Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fanti Ty sie smiej, a tym czasem dla Ciebie tez gosc ma super oferte i to na nizsze kwoty niz ta co rozmawialismy...

tiaaa jak to ten kolo od kolegi gruszkizjapkiem to co dzwonię to jes "jestem na spotkaniu" :kwasny:

oki trzeba bedzie monitorować rynek :decayed:

ile litrów potrzebujesz i co dokładnie

myślisz że zdąży nakapać :naughty:

kto wie cza mieć nadzieję :naughty:

no w sumie jest promocja na cukier w bidronce :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie tak...zrobimy tak zeby bylo dobrze...

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

Fanti Ty sie smiej, a tym czasem dla Ciebie tez gosc ma super oferte i to na nizsze kwoty niz ta co rozmawialismy...

tiaaa jak to ten kolo od kolegi gruszkizjapkiem to co dzwonię to jes "jestem na spotkaniu" :kwasny:

oki trzeba bedzie monitorować rynek :decayed:

ile litrów potrzebujesz i co dokładnie

myślisz że zdąży nakapać :naughty:

kto wie cza mieć nadzieję :naughty:

no w sumie jest promocja na cukier w bidronce :naughty:

Tomuś najpierw sie umow z moim a potem narzekaj...

UMOWIĆ CIE? - przeca to nie kosztuje...

Opublikowano

czyli to nie ten od twojego kolegi z pod trzynastki

Opublikowano
w garażu już siedzą RS6 tki w 18 calach :naughty:

Boseron, tylko nie mów że kupiłeś sobie te wiejskie RS6'tki :grin::wink::wink:

dokładnie takie same które sprzątnąłeś mi sprzed nosa :decayed::naughty: te brzydule

przyganiał kocioł garnkowi :whistling:

Opublikowano

sprzedam 61 rocznik :wink:

Obraz_388.jpg

Opublikowano

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-rs6-18-continental-contact-3-a-264353/#post3380945

Boseron te kupiłeś?

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Panowie ile sprężyny Eibach PRO-KIT mają? -30mm?

Opublikowano
czyli to nie ten od twojego kolegi z pod trzynastki

nie, nie ten sam

Opublikowano

Kuźwa 2 minuty przede mną gość z forum mi podpierdzielił sprężyny:facepalm:

No nic dalej będzie koza :grin:

Opublikowano

850zł bez felg.

są nowe 19 szprychy :naughty:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

sprzedam 61 rocznik :wink:

ile za niego?

dość dużo :kwasny:
Opublikowano
czyli to nie ten od twojego kolegi z pod trzynastki

nie, nie ten sam

to daj namiar na PW

Opublikowano
http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-rs6-18-continental-contact-3-a-264353/#post3380945

Boseron te kupiłeś?

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Pablo ten model ale nie z tej aukcji, ja kupiłem 5 sztuk :wink:

Opublikowano
Kuźwa 2 minuty przede mną gość z forum mi podpierdzielił sprężyny:facepalm:

No nic dalej będzie koza :grin:

Pablo patrz na tablica.pl i na allegro, od h*uja tam tych sprężyn za małe pieniądze, na forum rzadko coś się trafia, ja obecne dorwałem na allegro, a moje byłe 1be sprzedałem od strzała praktycznie za tą samą cenę :wink:

Opublikowano
295626_606017066078432_1438562638_n.jpg
Opublikowano

very good price..... ja 2 dni temu dalem 260 :facepalm::kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.