Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to nie wiem kto by mi to mógł zrobić ? znasz kogoś ?

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

pisałem do kolegi nex ale nie odpisał :kwasny:

kolego ja takich fuch nie robię za kasę. Po pierwsze nie wiem jak się to robi i nawet nie chce mi się o tym czytać, a po drugie nie mam na to czasu. PABLO coś mamrota

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha , spoko

Opublikowano
daleko :kwasny:, a przejechał bym się :wink:

daleko :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Witam,

czy kolega @Wąski i @Boseron dostali odemnie wiadomość na Priva ? Nie wiem czemu nie zapisuje mi wiadomości w skrzynce wysłane :( Dlatego nie mam pewności czy te wiadomości poszły i doszły.

ma Ci potwierdzić że dostałem wiadomość treści ?? bo nie rozumiem :whistling:[Boseron

Dziękuje,

już się odezwałem do kolegi Boseron-a.

Pozdrawiam]

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

szukam chętnych do zabawy :naughty:

Oficjalna strona WRAK RACE Silesia |

Opublikowano

Chłopaki, dzięki wielkie za szybki I skuteczny assistance :-) Mam u Was dlug wdziecznosci I duża flache :-D

Opublikowano

@Wąski

Chodzi o to że Boseron się nie odezwał dlatego nie byłem pewny czy moje wiadomości docierają.

Ale z tego co widzę to do Ciebie dotarły, więc pozostaje mi czekać na odpowiedź od kolegi Boserona :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie za spocika :decayed:

Opublikowano

ile za OZ ?? może na zimę do mnie ??

Chłopaki, dzięki wielkie za szybki I skuteczny assistance :-) Mam u Was dlug wdziecznosci I duża flache :-D

co się stało?

Opublikowano

Zaraz wrzucę zdjęcie i filmik..

230138_20130314_220630.jpg

Tym razem aura zaskoczyła Ogra i szybko się zjechaliśmy wyciągnąć kolegę:decayed:

Opublikowano
@Wąski

Chodzi o to że Boseron się nie odezwał dlatego nie byłem pewny czy moje wiadomości docierają.

Ale z tego co widzę to do Ciebie dotarły, więc pozostaje mi czekać na odpowiedź od kolegi Boserona :)

odezwał odezwał dzwoń jak chcesz nawet teraz sam jestem to Ci wytłumacze :wink:

Pany dzięki za spocika, jestem pod wrażeniem taka pogoda a Tu łądny tabun ludzi sie zjawił bravo oby tak dalej :thumbup1:

Lenox jedziesz na zlot obowiązkowo bez dwóch zdań :whip2:

Komu zrobić :ad: reflektorów mam wprawe już :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota:thumbup1:

Opublikowano

ja dopiero dojechalem, dzieki za spota z przygodami :decayed:

radimm, jednak moja koza jest bardziej 'zwiezla' :grin:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Ogr, miales farta ze sie wstrzeliles miedzy ta latarnie a billboard :wink:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Pablo, wrzucaj filmik :naughty:

Opublikowano

Filmik powyżej.

Opublikowano

Panowie pozdrowienia z Zakopanego :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Filmik powyżej.

dobre :cheesy:

Opublikowano

Radekst kamerzysta dał radę :grin:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Radekst kamerzysta dał radę :grin:

sory za 'd*pa' :decayed:

a komentarz radimma na samym koncu najlepszy :polew:

Opublikowano

dzięki za spota, Panowie!

Potem pojechałem pod Tesco na Wielickiej i tam całkiem sporo ludzi się ślizgało, m.in. nowe BMW serii 3, chwilę była Subarka STI, oprócz tego jakaś Corolla, Civic, Bravo i... Agila... Była też B6 3.0 quattro w sedanie. Warunki cud-miód-malina, tylko nie wiem, czy nie przedobrzyłem bo coś mi zaczęło niezbyt przyjemnie pachnieć w aucie i przy parkowaniu zauważyłem na śniegu czarne ślady z prawej strony, tak jakby olej...:kwasny:

Opublikowano
Lenox jedziesz na zlot obowiązkowo bez dwóch zdań :whip2:

Od dziś pracuję nad tym żeby nie miała żadnych "ale" :kox:

W nast. tyg sie zdzwonimy co i jak :wink:

Assistance daje radę :thumbup1:

Opublikowano

dzieki Panowie za spota:wink:

Opublikowano
Lenox jedziesz na zlot obowiązkowo bez dwóch zdań :whip2:

Od dziś pracuję nad tym żeby nie miała żadnych "ale" :kox:

W nast. tyg sie zdzwonimy co i jak :wink:

ja pracowałem od roku a i tak jest foch i sto pytań do..... ten typ tak ma :wink: Nam tez sie coś od życia należy a kilka dni rozłąki dobrze zrobi dla związku, można zatęsknić :naughty:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

nie chciała jechać......dwa razy nie pytam o to samo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.