Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panów spotkał sie ktos z Was moze z czyms yaki skad ta niska cena i czy jest to cos warte skoro uzywki w dobrym stnie

chodza po 200zeta NOWY WLACZNIK SWIATEL AUDI A4 B6 MALYSZ 01-05 GRM (3087713926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest seria ale silniczek 1.9 z wirusem ładnie chodzi, udokumentowany przebieg 178 tyś, bluetooth, ori ksenon, ciekawe alu, dekory 1nk i wiele innych. :wink:

Za 25 warto kupić

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Witam Panów spotkał sie ktos z Was moze z czyms yaki skad ta niska cena i czy jest to cos warte skoro uzywki w dobrym stnie

chodza po 200zeta NOWY WLACZNIK SWIATEL AUDI A4 B6 MALYSZ 01-05 GRM (3087713926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

one chyba po regeneracji są, nie wiadomo ile wytrzyma taki pomalowany :whistling:

Opublikowano

z tego co pisza sa nowe jakis zamiennik

Opublikowano

ja jak widzę zamiennik podpisany serwisowy to odpuszczam, niecały rok temu kupiłem kratkę w przedni zderzak i już jest do wymiany a nie wiele tańsza była od używki w bardzo dobrym stanie... co tanie to drogie:kwasny:

Opublikowano

chyba jednak zarzykuje i kupie jak juz bede mial i pojezdze z tym chwile to dam znac co i jak

Opublikowano

No i mamy pierwsza pokutu za brak przedniej tablicy. Slovackie 40eurasow :-\ i podobno pkt w PL czekają na mnie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Coś KERCZI ostatnio masz pecha z tymi niebieskimi :kwasny:

Opublikowano
No i mamy pierwsza pokutu za brak przedniej tablicy. Slovackie 40eurasow :-\ i podobno pkt w PL czekają na mnie

To chyba najdroższa blenda na forum :grin:

BTW :bry:

Opublikowano
No i mamy pierwsza pokutu za brak przedniej tablicy. Slovackie 40eurasow :-\ i podobno pkt w PL czekają na mnie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak pech to pech... :(

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

chyba jednak zarzykuje i kupie jak juz bede mial i pojezdze z tym chwile to dam znac co i jak

Żeby tylko pasował p&p :D

Opublikowano

Ciekawe czy rzeczywiście w PL mi dopisza pkt

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

co to jest p&p?

Opublikowano
co to jest p&p?

Plug and Play

:grin:

Opublikowano

no mysle ze bedzie ok mam zczytac nr swojego włącznika i podac gosciowi zeby wysłal taki ktory bedzie pasowal do mojego samochodu

Opublikowano
Panowie z ostatniej chwili

Miodzio dziś sprzedaje samochód swoje A4 B7 1.9 TDI z 2005 roku, umówiony jest z handlarzem o 20.00 prosił abym napisał że jeżeli ktoś jest zainteresowany to odda Niunie za 25 tys zł.

I co koledzy , wiecie co z tego auta zostało skoro cena 25k ?

( szyby i motoru chyba nie wywalił , jak myślicie, chociaż w desperacji ludzie robia straszne rzeczy !

Bo mam tu rodzine co pewnego "grzechotnika" szuka to moze by w klubie to A4 zostało ,

ale znacie to auto czyli " ktokolwiek widział ktokolwiek wie" - piszcie :)

chyba że macie dobre A3 gdzies w garażu do lunięcia ?

Opublikowano

Nie wiem czy w ogóle go jeszcze ma bo jak od niego wyjdzalem to miał jechać o 16 do gościa sprzedać.

Opublikowano

od dluzszego czasu Miodzio wystawial rzeczy na forum do sprzedazy. Faktem jest ze troche tego poszlo :wink:

Opublikowano
No i mamy pierwsza pokutu za brak przedniej tablicy. Slovackie 40eurasow :-\ i podobno pkt w PL czekają na mnie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

a nie mówiłem :naughty:
Opublikowano

Kerczi, bo mnie zje ciekawosc....

czemu ty jeszcz nie zalozyles tej rejestracji ?

jak dlugo w TTC robia program? na ile trzeba zostawic furmanke?

Opublikowano

Bo chce pobić rekord w zdobyciu oczka za głupotę :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Program sam to godzina czasu. Z hamownia w niepołomicach zejdzie dłużej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.