Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
muki.jpg
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Radzik, halogeny kleiłeś zółtą folią? Jak to się spisuje w warunkach atmosferycznych

Daje rade :thumbup1:

Opublikowano
dzięki za spota :hi:

miło było poznać:decayed:

:wink:
Opublikowano

jakubkk dzięki za odwiedziny :wink:

Opublikowano

Ja to chyba nie dotrę na tego spota w życiu cały czas mam problem z ABS wysłałem sterownik do regeneracji przysłali mi go po dwóch tygodniach chłop mi zamontował włączył zapłon i dymy tylko poszły:shock3: ze sterownika wielki fiut teraz na szczęście nie zapłaciłem chłopowi za regeneracje,muszę kupić używkę i kodować nie wiecie panowie kto może zakodować taką cześć i za jaką cenę takie usługi chodzą?bo zjadł bym jakiś kubełek na spocie w dobrym towarzystwie a nie ma czym przyjechać :facepalm:

Opublikowano

siemka Pany! :hi:

sorry, ze tak późno, ale dzięki za spota wszystkim!:hi:

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

skonczylismy o 00:20 :decayed:

a mówiłem, że skończycie jutro, tzn. dzisiaj!:grin: mogłem się założyć, jak chciałeś:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tak dzisiaj cicho w wątku? Dzień Kobiet i wszyscy zajęci? :kox:

Opublikowano

Dzień Dobry, odwiedzę was jutro - macie jakieś ciekawe spoty? Nocuję w Myślenicach :naughty: - chętnie się po integruje:decayed:

Opublikowano
:bry: Dzień Kobiet, pewnie wszyscy w kinie ;)
Opublikowano

nie wszyscy :wink:

Pany odebrałem dziś autko od lakiernika i......zrobił sie straszny kocur :naughty: jeszcze tylko kosmetyka i bedzie :kox:

Opublikowano
nie wszyscy :wink:

Pany odebrałem dziś autko od lakiernika i......zrobił sie straszny kocur :naughty: jeszcze tylko kosmetyka i bedzie :kox:

jakies fotki?

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

wybiera sie ktos jutro do Lapanowa na memoriał?

Opublikowano
nie wszyscy :wink:

Pany odebrałem dziś autko od lakiernika i......zrobił sie straszny kocur :naughty: jeszcze tylko kosmetyka i bedzie :kox:

i ch... jak już bity :decayed::decayed: :drinks: zdrowia

Opublikowano

siema może ja się wybiorę :wink:

Opublikowano

FANTOMAS, pogadamy na jakiś temat?? :grin::wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Panowie, będę w tym roku kupował zawias gwintowany -2 do -7cm MTS. Czy ktoś doradzi i powie coś na temat tej firmy?? Chce gwinta bo mogę dopasować w razie czego do warunków.

Opublikowano
:bry: Dzień Kobiet, pewnie wszyscy w kinie ;)

Siema Themoniasty, zjawisz się na spocie przed zlotem?? :naughty:

Opublikowano
siema może ja się wybiorę :wink:

daj znac jak bedziesz jechal...:wink:

Opublikowano

Nex zdrowie :drunk:

tak na szybko po odbiorze od lakiernika wygląda teraz tak , poszedł grill w czerń :wink:

89da0a173ed81263gen.jpg

dziś kupiłem nowe kratki, czekam na halogeny i zmieniam klosze lamp i skończone, aha..... na deser będzie jesze jeden mod i to już jutro rano :naughty:

Opublikowano
Nex zdrowie :drunk:

tak na szybko po odbiorze od lakiernika wygląda teraz tak , poszedł grill w czerń :wink:

http://images49.fotosik.pl/1827/89da0a173ed81263gen.jpg

dziś kupiłem nowe kratki, czekam na halogeny i zmieniam klosze lamp i skończone, aha..... na deser będzie jesze jeden mod i to już jutro rano :naughty:

ładnie ładnie Panie :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

byliście na tej hamowni? boseron, fantowski, Wąski ?. Jaki mod no powiedz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.