Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

note ma lepsza rozdzialke i jest ciut szybszy i ma rysik :)

i tak kazdy z nich smiga sensownie dopiero na JB 4.1...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba będzie się chyba wybrać do jakiegoś większego sklepu i porównać oba na żywo

Opublikowano
Panowie potrzebuje porady w kwestii tabletu. Co wybrać: Galaxy TAB 2 10.1 czy Galaxy Note 10.1?? Potrzebuję urządzenia głównie do surfowania po sieci

Sprzedam Ci swojego tableta Asus Transformer :wink: ma JB 4.1 i modul 3g :wink:

Bry :hi:

Opublikowano
Panowie potrzebuje porady w kwestii tabletu. Co wybrać: Galaxy TAB 2 10.1 czy Galaxy Note 10.1?? Potrzebuję urządzenia głównie do surfowania po sieci

Sprzedam Ci swojego tableta Asus Transformer :wink: ma JB 4.1 i modul 3g :wink:

Bry :hi:

Dzięki, ale wolę szajsunga, a wgranie JB nie stanowi dla mnie problemu.

Opublikowano

Ja z lewej strony waliłem młotkiem dobrze ponad godzinę zanim wylazła (żadne WD40 i inne wynalazki nie pomogły, a pryskałem już dobre 4 dni wcześniej), za to z prawej wyskoczyła luźno i elegancko:naughty:

Najlepsze to jest tak na jakiejś dziurze ta śruba się skrzywi, wtedy to tylko pozostaje to rozwiercić, a dojście też nie jest tam najlepsze.:whistling:

Ogólnie to nie udało im się to mocowanie, bo otwór jest tej samej średnicy co śruba, powinien być luz tak jak to się robi normalnie i nie zapiekałoby się to, ew. zrobić tam jakąś kalamitkę, czy mocowanie każdego wahacza osobono:wink:

Opublikowano
Sprzedam Ci swojego tableta Asus Transformer :wink: ma JB 4.1 i modul 3g :wink:

Zaczyna brakować kasy na mody B6:naughty: :decayed:

Opublikowano
Sprzedam Ci swojego tableta Asus Transformer :wink: ma JB 4.1 i modul 3g :wink:

Zaczyna brakować kasy na mody B6:naughty: :decayed:

kasa jest tylko części brak :kwasny:

Opublikowano

hahaha, dokladnie fantowski :grin:

Wiesz Pablo, ze od dawna chce go sprzedac bo nie podoba mi sie android :wink:

Wczoraj zrobilem program u Daniela, wywalilem kata u Witka (swoja droga to ladnie zawalony byl) i...... skonczylem - malutka zapie.....a az milo :decayed::banan:

wiecej nie modze.... przez dluzszy czas przynajmniej :grin:

Opublikowano

no wlasnie czesci brak, BOSERON sciagaj eSkowe listwy

Opublikowano
no wlasnie czesci brak, BOSERON sciagaj eSkowe listwy

nigdy w życiu, to jedno co zostało najbardziej mnie kręci :naughty: Kerczi dawaj grila eskowego :grin:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Wąski dziękuje za wyczerpująca odpowiedz :wink:

Opublikowano
no wlasnie czesci brak, boseron sciagaj eskowe listwy

nigdy w życiu, to jedno co zostało najbardziej mnie kręci :naughty: Kerczi dawaj grila eskowego :grin:

---------- post dopisany at 12:59 ---------- poprzedni post napisany at 12:58 ----------

wąski dziękuje za wyczerpująca odpowiedz :wink:

kup se

Opublikowano

w garażu już siedzą RS6 tki w 18 calach :naughty: zastanawiam sie tylko czy dam rade na nich w BT jak walnie śniegiem :kwasny: chyba nie zmienie...... zobaczymy prognozy

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

no wlasnie czesci brak, boseron sciagaj eskowe listwy

nigdy w życiu, to jedno co zostało najbardziej mnie kręci :naughty: Kerczi dawaj grila eskowego :grin:

---------- post dopisany at 12:59 ---------- poprzedni post napisany at 12:58 ----------

wąski dziękuje za wyczerpująca odpowiedz :wink:

kup se

kup se listwy w ASO :decayed:

Opublikowano

no pewnie jak tak dalej pojdzie to tak trzeba bedzie zrobic...

Opublikowano
w garażu już siedzą RS6 tki w 18 calach :naughty: zastanawiam sie tylko czy dam rade na nich w BT jak walnie śniegiem :kwasny: chyba nie zmienie...... zobaczymy prognozy

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

no wlasnie czesci brak, boseron sciagaj eskowe listwy

nigdy w życiu, to jedno co zostało najbardziej mnie kręci :naughty: Kerczi dawaj grila eskowego :grin:

---------- post dopisany at 12:59 ---------- poprzedni post napisany at 12:58 ----------

wąski dziękuje za wyczerpująca odpowiedz :wink:

kup se

kup se listwy w ASO :decayed:

nie gadaj z człowiekiem z cytrusowej sieci

Opublikowano

Bry! :hi:

:wink:

Wczoraj zrobilem program u Daniela...

Grzesiek ile Daniel Cię policzył?

Pany nie ma ktoś jakiś znajomości w hurtowni alkoholu w Krk? Albo znacie jakąś tanią i dobrą? Wóde na wesele muszę kupić :banan:

Opublikowano
Bry! :hi:
:wink:

Wczoraj zrobilem program u Daniela...

Grzesiek ile Daniel Cię policzył?

Pany nie ma ktoś jakiś znajomości w hurtowni alkoholu w Krk? Albo znacie jakąś tanią i dobrą? Wóde na wesele muszę kupić :banan:

Kolego ja kiedyś tam brałem w Bochni w hurtowni alkoholi niedaleko galerii Rondo.. i zrobili mi bardzo dobrą cenę.. z tego co pamiętam to różnica była ok 1zł na butelce np z hurtownią 'Alti' w Niepołomicach.. ;)

Opublikowano

z tego co wiem to standardowo mnie podliczyl, czyli 8 :wink:

Opublikowano
Bry! :hi:
:wink:

Wczoraj zrobilem program u Daniela...

Grzesiek ile Daniel Cię policzył?

Pany nie ma ktoś jakiś znajomości w hurtowni alkoholu w Krk? Albo znacie jakąś tanią i dobrą? Wóde na wesele muszę kupić :banan:

szukaj w marketach ja jak kupowalem w lipcu to okazało sie że taniej było w markecie niż w hurtowni

Opublikowano
nie gadaj z człowiekiem z cytrusowej sieci

:grin:

Opublikowano

oki trzeba bedzie monitorować rynek :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.