Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeeeejuuuuuuuuuu.... już się wybieram kilka miesięcy na spocik.....

Jutro chyba będę.. jak ślubna czegoś nie wymyśli....:facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Jeeeejuuuuuuuuuu.... już się wybieram kilka miesięcy na spocik.....

Jutro chyba będę.. jak ślubna czegoś nie wymyśli....:facepalm:

zapraszamy :)

Opublikowano

Kolejny kubełek KFC od nowego się zapowiada :decayed:

Opublikowano

znacie jakieś miejsce gdzie dobrze robią Car detaling?

Opublikowano
znacie jakieś miejsce gdzie dobrze robią Car detaling?

Jutro prawdopodobnie będzie rubio na spocie bo ma mi przywieźć parę gratów i zajmuje się detalingiem to możesz z nim pogadać.

Opublikowano
znacie jakieś miejsce gdzie dobrze robią Car detaling?

Oddzwonil byś Dzialkowcu.

Tomek z AutoSpa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

zawstydziłem mechaników :grin:, wymiana zawiasu zakończona, zaliczyłem kurfa glebę :decayed: z garażu nie wyjadę 3cm od ziemi szpara :naughty:, idę to podnieść :naughty:

Opublikowano
zawstydziłem mechaników :grin:, wymiana zawiasu zakończona, zaliczyłem kurfa glebę :decayed: z garażu nie wyjadę 3cm od ziemi szpara :naughty:, idę to podnieść :naughty:

Graty :D

A fota jakaś gdzie? :)

Opublikowano

siema siema wieczorową porą :hi:

Opublikowano
Jeeeejuuuuuuuuuu.... już się wybieram kilka miesięcy na spocik.....

Jutro chyba będę.. jak ślubna czegoś nie wymyśli....:facepalm:

zapraszamy! trzeba żonę nauczyć, że raz na czas (raz na tydzień) jest spot :decayed:

Opublikowano
znacie jakieś miejsce gdzie dobrze robią Car detaling?

Tomasz Głowacki autoSpa

https://www.facebook.com/pages/Głowacki-autoSPA/10150123426355257

O tym też pisałem, ewentualnie S PLUS

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Kolejny kubełek KFC od nowego się zapowiada :decayed:

hehe :D mam nadzieję:) co to żeś za "potwora" wynalazł, ni przypiął, ni przyłatał... a do auta wsiada chyba po drabinie :decayed:

Opublikowano
zawstydziłem mechaników :grin:, wymiana zawiasu zakończona, zaliczyłem kurfa glebę :decayed: z garażu nie wyjadę 3cm od ziemi szpara :naughty:, idę to podnieść :naughty:

:thumbup1: heh i za***iście... ja dziś nie mogłem do Daniela garażu wjechać :decayed:

wozidło urywa suty :kox:

Opublikowano

Heh...... światła mi z tyłu padły..... I ślubna wymyśliła, że lepiej do mechanika jechać niż na spocik....... AAAle i tak będę, choćbym miał świeczki wsadzić do klooszy.....

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

A fota jakaś gdzie? :)

Wyładowała mi się bateria w aparacie, więc tylko to:

zdjcie001ug.jpg

zdjcie002cw.jpg

Tył opuszczony na maksa, przód koło połowy

Podniosę jeszcze przód o około centa

Opublikowano

A fota jakaś gdzie? :)

Wyładowała mi się bateria w aparacie, więc tylko to:

http://img705.imageshack.us/img705/9443/zdjcie001ug.jpg

http://img826.imageshack.us/img826/9759/zdjcie002cw.jpg

Tył opuszczony na maksa, przód koło połowy

Podniosę jeszcze przód o około centa

13.03 RIP koza nexa :kox:

Opublikowano

Panowie trzeba pomóc koleżance więc klikać lajki kto tam ma konto na face :naughty:

Galeria konkursowa | Facebook

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.