Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no pewnie jak tak dalej pojdzie to tak trzeba bedzie zrobic...

" już nic nie będę modził..."

Opublikowano

a tak w ogole od dawna mialem sie pytac, wie ktos co moze byc nie tak z moja przegladarka w telefonie ? mam exploera (wiem, wiem, dziadostwo, syf, WP8 to gow...o, itd itp :decayed: ale mnie sie podoba WP8 :decayed: ) moge chodzic po calym forum, ale jak wejde centralnie juz w temat gdzie sa posty to wywala mi blad 500 strony i za cholere nie chce wejsc nawet po odswierzaniu...:kwasny:

Opublikowano
w garażu już siedzą RS6 tki w 18 calach :naughty:

Boseron, tylko nie mów że kupiłeś sobie te wiejskie RS6'tki :grin::wink::wink:

Opublikowano
Bry! :hi:
:wink:

Wczoraj zrobilem program u Daniela...

Grzesiek ile Daniel Cię policzył?

Pany nie ma ktoś jakiś znajomości w hurtowni alkoholu w Krk? Albo znacie jakąś tanią i dobrą? Wóde na wesele muszę kupić :banan:

daj znac co potrzebujesz...to podam Ci cene - mam dosyc dobre cenki bo mam KONCESJE

Opublikowano
a tak w ogole od dawna mialem sie pytac, wie ktos co moze byc nie tak z moja przegladarka w telefonie ? mam exploera (wiem, wiem, dziadostwo, syf, WP8 to gow...o, itd itp :decayed: ale mnie sie podoba WP8 :decayed: ) moge chodzic po calym forum, ale jak wejde centralnie juz w temat gdzie sa posty to wywala mi blad 500 strony i za cholere nie chce wejsc nawet po odswierzaniu...:kwasny:

Mówiłem trzeba było kupić S3 albo i5 to byś nie miał problemu z przeglądarką :grin::decayed:

WP8 nie dotykam więc tym razem nie pomogę:kwasny:

Opublikowano
oki trzeba bedzie monitorować rynek :decayed:

ile litrów potrzebujesz i co dokładnie

Opublikowano
daj znac co potrzebujesz...to podam Ci cene - mam dosyc dobre cenki bo mam KONCESJE

Już wiem czemu masz zawsze czerwony nos na spotach..

:decayed:

Opublikowano
no pewnie jak tak dalej pojdzie to tak trzeba bedzie zrobic...

" już nic nie będę modził..."

Ty Ty lepiej bys w koncu kiedys odpisal na smsa...bo nie wiem czym mam brac dzisiaj wodke czy nie? Bedziemy mieli co opijac czy nie?!?

p.s. juz naprawde nic nie modze jeszcze tylko listwy i szyby

Opublikowano

Mówiłem trzeba było kupić S3 albo i5 to byś nie miał problemu z przeglądarką :grin::decayed:

WP8 nie dotykam więc tym razem nie pomogę:kwasny:

Nie podoba mi sie i nie bedzie podobal android, a i5 to dla mnie przereklamowany sprzet i placisz tak na prawde za marke, i cala otoczke "jablka"...

To dziwne bo tylko z tym forum tak mam i tylko jak wejde juz zeby poczytac posty... skrzynka odbiorcza i chodzenie po forum dziala...

Opublikowano
daj znac co potrzebujesz...to podam Ci cene - mam dosyc dobre cenki bo mam KONCESJE

Już wiem czemu masz zawsze czerwony nos na spotach..

:decayed:

Pablo nie prowadź monologu :grin:

Opublikowano
no pewnie jak tak dalej pojdzie to tak trzeba bedzie zrobic...

" już nic nie będę modził..."

Ty Ty lepiej bys w koncu kiedys odpisal na smsa...bo nie wiem czym mam brac dzisiaj wodke czy nie? Bedziemy mieli co opijac czy nie?!?

p.s. juz naprawde nic nie modze jeszcze tylko listwy i szyby

:polew::polew::polew:
Opublikowano
Pablo nie prowadź monologu :grin:

Kuźwa klient mnie zagadał jak edytowałem posta i się sam zacytowałem :polew:

Już usunąłem :grin:

Opublikowano
w garażu już siedzą RS6 tki w 18 calach :naughty:

Boseron, tylko nie mów że kupiłeś sobie te wiejskie RS6'tki :grin::wink::wink:

dokładnie takie same które sprzątnąłeś mi sprzed nosa :decayed::naughty: te brzydule

Opublikowano
w garażu już siedzą RS6 tki w 18 calach :naughty:

Boseron, tylko nie mów że kupiłeś sobie te wiejskie RS6'tki :grin::wink::wink:

dokładnie takie same które sprzątnąłeś mi sprzed nosa :decayed::naughty: te brzydule

a ja słyszałem co innego :whistling:
Opublikowano
w garażu już siedzą RS6 tki w 18 calach :naughty:

Boseron, tylko nie mów że kupiłeś sobie te wiejskie RS6'tki :grin::wink::wink:

dokładnie takie same które sprzątnąłeś mi sprzed nosa :decayed::naughty: te brzydule

:peace::peace::peace::peace::punk::punk::punk::punk:

oki zadupcam do mokrej roboty, miłego dnia Pany!

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

co to za powiadomienie New Post Quotes, bo mi wyskakuje a nic nowego nie dostaje?

Opublikowano
co to za powiadomienie New Post Quotes, bo mi wyskakuje a nic nowego nie dostaje?

140538_tag.jpg

140656_tag1.jpg

Coś nowego testują.

Opublikowano
oki trzeba bedzie monitorować rynek :decayed:

ile litrów potrzebujesz i co dokładnie

myślisz że zdąży nakapać :naughty:

Opublikowano

Fanti Ty sie smiej, a tym czasem dla Ciebie tez gosc ma super oferte i to na nizsze kwoty niz ta co rozmawialismy...

Opublikowano
oki trzeba bedzie monitorować rynek :decayed:

ile litrów potrzebujesz i co dokładnie

myślisz że zdąży nakapać :naughty:

kto wie cza mieć nadzieję :naughty:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Fanti Ty sie smiej, a tym czasem dla Ciebie tez gosc ma super oferte i to na nizsze kwoty niz ta co rozmawialismy...
ciekawe czy ja się załapie na taką ofertę :whistling:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.