Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Radzik, halogeny kleiłeś zółtą folią? Jak to się spisuje w warunkach atmosferycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Radzik, halogeny kleiłeś zółtą folią? Jak to się spisuje w warunkach atmosferycznych

Daje rade :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba nie dotrę na tego spota w życiu cały czas mam problem z ABS wysłałem sterownik do regeneracji przysłali mi go po dwóch tygodniach chłop mi zamontował włączył zapłon i dymy tylko poszły:shock3: ze sterownika wielki fiut teraz na szczęście nie zapłaciłem chłopowi za regeneracje,muszę kupić używkę i kodować nie wiecie panowie kto może zakodować taką cześć i za jaką cenę takie usługi chodzą?bo zjadł bym jakiś kubełek na spocie w dobrym towarzystwie a nie ma czym przyjechać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Pany! :hi:

sorry, ze tak późno, ale dzięki za spota wszystkim!:hi:

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

skonczylismy o 00:20 :decayed:

a mówiłem, że skończycie jutro, tzn. dzisiaj!:grin: mogłem się założyć, jak chciałeś:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, odwiedzę was jutro - macie jakieś ciekawe spoty? Nocuję w Myślenicach :naughty: - chętnie się po integruje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy :wink:

Pany odebrałem dziś autko od lakiernika i......zrobił sie straszny kocur :naughty: jeszcze tylko kosmetyka i bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy :wink:

Pany odebrałem dziś autko od lakiernika i......zrobił sie straszny kocur :naughty: jeszcze tylko kosmetyka i bedzie :kox:

jakies fotki?

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

wybiera sie ktos jutro do Lapanowa na memoriał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy :wink:

Pany odebrałem dziś autko od lakiernika i......zrobił sie straszny kocur :naughty: jeszcze tylko kosmetyka i bedzie :kox:

i ch... jak już bity :decayed::decayed: :drinks: zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANTOMAS, pogadamy na jakiś temat?? :grin::wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Panowie, będę w tym roku kupował zawias gwintowany -2 do -7cm MTS. Czy ktoś doradzi i powie coś na temat tej firmy?? Chce gwinta bo mogę dopasować w razie czego do warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Dzień Kobiet, pewnie wszyscy w kinie ;)

Siema Themoniasty, zjawisz się na spocie przed zlotem?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex zdrowie :drunk:

tak na szybko po odbiorze od lakiernika wygląda teraz tak , poszedł grill w czerń :wink:

89da0a173ed81263gen.jpg

dziś kupiłem nowe kratki, czekam na halogeny i zmieniam klosze lamp i skończone, aha..... na deser będzie jesze jeden mod i to już jutro rano :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex zdrowie :drunk:

tak na szybko po odbiorze od lakiernika wygląda teraz tak , poszedł grill w czerń :wink:

http://images49.fotosik.pl/1827/89da0a173ed81263gen.jpg

dziś kupiłem nowe kratki, czekam na halogeny i zmieniam klosze lamp i skończone, aha..... na deser będzie jesze jeden mod i to już jutro rano :naughty:

ładnie ładnie Panie :thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...