Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nex, wtrące się tutaj na moment odnośnie temperatury diody smd,

Nie jestem elektronikiem z zawodu i osobą która będzie rzucać tu technicznym żargonem ;)

Napisze tez ze wymienilem w domu kilkadziesiąt żarówek na oświetlenie led. Wymienialem tez zasilacze na prąd stały, te które miały zmienny przy 12v

Jeden obwód zostawiłem testowo z zasilaczem impulsowym na prąd zmienny i po 5 minutach temperatura led i płytki była tak duża, że wszystko sie roztopilo, cyna z płytki na których były montowane smd lała sie jak woda :/ a biała płytka zarowki była ze smugami od dymu. Jestem pewien, że jak by była obudowa plastikowa a nie szklana, smd przelecialy by przez nią na wylot ;)

iPad Tapatalk HD

Nie zaczynaj kolego takich tematów, bo tu spec jest jeden! I on wszystko wie i zawsze może :decayed:

BTW :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Na te lapanki teraz to sa tylko 2 wyjscia.... albo CB, albo jechac na zajaca.... w krk juz tak 3-4 razy uniknalem lasera, ten przede mna nie byl zadowolony :decayed:

Zrobilo sie tak gesto z radarami, ze trzeba po miescie z CB jezdzic :facepalm::kwasny: albo przepisowo jak ja prez wieszosc czasu :decayed: przyzywczajenie z niemcowni :decayed:

Same 4-ki do BT zostaly ?:shock3:

ej Pany, bo ja tez nie mam pokoju do BT, a mam moja partnereczke :P kto by chcial nas przygarnac ? :wstydliwy:

obiecuje ze bedziemy grzeczni (w miare mozliwosci) :decayed:

jak Wam pasuje to moge dolaczyc i bedzie nas juz trojka, jeszcze kogos pasuje dobrac i git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kuzwa wszytkich Wam nie podziele...

CUBER, FANTOMAS, GRUSZKA - kazdy by chcial 13kę

ale spoko jak coś to Wam cos jeszcze podrzuce...

p.s. pamietam Tomek jak mowiles jakis czas temu ze narazie nie mozesz bo skadbys znalazl...

tak ale mowa była o zakupie czegoś normalnie z rynku gdybym dostał taki dil to ina sprawa i jakaś furta by się na pewno znalazła skąd się wzieło :wink:

np. pożyczyłbym kamerę temu gościowi z japkiem5 na kilka razy :decayed:

18........... no to kiedy robisz osiemnastkę może zostały jeszcze krokieciki bo były debest :jezyk:

myślę że powinieneś je wozić w schowku (schowek oczywiście przerobić z kilmy na grzanie) i zaczynać od tego rozmowę z pałą że krokiecik w dowód i od razu by im jądra miękły :naughty:

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Nie zaczynaj kolego takich tematów, bo tu spec jest jeden! I on wszystko wie i zawsze może :decayed:

....

no z Pablem nie ma co dyskutować bo i tak na koniec jest ZAWRÓĆ JEŚLI NAWET TO NIE MOŻLIWE" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na spota wpadnie a1 quattro

Ale po co?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z Pablem nie ma co dyskutować bo i tak na koniec jest ZAWRÓĆ JEŚLI NAWET TO NIE MOŻLIWE" :decayed:

Myślę że nie o mnie chodziło :decayed:

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Ale po co?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same 4-ki do BT zostaly ?:shock3:

Nie że zostały tylko tam są głównie takie pokoje. Dwójek jest tak mało że to grzech na dziś dzień komukolwiek obiecywać iż takową dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być R8 V10 GT +

:kwasny:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Transit dzięki wczoraj za odwiedziny i pomoc Fantowskiemu :wink:

Transit dziękujemy bardzo :wink:

Jeszcze nie ma za co, bo wczoraj nie było a dziś miał do mnie gość ze sklepu zadzwonić jak będą i nie zadzwonił... Ale za chwile tam jadę. Jak tylko będą to wezmę.

BOSERON nie zapomnij vaga wziąć na spota (albo ktokolwiek)

Dziś będę na spocie pierwszy raz w tym roku. Ależ mi się za Wami stęskniło :wink:

A tak w ogóle :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mielibyscie fajny pokoj... tez bym wolal z kims znajomym z naszych spotow...

Ja jestem wolny i chętny do Was ;-) Będę dzisiaj na spocie jak co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same 4-ki do BT zostaly ?:shock3:

Nie że zostały tylko tam są głównie takie pokoje. Dwójek jest tak mało że to grzech na dziś dzień komukolwiek obiecywać iż takową dostanie.

Cóż Wyście się tak na te dwójki tak uparli? Jak chcecie dwójkę z myślą że jedziecie się całymi dniami hukać, to wybierzcie inny termin, to nie ta impreza :decayed:

Dwójki są (i słusznie) zarezerwowane m.in. dla ciężarnych. Więc po pierwszej nocy można poprosić o zmianę rezerwacji z 4 na dwójkę jakby komuś nie poszło :polew::polew:

A pokoje im większe tym lepsze, weselsze :naughty: Mówię oczywiście z punktu widzenia obserwatora (greenroom, poziekroom) :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kuzwa wszytkich Wam nie podziele...

CUBER, FANTOMAS, GRUSZKA - kazdy by chcial 13kę

ale spoko jak coś to Wam cos jeszcze podrzuce...

p.s. pamietam Tomek jak mowiles jakis czas temu ze narazie nie mozesz bo skadbys znalazl...

tak ale mowa była o zakupie czegoś normalnie z rynku gdybym dostał taki dil to ina sprawa i jakaś furta by się na pewno znalazła skąd się wzieło :wink:

np. pożyczyłbym kamerę temu gościowi z japkiem5 na kilka razy :decayed:

18........... no to kiedy robisz osiemnastkę może zostały jeszcze krokieciki bo były debest :jezyk:

myślę że powinieneś je wozić w schowku (schowek oczywiście przerobić z kilmy na grzanie) i zaczynać od tego rozmowę z pałą że krokiecik w dowód i od razu by im jądra miękły :naughty:

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Nie zaczynaj kolego takich tematów, bo tu spec jest jeden! I on wszystko wie i zawsze może :decayed:

....

no z Pablem nie ma co dyskutować bo i tak na koniec jest ZAWRÓĆ JEŚLI NAWET TO NIE MOŻLIWE" :decayed:

Fantomku wszystkie licytacje komornicze są ogłoszone w internecie. Żadna to tajemnica. Także do dzieła, licytuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trepek, dexter, naklejki zamowilem w sobote ale dopiero dzisiaj zostaly do mnie wyslane, wiec dopiero na przyszly tydzien beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dzisiaj pojawię na chwilke ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti, nawi dziś wieczorem zostanie oddana w moje ręce, wyrezam ją dobrze w domu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron k**wa.... Znowu 6pkt i 300zł. Zrób coś...

zapewne na S.Sawickiego :naughty:

pisał że pod Olkuszem, zatem nie na naszym terenie, u Nas są spoko niebiescy :naughty:

Karol i widzisz..... było zmieniać furmanke na mocniejszą i szybszą :wink: a mówiąc poważnie zapisz sie na kurs obniżający o 6 pkt dobrze Ci radze aha....

i załóż tą tablice na przód, bo za chwile to będziesz sobie mógł tą ładną blende przykleić ale do autobusu MPK :decayed:

a sa jeszcze te kursy?

Ile ten kurs? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti, nawi dziś wieczorem zostanie oddana w moje ręce, wyrezam ją dobrze w domu:decayed:

git majonez :wink::thankyou2:

ja lece na meczyk...

btw zaliczyłem dzisiaj glebe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...