamocować) i jak wkładam kluczyk to wkładka wpada do połowy . nie wiem jak to zablokować . ktoś rozwiertał wcześniej cały zamek , wymieniłem klamke , wkładke i teraz mam problem z tym zeby wkładka była sztywna .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.