Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gruszka przypomina Ci to cos?

Kiełbaska z nyski zawstydziła obwarzanka

Jaha :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kolego kolory nie odpowiadaja za stan w zbiorniku itp tylko jak wyzej ktos napisal za waznos tak juz sobie audi zrobilo i tak jest wejdz sobie na instrukcje A4 tam sa opisane komunikaty na FISie

to dlaczego poziom oleju jest na żółto? mniej ważny niż poziom płynu chłodzącego?:grin:

Opublikowano
Panowie skończcie wywody na temat lampek i weźcie sie do roboty bo Nam nie kapie 200 zeta za dwie godziny :decayed:

komu nie kapie to nie kapie

niektorym to nawet za godzine buahahaha

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

Kolego kolory nie odpowiadaja za stan w zbiorniku itp tylko jak wyzej ktos napisal za waznos tak juz sobie audi zrobilo i tak jest wejdz sobie na instrukcje A4 tam sa opisane komunikaty na FISie

to dlaczego poziom oleju jest na żółto? mniej ważny niż poziom płynu chłodzącego?:grin:

bo najpierw jest na zolto ze stan minimalny zostal osiagniety...jak Ci sie juz zaswieci na czerwono...to szukaj na allegro nowego auta

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

no kuzwa wszytkich Wam nie podziele...

CUBER, FANTOMAS, GRUSZKA - kazdy by chcial 13kę

ale spoko jak coś to Wam cos jeszcze podrzuce...

p.s. pamietam Tomek jak mowiles jakis czas temu ze narazie nie mozesz bo skadbys znalazl...

Opublikowano

co Wy z tymi 13 tkami, moją bardzo lubie tylko szkoda że przychodzi raz w roku :wink:

Opublikowano

napisalem Ci ze tak wymyslili Inzynierowie z Audi wiec tak jest poporstu musisz to przyjac do swojej swiadomosci ze tak juz jest pocztaj sobie instrukcje obslugi A4 B6 a widze ze nie chce Ci sie tylko dyskutujesz glupio

AUDI A4 B6 2001-2004 [PL] - Instrukcja.pl tu masz link str 28 i dalej masz o komunikatach:wink:

Opublikowano

Pany czy to ori halogeny Valeo ?

HALOGEN L + P KOMPLET VALEO NOWY AUDI A4 B7 A3 (3009841073) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ktoś sie orientuje czy halogeny do zwykłego zderzaka a s-line były takie same, czy są dwa rodzaje halogenów jak mówi Etka ? mowa o B7 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek sprawdzę ci jutro co i jak z halogenami , napewno z końcówką C są ORI VALEO , z końcówką B mają inne ciut mocowania .... ale czy pasują kurcze nie pamietam

b => 8e0941700b - Szukaj w Google

c => 8e0941700c - Szukaj w Google

Nie jestem pewien więc wstrzymaj sie do jutro jak możesz

ps. zbieraj się na mecz :whistling:

Opublikowano

Sline ma inne mocowania niż zwykły zderzak na 100proc

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ps. zbieraj się na mecz :whistling:

jaki mecz? można się szarpnąć? :wink:

Opublikowano

Dajcie znać jak Wam w kopanego poszło :D

Opublikowano
Dajcie znać jak Wam w kopanego poszło :D

Wszyscy poobijani i wołają do Boga :grin:

Opublikowano
  • Autor

Poszło jak poszło , przegraliśmy z liderem Naszej ligi 4-5 :kwasny: cóż zakończymy sezon pewnie na pudle ( 3 miejsce ) choć jeszcze kilka spotkań do rozegrania.

Opublikowano
Poszło jak poszło , przegraliśmy z liderem Naszej ligi 4-5 :kwasny: cóż zakończymy sezon pewnie na pudle ( 3 miejsce ) choć jeszcze kilka spotkań do rozegrania.

Przynajmniej tanio skóry nie sprzedaliście ;)

Opublikowano

może to ten sam gość co nexowi sprzedaje :grin:

no niestety przegrana jedną bramką a prowadziliśmy przed końcem, ale u Nas kontuzje w zespole sie posypały ale i tak uważam że gierka była niezła :thumbup1: zabrakło szczęscia, powalczymy w przyszłym sezonie o awans.

Opublikowano
ehhh Barca pięknie zawiodła :kwasny: zagrała jak z Milanem :facepalm: Real pokazał klase w kontratakach :whistling:

A jak Real najczęściej bramki zdobywa ? Trójka szybkich na przodzie do kontry zawsze jest gotowa. Taka taktyka kolego :naughty:

Opublikowano

Nex, wtrące się tutaj na moment odnośnie temperatury diody smd,

Nie jestem elektronikiem z zawodu i osobą która będzie rzucać tu technicznym żargonem ;)

Napisze tez ze wymienilem w domu kilkadziesiąt żarówek na oświetlenie led. Wymienialem tez zasilacze na prąd stały, te które miały zmienny przy 12v

Jeden obwód zostawiłem testowo z zasilaczem impulsowym na prąd zmienny i po 5 minutach temperatura led i płytki była tak duża, że wszystko sie roztopilo, cyna z płytki na których były montowane smd lała sie jak woda :/ a biała płytka zarowki była ze smugami od dymu. Jestem pewien, że jak by była obudowa plastikowa a nie szklana, smd przelecialy by przez nią na wylot ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

darecy, no to fachowiec z Ciebie :thumbup1:. Jak bys nie zauważył, to ten temat jest już zakończony :wink:. Wkrótce użytkownicy audi będą mieli możliwość testowania.

Opublikowano

:bry:

mam pytanie do osob jadacych na zlot do BT, dobieraliscie sie juz kto z kim w pokoju ??? bo pasuje mi sie gdzies dopisac !!!

milego dnia zycze :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.