Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam8sil.jpg

takie fele, nie wiem czy jest tu lakier czy nie, ale na pewno są jakoś zabezpieczone

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na 99% jest lakier. Jakby to było wypolerowane aluminium tylko to miałoby kolor jak błyszczący pierścień dekielka.

Zobacz również, że kolor felg jest taki jak mój, pod lakierem będziesz miał strukturę jak na zdjęciu z przybliżeniem. Ja już oczami wyobraźni widzę ślady maszyny polerskiej:naughty:

Taki efekt chcę mieć na swoich:

IMG_3516.jpg

Opublikowano

ok więc tak zrobię jak mówisz. Kupię ten środek w sklepie z farbami, lakierami itp?

Opublikowano
ja tez mam blacharza i lakiernika - fantowski potwierdzi że dobrze maluje bo miał robione u niego wszystkie dokładki - w śmiesznej cenie. Okolice Krzeszowic. jak byś chciał kontakt to PW będę za ok godz.

tak, mogę polecić.. :wink:

w Zielonkach też jest dobry lakiernik. więcej info na PW

Panowie to co w końcu z chęciami na hamownie? kto się decyduje na tą sobotę?

Opublikowano
ok więc tak zrobię jak mówisz. Kupię ten środek w sklepie z farbami, lakierami itp?

Tak, bez najmniejszego problemu. Cipuszka mała chyba za 20zł jest, starcza na 4 felgii i jeszcze zostaje. Ja zrobiłem na puszcze 4 felgii plus to co zostało użyłem dzisiaj na 4 koła (efekt jak widać, jeszcze raz by się przydało).

I kup pędzel z naturalnym włosiem. Sztuczne może spalić:decayed:

Opublikowano

Fantowski ja bym pojechał tylko w sobote pracuje na dzień, szkoda że w piątek nie mozesz bo mam wolne.....

Kerczi prawie jakbym widział swoje autko :wink: ładna jest..... :thumbup1:

Panowie decyzja dziś zapadła grill , kratki i blenda idą w kolor auta, zastanawiam sie nad kratkami przy halogenach czy je tez malnąć czy zostawić ori plastikowe.....

Opublikowano
Fantowski ja bym pojechał tylko w sobote pracuje na dzień, szkoda że w piątek nie mozesz bo mam wolne.....

Kerczi prawie jakbym widział swoje autko :wink: ładna jest..... :thumbup1:

Panowie decyzja dziś zapadła grill , kratki i blenda idą w kolor auta, zastanawiam sie nad kratkami przy halogenach czy je tez malnąć czy zostawić ori plastikowe.....

po co? nic nie maluj bo szkoda robić sobie kosztów :kox:

Opublikowano

fakt szkoda kasy na malowanie .....te Gościu....!!! myśliksz że tylko Ty mozesz mieć czarnego grila ? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

no i jeszcze Fantomas :wink:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

i Yoghurt ale On nie jeździ na spoty zbyt często

Opublikowano
no to mamy nowego grilla :)

może ja wrzucę moje zdjęcie :naughty:

Opublikowano
fakt szkoda kasy na malowanie .....te Gościu....!!! myśliksz że tylko Ty mozesz mieć czarnego grila ? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

no i jeszcze Fantomas :wink:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

i Yoghurt ale On nie jeździ na spoty zbyt często

Tobie pasowałby inny kolor :wink::tongue4:

Opublikowano

Waski buahahah - to na ktorym wyszedlem jak czosnek??

Waski dostales PW?

Boseron - nie chcesz sobie zrobic podwojnego wydechu u siebie??

Jakby ktos sie pytal to Sprzedam wydech i dokladke na dwie rurki S-LINE - stan idealny

Opublikowano
  • Autor

Kercziak no powiem ze grill daje rade :) i lusterka też :)

Opublikowano

no to sie ciesze...pewnie do pierwszego mandatu...no ale czego sie nie robi dla samochodu :)

Opublikowano
  • Autor

heheh własnie szukam nakładek na lusterka do mnie ( ORI nakładki alu to koszt 1100 zł /szt ) :facepalm: Może Waski coś mi wynajdzie z S4 :whistling:

Opublikowano

to zrob inaczej, - na allegro sa cale lustra za 1400zł za komplet

przeloz obudowy i lusterka z czarnymi luniesz i jeszcze Ci sie zwroci troche kasy.

p.s. mozesz kupic te po 2010 sa wieksze i wtedy zamienic cale lustra ze juz nie wspomne o tym ze mozesz trafic na elektrycznie skladane

Opublikowano
heheh własnie szukam nakładek na lusterka do mnie ( ORI nakładki alu to koszt 1100 zł /szt ) :facepalm: Może Waski coś mi wynajdzie z S4 :whistling:
może :whistling:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Waski buahahah - to na ktorym wyszedlem jak czosnek??

Waski dostales PW?

czosnek :grin::grin: jak czesio :naughty: czesio tu czesio tam ...

Opublikowano
  • Autor

Kerczi po 2010 sa mniejsze hehehe no czekam Co Robert wymyśli :):decayed:

Opublikowano
to zrob inaczej, - na allegro sa cale lustra za 1400zł za komplet

przeloz obudowy i lusterka z czarnymi luniesz i jeszcze Ci sie zwroci troche kasy.

p.s. mozesz kupic te po 2010 sa wieksze i wtedy zamienic cale lustra ze juz nie wspomne o tym ze mozesz trafic na elektrycznie skladane

dobry pomysł :wink:

Opublikowano
  • Autor

no własnie coś ta cena podejrzana i pytanie czy to jest alu czy jakis tam chrom :whistling:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

jutro zadzwonię do Typa i zapytam co i jak :)

Ja znalazłem takie cóś S4 A4 AUDI S-4 A-4 B8 2010-2012R (3046683751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.