Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy jest jakiś patent na podłączenie pod RNS-E tego małego panelu do sterowania navi, który znajduje się obok hamulca ręcznego??

P.S. Nie ma ktoś na sprzedaż popielniczki 2DIN "rybia łuska"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

podziękował za spocika...

moja choroba pogłębia się.. :whistling: chyba musze wziąć coś na opamiętanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dzięki za spota. GABRIEL :oklasky::notworthy: jesteś moim guru dzięki wielkie oraz dla kolegi z a3 no i lennox jeszcze raz wielkie dzięki aż się nie chciało z auta wychodzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za Spota Panowie :hi:

ps. Gabriel jak coś to dzwonie do Ciebie rano , nie zapomnij zabrać do autka wtrysków ;) Jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :hi:

Chłopaki dalej tam rezają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj jednak nie wpadnę. Nie dam rady a na logi dynamiczne umówie się z kolegą Lennoxem w innym czasie.

:shock3:

Kolego Maćku spoko, nie rób takich oczu. Diagnozować będziesz moją Audiane :-) A jak u Ciebie dzisiaj z czasem. Zrobimy tą diagnozę czy nie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maćku spoko, nie rób takich oczu. Diagnozować będziesz moją Audiane :-) A jak u Ciebie dzisiaj z czasem. Zrobimy tą diagnozę czy nie.

pozdrawiam

Kolego Michale, u mnie w ogóle kiepsko z czasem. Może kolega Boseron da radę, ZTCW jest zawsze chętny na VAGowanie :decayed:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

panowie dzięki za spota. GABRIEL :oklasky::notworthy: jesteś moim guru dzięki wielkie oraz dla kolegi z a3 no i lennox jeszcze raz wielkie dzięki aż się nie chciało z auta wychodzić :decayed:

spoczko, next time oblukamy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie długo :wink:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

dzięki za spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenox, Tobie tez dzieki wielkie :decayed: z tymi pasami, to ladnie sprawe zalatwiles :wink: sam bym pewnie tego nie ogarnal :wink:

wszystkim co pomagali bardzo dziekuje :notworthy::notworthy::notworthy:, suficik super sie prezentuje, a ja mam palce cale spuchniete i pociete :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do sprzedania dwie opony sportcontact 2

235/40 ZR 18 95Y 6MM

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że to ogarnęliście, a ten orangutan był ponownie u was by się zwijać?:grin:

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

skonczylismy o 00:20 :decayed:

Mówiłem na spocie że zejdzie wam do 24:00 więc tylko o 20 minut się pomyliłem :decayed:

Trzastek PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak dobry czas, bo troche ponad 3 h, a na forum napiane w temacie ze wymiana sufitu trwa 4 h, jak ktos dobrze ogarnia temat :decayed:

orangutana juz nie bylo :wink: zostaly 4 fury to juz mu moze nie przeskadzalo :decayed: poza tym jak zobaczyl caly sufit w kawalkach to stwierdzil ze i tak nic nie osiagnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany!

Ale mnie załadował w kakało właściciel mieszkania które wynajmuje :facepalm:, kutasior nie zapłacił rachunku do elektrowni za prąd i wczoraj rano przyszli elektrycy wysokich napięć i mnie odcieli (a ja mam wszystko na prąd: ogrzewanie, podgrzewanie, kuchenka itp.) dopiero dzisiaj podłączyli z powrotem....

ahaaaa dzięki za spota :decayed::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota :hi:

miło było poznać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...