Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo będę zakładał koncówki ultera tylko zastanawiam sie jakie czu okrągłe ścięte czy spłaszczone ,myślałem o ulter 90 RS choć mi osobiście podobają sie bardziej owalne spłaszczone bokami i ścięte na końcu:eusathink:

Powiem Ci tak, mialem N90RS u siebie jakies 10 dni. Moim zdaniem mega przesadzone koncowki. Moze gdybym mial 300-400KM pod maska to bym jakos to przezyl ale mam 200 konnego grzechotnika i takie kominy to byl dla mnie przerost formy nad trescia. Zreszta kumpel na miescie sie mnie zapytal czy rynne wspawalem co mnie tylko utwierdzilo w przekonaniu, ze to nie to. po dwoch dniach zamowilem 70mm i z takimi jezdze od ponad roku.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, polecacie jakis warsztat który to wymieni w sposób perfekcyjny i nie zed.rze skóry? Od kolegi fantowskiego już mam dobrą cenę 300 zł za wymianę. Pewno zrobił bym to sam, kwestia kupna ściągaczy sprężyn na allegro kilka zł. Zastanowię się :-)

Opublikowano

[/color]

Witojcie!

strzałka Olo :)

Co tam slychac w wielkim swiecie? :)

wódeczka ? :decayed:

no wlasnie ze d*pa, do 16.03 musze pościć ;)

Opublikowano

Nex Fantowski polecił Ci bardzo dobry zakład...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nic nie mówię bo cena przystępna

Opublikowano
Panowie, polecacie jakis warsztat który to wymieni w sposób perfekcyjny i nie zed.rze skóry? Od kolegi fantowskiego już mam dobrą cenę 300 zł za wymianę. Pewno zrobił bym to sam, kwestia kupna ściągaczy sprężyn na allegro kilka zł. Zastanowię się :-)

Ja bym zainwestował w ściągacz z tego co widzę lubisz podłubać i się nie boisz a to żadna filozofia więc zawsze większy fan jak się czegoś samemu dokona poza tym zawsze zaoszczędzisz jak je będziesz demontował :decayed:

ile dałeś za taki komplet gdzie kupowałeś ?

Opublikowano

i jeszcze koledzy będą Cie odwiedziali żebyś im zrobił :wink::decayed:

Opublikowano

Tomuś kafla. Internet. No nie wykluczam że sam wymienię, poczytam

Opublikowano

dasz namiar a stronę?

Opublikowano

pw

Opublikowano
Tomuś kafla. Internet. No nie wykluczam że sam wymienię, poczytam

dawaj z tym w czwartek na spota wszyscy ci pomogą :grin:

Opublikowano

tu nie trzeba pomocy tylko ściągacze za 40 dyszki z allegro :wink:

chyba że ktos ma i pożyczy :decayed:

Opublikowano

nex jak założysz bedzie :kox:

Pany siedziałem teraz w garażu i zlokalizowałem dziurke w wydechu w okolicy kolektora, Witek to niby podspawał ale od dołu dmucha jak nie wiem i myśle że stąd ten głośniejszy dzwięk, a swoją drogą łożyska w alternatorze też chce wymienić, Nex jak wiesz jakie kupić to daj znać kiedy do Ciebie przyjechać i porezamy :wink:

Opublikowano

Panowie Ci ktorzy mieli problem z dzwonieniemdo mnie do play bo za drogo :) od polnocy moga juz do mnie smialo dzwonic...przeszedlem do zlodziei z orange ;)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Karol czemu zmieniłeś operatora taniej wychodzi ? bo ja teraz kończe umowe i zastanawiam sie , wiem ze chce SG3 i są dwie opcje albo w play na firme za 1 zł telefon abonament 100zł + vat , lub T-mobile prywatnie na osobe sg3 249zł aboanemt 119 zł , w obu ofertach no limits minut i 2 gb netu i zastanawiam sie , ale raczej zostane w play

Opublikowano

Spotkanie po 13 latach z osobami z podstawówki i najebanym dobrze :decayed:

Dobranoc:hi:

Opublikowano

Tak to wygląda, ale to jest za nisko.

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ----------

!

miazga :grin:

Opublikowano

A czy to auto w ogóle skręca? :facepalm: Ja tam jednak wolę mieć zawieszenie :decayed:

Opublikowano
pw

do mnie ponad 1700zł :kwasny:

Opublikowano
Ja tam jednak wolę mieć zawieszenie :decayed:

Ja też, dlatego zniżę tylko kilka cm w porównaniu do ori, fakt że obecnie nigdzie nie zahaczysz, parkujesz gdzie chcesz :decayed:, ale jednak jak by nie patrzeć troszkę koza

78231181.jpg

Tak jest na ori. Obniżę te 5cm od ori i będzie lala, ja też nie mam zamiaru jeździć i patrzeć na każdy wybój w drodze czy nie urwę aby czegoś.

Poza tym podobno MTS (z opinii użytkowników) jest w miarę komfortowe. Założę to się przekonam.

Kupuje ściągacze, 2 sztuki 35zł i wymienię sobie sam, z tyłu to godzinka roboty już oglądałem, amortyzator na 1 śrubie dół + 2 śruby góra - dostęp bardzo dobry, sprężyny też nie wygląda aby sprawiły problem, no a przód pewno zejdzie chwilkę dłużej, ale damy radę :wink:

EDIT:

Ponoć na tył nie trzeba nawet ściągaczy, bo po odkręceniu amortyzatora, opuszczamy na lewarku i sprężyna opada na dół

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.