Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Hello

dobra oferta KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 A6 VW PASSAT PRZOD ORYG.! (3046357159) - motoAllegro ?

Albo który z tych producentów jest najlepszy: TRW, Ferodo, Brembo, ATE ...

Ja mam ATE przód i tył klocki i sprawują się znakomicie, nie piszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema świrki:whistling:

Akurat klocki z TRW są według mnie jednymi z lepszych aktualnie:wink:Co to tarcz to preferuje Zimmermanny, ale TRW też zakładałem kilka razy i nikt nie narzekał.

Już jutro 400 km do Krakowa:kox: ciekawe jak pogoda się ustosunkuje, bo teraz jest kicha, deszcz, śnieg, lód, białe drogi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, potrzebuje żeby mi ktoś usytalił nr halogena do s-line zderzaka valeo bo podobno są dwa rodzaje i zupełnie inne do zwykłego zderzaka a mam możliwość zakupić w dobrej cenie dwa i nie wiem czy będą pasowały ?

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

no..... pas przedni założony , skręcony, płyny nowe pozalewane i wiecie co wczęsniej coś mi dmuchało od dołu teraz nic nie słychać , sliniczek pracuje miód malina :naughty: bo rolka napinacza i pasek wielorowkowy tez nowy,wydaje mi sie ze autko zrobiło sie jeszcze mocniejsze , może dlatego ze wszystkie węże poskręcane jak należy na nowych opaskach i w końcu ciśnienie trzyma w dolocie jak należy, jeszcze tylko pomalować zderzak i grilla jechać na korekte programu i koniec. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włożyłeś ten drugi ic-ek ?

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

nex mnie już widzę ubiegł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim ...

Taki pomysł mi się urodził ....

Może mi ktoś podpowiedzieć czy mogę do swojego B7 automat dołożyc łopatki zmiany biegów do kierownicy ?

- zrobi to ktoś w Krakowie lub okolicy?

- jakich kosztów należy się spodziewać?

.. muszę coś zmienić w swoim A4 bo mi sie znudziło.....albo go sprzedam na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim ...

Taki pomysł mi się urodził ....

Może mi ktoś podpowiedzieć czy mogę do swojego B7 automat dołożyc łopatki zmiany biegów do kierownicy ?

- zrobi to ktoś w Krakowie lub okolicy?

- jakich kosztów należy się spodziewać?

.. muszę coś zmienić w swoim A4 bo mi sie znudziło.....albo go sprzedam na wiosnę :)

Sprzedaj mi:)

Tylko załóż manual:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manual ..?

to ten "patyk" w podłodze który co chwile dotykasz aby w wewnątzr auta było ciszej :) ?

no nie ... to by było "sacrum profanum" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek kupuję dedykowane moduły led wnętrza cały pakiet, wnętrze wszystko/drzwi/tablica rej/schowek/bagażnik.. koło 300zł ale wymiatają :kox::kox:, widziałem na żywo i efekt miażdży

poka :wink:

we wtorek będę miał to pokaże. To nie z allegro tylko od gościa który to produkuje od 2 lat z forum passata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manual ..?

to ten "patyk" w podłodze który co chwile dotykasz aby w wewnątzr auta było ciszej :) ?

no nie ... to by było "sacrum profanum" !

:grin:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Panowie, pochwale sie wam moim weekendowym rezankiem :decayed: jutro bedzie na samochodzie :decayed:

http://s4.postimage.org/z49k49f9o/Zdj_cie0014.jpg

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WŁASNIE ZALOZYLes drugi cooler???

nie :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Hello

dobra oferta KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 A6 VW PASSAT PRZOD ORYG.! (3046357159) - motoAllegro ?

Albo który z tych producentów jest najlepszy: TRW, Ferodo, Brembo, ATE ...

Ja mam ATE przód i tył klocki i sprawują się znakomicie, nie piszczą.

popieram ATE :thumbup1:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Panowie, pochwale sie wam moim weekendowym rezankiem :decayed: jutro bedzie na samochodzie :decayed: b6 + dokladka b7 :decayed:

SUPER też kiedyś miałem taki pomysł :wink: tylko u mnie brak odpowiedniego wydechu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech na 2 rurki w B6 i B7 są takie same?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...