Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron piękna ta Twoja bestia :thumbup: Kerczi powinien pracowac w Ingolstadt i modzic w fabryce pakiety individual :P

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nex zdrowie :drunk:

tak na szybko po odbiorze od lakiernika wygląda teraz tak , poszedł grill w czerń :wink:

http://images49.fotosik.pl/1827/89da0a173ed81263gen.jpg

dziś kupiłem nowe kratki, czekam na halogeny i zmieniam klosze lamp i skończone, aha..... na deser będzie jesze jeden mod i to już jutro rano :naughty:

boseron ten gril lepiej by wyglądał u mnie :decayed:

Opublikowano

Krumak Kerczi to wieśniak musze po Nim poprawiać ten wiejski tunning :decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Jaki mod no powiedz :decayed:

zakładam dwururkę :naughty:

Opublikowano
FANTOMAS, pogadamy na jakiś temat?? :grin::wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Panowie, będę w tym roku kupował zawias gwintowany -2 do -7cm MTS. Czy ktoś doradzi i powie coś na temat tej firmy?? Chce gwinta bo mogę dopasować w razie czego do warunków.

Nex, ponoc te TaTechnixy, MTS'y itp chwalą ze wzgledu jakość-cena, ale ja wolalbym przyoszczedzic i szukać czego w nierdzewce żeby potem nie piertolić sie z czyszczeniem i dbaniem o to zeby nie rdzewialo i zeby mialo funkcje gwintu - czyli regulacje gora dol :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siemka pany :hi:

Garbiel dzieki za spota porannego i reklamóweczkę :)

Opublikowano
siemka pany :hi:

Garbiel dzieki za spota porannego i reklamóweczkę :)

hehe... prezent na dzien kobiet sie przydal??:wink:

Opublikowano

cześć Kolego podziękowania za odwiezienie do domku :wink:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Grzesiu który to bęzie z tego wątku który Ty zakładałeś nr tej zaślepki do prawej kratki zderzaka bo dziś Pan z ASO oświadczył mi iz nie ma zaślepki do prawej kratki zderzaka bo zderzaki s-line wychodziły tylko pod 2 coolery :facepalm: fachowcy .......

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b7-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci-88035/

Opublikowano
  • Autor

Boseronek ,

masz dopisane tam przez Musashiego :

8E0 807 682 G 01C - kratka wlotu powietrza prawa bez wlotu intecoolera

8E0 807 682 F 01C - kratka wlotu powietrza prawa - z wlotem do intecoolera

8E0 807 681 F 01C - kratka wlotu powietrza lewa - z wlotem do intecoolera

8E0 807 681 G 01C - kratka wlotu powietrza lewa - bez wlotu intercoolera

Opublikowano

Powitać wieczorową porą:hi:

Opublikowano

Dante dzięki za pomoc dzisiaj :wink:

Cuber czyli ta kratka zderzaka wystepuje jako jedno razem z tą zaślepką czy to dwa osobne elementy ? myslałem ze kratki są zawsze puste w środku i dokupuje sie samą zaślepke jak nie ma coolera z prawej ?

Opublikowano
Dante dzięki za pomoc dzisiaj :wink:

żaden problem :wink:

ja zamek u Wojtka wymieniłem i w końcu jest tak jak powinno :banan:

Boseron pytałeś w ASO o te spryski dla mnie?:decayed:

Opublikowano

pytałem ale tylko na zamówienie na miejscu nie mieli

Opublikowano
pytałem ale tylko na zamówienie na miejscu nie mieli

A cena jaka? :)

Opublikowano

Boseron słabo mi to słyszeć, masz jedyne słuszne auto i to dzięki komu?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Boseron słabo mi to słyszeć, masz jedyne słuszne auto i to dzięki komu?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ta weź się

Opublikowano

Karolciu :naughty:

Gruszka a co Ty nie śpisz o 2 w nocy :shock3: wow

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.