Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakiej firmy masz pióra wycieraczek ?

nie wiem heheh mam tylko numer seryjny

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pablo przeciez by Cie 2.0 po programie wciagnelo nosem ;p

A 1.9 to patyk? :P

na ćwiartkę go zostawię o 2 długości. :grin:

Opublikowano

jakiej firmy masz pióra wycieraczek ?

nie wiem heheh mam tylko numer seryjny

pewnie Bosch :wink:

witam:hi:

Opublikowano
kurde, jak widze te używki (170 + 25 zł)zmasakrowane na allegro to mam od razu ochote kupić nową w serwisie 300 .

jakiej firmy masz pióra wycieraczek ?

Ja kupuje w ASO komplet coś za ok 130 PLN i mam rok spokoju albo i lepiej :decayed:. Nie wiem kto to robi dla nich ale pewnie Bosch/Valeo etc...

Opublikowano
:hi::przebiegly:
Opublikowano
A 1.9 to patyk? :P

na ćwiartkę go zostawię o 2 długości. :grin:

No to jestem w :dziura::grin:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

:hi::przebiegly:

Elo david :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Waski pamietasz cos o mnie?

pamiętam :wink:

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

Kerczi pamietasz o mnie ? :decayed:

mówił że pamięta :wink:

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

Gruszka pamiętasz o mnie ? :wink:

pamiętał ale już zapomniał :wink:

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

Grill na działce u Waskiego :decayed:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

jestem otwarty na propozycje :wink:

a teraz mam miejscówkę tez w Gdowie koła zjazdu :wink: rok temu dużo było tam zlotów innych klubów ,domki są do wynajęcia parking ,boisko i wielka rzeka :wink:spoko miejsce na grilla lub prawdziwe ognisko

Opublikowano

W Gdowie to jest mój główny magazyn :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Waski dobra opcja ;):wink:

Opublikowano

Powitać właśnie przyjechałem po montażu lampek i nawet nie źle to wygląda teraz :)

mumu3era.jpg

Opublikowano

Dante :kox: bravo wyglądaja ślicznie

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

też malne moje w czerń jak Rdzewek :wink:

Opublikowano
Dante :kox: bravo wyglądaja ślicznie

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

też malne moje w czerń jak Rdzewek :wink:

Podjadę do Ciebie na dniach to obadasz na żywo co i jak;). Minus jaki zauważyłem teraz pod pracą to to że coś mi one parują :( ale zdecydowanie mocniej świecą w porównaniu do poprzednich :kox:

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Poza tym potrzebuje zamek do drzwi od str kierowcy bo mi czujnik w nim szwankuje nie pokazując otwierania drzwi (Łukasz min. dlatego mi podświetlenie w drzwiach ostatnio nie świeciło) oprócz tego auto zamyka się samo :banghead:

Opublikowano

to moze masz uwalony modul komfortu?

Opublikowano
Dante :kox: bravo wyglądaja ślicznie

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

też malne moje w czerń jak Rdzewek :wink:

Podjadę do Ciebie na dniach to obadasz na żywo co i jak;). Minus jaki zauważyłem teraz pod pracą to to że coś mi one parują :( ale zdecydowanie mocniej świecą w porównaniu do poprzednich :kox:

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Poza tym potrzebuje zamek do drzwi od str kierowcy bo mi czujnik w nim szwankuje nie pokazując otwierania drzwi (Łukasz min. dlatego mi podświetlenie w drzwiach ostatnio nie świeciło) oprócz tego auto zamyka się samo :banghead:

moze Ci jakos pomoge ale tez mialem problem z drzwiami a dokladniej z dzialaniem roznych rzeczy typy jak lusterko raz zamykanie itp i sie okazalo mialem dupnieta wiazke w drzwiach pognily kable. mozesz na poczatek to ogarnac moze pomoze.

Opublikowano

podkręciłem dzisiaj przód na 61cm czyli + 1,5cm w górę i już jest różnica w jeździe :wink: na chwilę obecną jestem zadowolony, teraz tylko trzeba wyrezać osłone miski i będzie gites :naughty:

Pablo dzięki za modecoma.. i Tobie Transit również :wink:

Opublikowano

Panowie gdyby ktos szukal to mam na sprzedaz kompletna paczke (komputer stacjonarny) w bdb stanie - do internetu/biura swietnie sie nadajacy a moze i cos wiecej

PŁYTA ECS P4 RC410L

PROCESOR PENTIUM-D 2.66

PAMIEC DDR2 TWINMOS DUAL 2X512 MB (1GB)

HDD SAMSUNG 80GB SATA-2

NAPĘD FDD 3,5"

NAGRYWARKA DVD SAMSUNG SH-SW182

OBUDOWA MUSTANG 5001A

CENA ZA CAŁOŚĆ TO 300ZŁ

Opublikowano
Panowie gdyby ktos szukal to mam na sprzedaz kompletna paczke (komputer stacjonarny) w bdb stanie - do internetu/biura swietnie sie nadajacy a moze i cos wiecej

PŁYTA ECS P4 RC410L

PROCESOR PENTIUM-D 2.66

PAMIEC DDR2 TWINMOS DUAL 2X512 MB (1GB)

HDD SAMSUNG 80GB SATA-2

NAPĘD FDD 3,5"

NAGRYWARKA DVD SAMSUNG SH-SW182

OBUDOWA MUSTANG 5001A

CENA ZA CAŁOŚĆ TO 300ZŁ

ja potrzebuje ogarnąć kartę graficzną w swoim starym lapku, który leży w szafie.. a przydałby się niekiedy.. :wink:

Opublikowano
to moze masz uwalony modul komfortu?

Byłem właśnie u mojego mechanika i po sprawdzeniu powiedział mi ze to czujnik jest uwalony w zamku, a ze to ponoć nie rozbieralne to muszę zamek skołować :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.