Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

mam8sil.jpg

takie fele, nie wiem czy jest tu lakier czy nie, ale na pewno są jakoś zabezpieczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jest lakier. Jakby to było wypolerowane aluminium tylko to miałoby kolor jak błyszczący pierścień dekielka.

Zobacz również, że kolor felg jest taki jak mój, pod lakierem będziesz miał strukturę jak na zdjęciu z przybliżeniem. Ja już oczami wyobraźni widzę ślady maszyny polerskiej:naughty:

Taki efekt chcę mieć na swoich:

IMG_3516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc tak zrobię jak mówisz. Kupię ten środek w sklepie z farbami, lakierami itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam blacharza i lakiernika - fantowski potwierdzi że dobrze maluje bo miał robione u niego wszystkie dokładki - w śmiesznej cenie. Okolice Krzeszowic. jak byś chciał kontakt to PW będę za ok godz.

tak, mogę polecić.. :wink:

w Zielonkach też jest dobry lakiernik. więcej info na PW

Panowie to co w końcu z chęciami na hamownie? kto się decyduje na tą sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc tak zrobię jak mówisz. Kupię ten środek w sklepie z farbami, lakierami itp?

Tak, bez najmniejszego problemu. Cipuszka mała chyba za 20zł jest, starcza na 4 felgii i jeszcze zostaje. Ja zrobiłem na puszcze 4 felgii plus to co zostało użyłem dzisiaj na 4 koła (efekt jak widać, jeszcze raz by się przydało).

I kup pędzel z naturalnym włosiem. Sztuczne może spalić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski ja bym pojechał tylko w sobote pracuje na dzień, szkoda że w piątek nie mozesz bo mam wolne.....

Kerczi prawie jakbym widział swoje autko :wink: ładna jest..... :thumbup1:

Panowie decyzja dziś zapadła grill , kratki i blenda idą w kolor auta, zastanawiam sie nad kratkami przy halogenach czy je tez malnąć czy zostawić ori plastikowe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski ja bym pojechał tylko w sobote pracuje na dzień, szkoda że w piątek nie mozesz bo mam wolne.....

Kerczi prawie jakbym widział swoje autko :wink: ładna jest..... :thumbup1:

Panowie decyzja dziś zapadła grill , kratki i blenda idą w kolor auta, zastanawiam sie nad kratkami przy halogenach czy je tez malnąć czy zostawić ori plastikowe.....

po co? nic nie maluj bo szkoda robić sobie kosztów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt szkoda kasy na malowanie .....te Gościu....!!! myśliksz że tylko Ty mozesz mieć czarnego grila ? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

no i jeszcze Fantomas :wink:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

i Yoghurt ale On nie jeździ na spoty zbyt często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt szkoda kasy na malowanie .....te Gościu....!!! myśliksz że tylko Ty mozesz mieć czarnego grila ? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

no i jeszcze Fantomas :wink:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

i Yoghurt ale On nie jeździ na spoty zbyt często

Tobie pasowałby inny kolor :wink::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski buahahah - to na ktorym wyszedlem jak czosnek??

Waski dostales PW?

Boseron - nie chcesz sobie zrobic podwojnego wydechu u siebie??

Jakby ktos sie pytal to Sprzedam wydech i dokladke na dwie rurki S-LINE - stan idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kercziak no powiem ze grill daje rade :) i lusterka też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie ciesze...pewnie do pierwszego mandatu...no ale czego sie nie robi dla samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh własnie szukam nakładek na lusterka do mnie ( ORI nakładki alu to koszt 1100 zł /szt ) :facepalm: Może Waski coś mi wynajdzie z S4 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrob inaczej, - na allegro sa cale lustra za 1400zł za komplet

przeloz obudowy i lusterka z czarnymi luniesz i jeszcze Ci sie zwroci troche kasy.

p.s. mozesz kupic te po 2010 sa wieksze i wtedy zamienic cale lustra ze juz nie wspomne o tym ze mozesz trafic na elektrycznie skladane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh własnie szukam nakładek na lusterka do mnie ( ORI nakładki alu to koszt 1100 zł /szt ) :facepalm: Może Waski coś mi wynajdzie z S4 :whistling:
może :whistling:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Waski buahahah - to na ktorym wyszedlem jak czosnek??

Waski dostales PW?

czosnek :grin::grin: jak czesio :naughty: czesio tu czesio tam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi po 2010 sa mniejsze hehehe no czekam Co Robert wymyśli :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrob inaczej, - na allegro sa cale lustra za 1400zł za komplet

przeloz obudowy i lusterka z czarnymi luniesz i jeszcze Ci sie zwroci troche kasy.

p.s. mozesz kupic te po 2010 sa wieksze i wtedy zamienic cale lustra ze juz nie wspomne o tym ze mozesz trafic na elektrycznie skladane

dobry pomysł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...