Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nex o oponkach więcej powiem jak sie dowiem co i jak, napewno markowe są a więćej będe wiedział jak je juz będe miał u siebie bo kupiłem felunek na lato :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
PABLO, nie wpier... się :decayed::decayed::decayed:

Te nie piardol ino mi tu :decayed:

brałby jak cygan zasiłek :polew:

pukał by jak jechowi do drzwi :grin:

Opublikowano

dobra ja ide w kime bo jutro rano przedszkole :kwasny: pozdrowienia dla wszystkich , za niedługo Bukowinką , ja już w pracy wziąłem 5 dni wolnego :kox:

Opublikowano
za niedługo Bukowinką , ja już w pracy wziąłem 5 dni wolnego :kox:

Już nie długo:kox:

Ok ja też lecę :hi:

Opublikowano

trza szybko rezac auto...

to co Boseron robisz dwururke??

Opublikowano
heheh

nie ma za co....Waski nasza Ty światłości...

:tongue4:
:wink:

Fanta ma namiar na taką turbinę

:wink:

ja to nie ta FANTA pisz do FANTY od pająków

TAK jest :wink:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

trza szybko rezac auto...

to co Boseron robisz dwururke??

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

widzę, że na hamownie brak chętnych.. :kwasny: ale spoko....

ja jadę :wink: nie wiem po co ale jadę :decayed:

Opublikowano

Wąski jak będziesz gdzieś później na mieście blisko Mariusza to proszę podjedź obadać jak im idzie robota :wink::kox: mówił że do 18 może być ciężko z wyrobieniem się

Opublikowano
Wąski jak będziesz gdzieś później na mieście blisko Mariusza to proszę podjedź obadać jak im idzie robota :wink::kox: mówił że do 18 może być ciężko z wyrobieniem się

:wink:

Opublikowano

Fanta Ja opadami bo odbieram od Niego popoludniu dwa auta... ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Fanta Ja opadami bo odbieram od Niego popoludniu dwa auta... ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

OOOO proszę bardzo :naughty: kurde pasowałoby, żeby mi na 18 zrobił...

Opublikowano

nie chce ktos oponek 18 cali bieznik 5-6 mm ?

Łukasz jakieś parametry tych opon? Rok, DOT, cena :decayed:

Opublikowano
Fanta Ja opadami bo odbieram od Niego popoludniu dwa auta... ;-)

KOLEGA :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

:hi:

Od razu mówię, że każda fotka przed i po robiona została aparatem na tych samych ustawieniach, bez żadnych rozjaśniań.

Obiecane zdjęcia modułów led na aucie:

Przed:

Zdjęcia

Po:

Zdjęcia

Opublikowano
:hi:

Od razu mówię, że każda fotka przed i po robiona została aparatem na tych samych ustawieniach, bez żadnych rozjaśniań.

Obiecane zdjęcia modułów led na aucie:

Przed:

Zdjęcia

Po:

Zdjęcia

ładnie :wink:

Opublikowano

:hi: efekt dobry jak na sali operacyjnej :decayed: trzeba to na zywca zobaczyc

radim jak bede je miał to zrobie fote albo wezme jedna na spota

dzis przyszedł zderzak , zatem malowanko tuż tuż :naughty:

Fanta poka po jak to siedzi :naughty:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Kerczi PW odnośnie dwururki :wink:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Wąski dzięki wiesz za co :wink:

Opublikowano

Na żywo efekt jest powalający, przynajmniej dla mnie, to kolosalna różnica niż ori. To są moduły barwy 4500K, mona nabyć jeszcze 6000K i 8000K. Za kilka dni ponoć będą również dedykowane moduły do waszych audi. Tomek dzwonił dziś do mnie i obiecał napisać tu na forum co nieco o modułach tym, którzy z góry uznali go za człowieka który zarabia na tym krocie i nazwali "chińczykiem". Może zmienicie zdanie bo ten człowiek to co robi, robi w sposób profesjonalny. Takie ledy będą służyły latami. Funkcjonuje na forum passata od 2011 roku z tymi modułami, nie ma żadnej negatywnej opinii. Na moduły jest 24 miesiące gwarancji w razie czego.

Opublikowano

robi się na razie i nie ma czego pokazywać :tongue4: poza tym nie zasłużyłeś sobie na oglądanie :whistling:

Opublikowano
robi się na razie i nie ma czego pokazywać :tongue4: poza tym nie zasłużyłeś sobie na oglądanie :whistling:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Dzień dobry:hi:

Ładna pogoda nam się robi :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.