Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Hello

dobra oferta KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 A6 VW PASSAT PRZOD ORYG.! (3046357159) - motoAllegro ?

Albo który z tych producentów jest najlepszy: TRW, Ferodo, Brembo, ATE ...

Ja mam ATE przód i tył klocki i sprawują się znakomicie, nie piszczą.

Opublikowano
  • Autor

Bry wszystkim :decayed:

Opublikowano

Siema świrki:whistling:

Akurat klocki z TRW są według mnie jednymi z lepszych aktualnie:wink:Co to tarcz to preferuje Zimmermanny, ale TRW też zakładałem kilka razy i nikt nie narzekał.

Już jutro 400 km do Krakowa:kox: ciekawe jak pogoda się ustosunkuje, bo teraz jest kicha, deszcz, śnieg, lód, białe drogi :decayed:

Opublikowano

cześć, potrzebuje żeby mi ktoś usytalił nr halogena do s-line zderzaka valeo bo podobno są dwa rodzaje i zupełnie inne do zwykłego zderzaka a mam możliwość zakupić w dobrej cenie dwa i nie wiem czy będą pasowały ?

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

no..... pas przedni założony , skręcony, płyny nowe pozalewane i wiecie co wczęsniej coś mi dmuchało od dołu teraz nic nie słychać , sliniczek pracuje miód malina :naughty: bo rolka napinacza i pasek wielorowkowy tez nowy,wydaje mi sie ze autko zrobiło sie jeszcze mocniejsze , może dlatego ze wszystkie węże poskręcane jak należy na nowych opaskach i w końcu ciśnienie trzyma w dolocie jak należy, jeszcze tylko pomalować zderzak i grilla jechać na korekte programu i koniec. :wink:

Opublikowano

dokładałeś drugi smic?

Opublikowano

włożyłeś ten drugi ic-ek ?

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

nex mnie już widzę ubiegł :wink:

Opublikowano

cześć wszystkim ...

Taki pomysł mi się urodził ....

Może mi ktoś podpowiedzieć czy mogę do swojego B7 automat dołożyc łopatki zmiany biegów do kierownicy ?

- zrobi to ktoś w Krakowie lub okolicy?

- jakich kosztów należy się spodziewać?

.. muszę coś zmienić w swoim A4 bo mi sie znudziło.....albo go sprzedam na wiosnę :)

Opublikowano

NO WŁASNIE ZALOZYLes drugi cooler???

Opublikowano
cześć wszystkim ...

Taki pomysł mi się urodził ....

Może mi ktoś podpowiedzieć czy mogę do swojego B7 automat dołożyc łopatki zmiany biegów do kierownicy ?

- zrobi to ktoś w Krakowie lub okolicy?

- jakich kosztów należy się spodziewać?

.. muszę coś zmienić w swoim A4 bo mi sie znudziło.....albo go sprzedam na wiosnę :)

Sprzedaj mi:)

Tylko załóż manual:decayed:

Opublikowano

manual ..?

to ten "patyk" w podłodze który co chwile dotykasz aby w wewnątzr auta było ciszej :) ?

no nie ... to by było "sacrum profanum" !

Opublikowano
W poniedziałek kupuję dedykowane moduły led wnętrza cały pakiet, wnętrze wszystko/drzwi/tablica rej/schowek/bagażnik.. koło 300zł ale wymiatają :kox::kox:, widziałem na żywo i efekt miażdży

poka :wink:

we wtorek będę miał to pokaże. To nie z allegro tylko od gościa który to produkuje od 2 lat z forum passata.

Opublikowano

Panowie, pochwale sie wam moim weekendowym rezankiem :decayed: jutro bedzie na samochodzie :decayed: b6 + dokladka b7 :decayed:

b449660968cbb9cadbb3821.1100x1100.jpg

Opublikowano
manual ..?

to ten "patyk" w podłodze który co chwile dotykasz aby w wewnątzr auta było ciszej :) ?

no nie ... to by było "sacrum profanum" !

:grin:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Panowie, pochwale sie wam moim weekendowym rezankiem :decayed: jutro bedzie na samochodzie :decayed:

http://s4.postimage.org/z49k49f9o/Zdj_cie0014.jpg

:banan:

Opublikowano
NO WŁASNIE ZALOZYLes drugi cooler???

nie :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Hello

dobra oferta KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 A6 VW PASSAT PRZOD ORYG.! (3046357159) - motoAllegro ?

Albo który z tych producentów jest najlepszy: TRW, Ferodo, Brembo, ATE ...

Ja mam ATE przód i tył klocki i sprawują się znakomicie, nie piszczą.

popieram ATE :thumbup1:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Panowie, pochwale sie wam moim weekendowym rezankiem :decayed: jutro bedzie na samochodzie :decayed: b6 + dokladka b7 :decayed:

SUPER też kiedyś miałem taki pomysł :wink: tylko u mnie brak odpowiedniego wydechu:kwasny:

Opublikowano

SUPER też kiedyś miałem taki pomysł :wink: tylko u mnie brak odpowiedniego wydechu:kwasny:

dorwalem komplet z oslonami term. od 1.8 T za 200 zl... :grin::decayed:

Opublikowano

Wydech na 2 rurki w B6 i B7 są takie same?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

tak, takie same, ta sama plyta. Pasuje od 2,5 i od 1.8 T, nie pasuje tylko od Q do oski.

Masz wszystko tutaj:

Swap na 2 rurki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.