Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

tak, takie same, ta sama plyta. Pasuje od 2,5 i od 1.8 T, nie pasuje tylko od Q do oski.

Masz wszystko tutaj:

Swap na 2 rurki

Ale ja mam Q i 2 rurki tylko zastanawiam się czy dokładka pasuje właśnie od B7 p&p ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

aaaaa, sama dokladka to nie :wink: tylko od b6... ale zwykla 2 rurka b6 jest brzydka, a S-line chodzi po 800 zl na allegro :facepalm:

ratuje tylko dokladka od b7 za 100 zl i rzezba :wink:

jakby ktoś preferował to czarna B7 w stanie perfekt (lakier chyba L9YZ) za 130 do wzięcia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox to chyba mój kolor lakieru :naughty:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

2 icek nie ząłożony bo znaleźć pas pod 2 coolery od BRD graniczy z cudem :kwasny: wbrew pozorom różnią sie te pasy ukształtowaniem dolnej rury łączącej oba coolery , inaczej kolanka i w innym miejscu są zrobione reszta to samo, jak trafie tą rure od BRD to przerobie bo cooler juz mam tylko nie mam jak podłączyć.a ma to być fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mowisz? :disgust:

a ja sie tyle zszukalem po allegro.... :kwasny: a tak to bym lyknal twoja :wink:

A tak jakoś jak temat zobaczyłem to mi się przypomniało że się kurzy w garażu :wink:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

Lenox to chyba mój kolor lakieru :naughty:

Nie chyba tylko na pewno! :naughty:

Bierzesz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste!

Krakowski Rap Kontratakuje to projekt promujący rap płynący prosto z serca małopolski. Z inicjatywy ekipy Dealpack Clan, w jednym kawałku występuje razem 34 MC's z grodu Kraka. Jest to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Krakowie, a jego rozmiar stawia je również na pierwszym miejscu w Polsce.

Wąski też tam rymuje, zobaczcie opis na YT:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste!

Krakowski Rap Kontratakuje to projekt promujący rap płynący prosto z serca małopolski. Z inicjatywy ekipy Dealpack Clan, w jednym kawałku występuje razem 34 MC's z grodu Kraka. Jest to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Krakowie, a jego rozmiar stawia je również na pierwszym miejscu w Polsce.

Wąski też tam rymuje, zobaczcie opis na YT:decayed:

ORDY to mój ziom z AWFu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój ziom to Tater (11 minuta) lata temu napierniczaliśmy w Tekkena :)

222410_sparing_w_tekkena_.jpg

Fotka ze sparingu z 2005r jeśli dobrze pamiętam (w środku)

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje namiar na lakiernika w Krakowie co by malnął zderzak , Dante Ty mi kiedyś kogoś polecałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez masz taka blende?

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Nex mnie zainspirował do rozkodowania kodów samochodu...i człowiek całe zycie się uczy...

okazuje sie ze mam podgrzewany zamek w drzwiach kierowcy, isofix z przodu i z tyłu i zawieszenie 1BV

i teraz pytanie do znawców...czym w koncu sie rozni 1BE od 1BV - 1BA TO normalna zawiecha - wczesniej mialem 1be - a teraz 1BV - TWARDSZE???

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

Boseron u mnie siedzi Alternator 140A - u Ciebie chyba 120A jesli sie nie myle

AUDI A4 B6 B7 1.9 TDI 130 KM ALTERNATOR 140A (3003595936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie czy w As?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie czy w As?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

AS :wink:

526110_171826656297636_673262854_n.jpg

może takie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...