Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

No jakos w sierpniu sprzedalem nie pamietam dokladnie ale na Wielickiej chyba stoi codziennie

stoi zaraz na początku przed orlenem, jeśli to ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, nikt nie chciał się poślizgać to nie...:thumbdown: Zawitałem pod Tesco na Wielickiej razem z żoną, chwilę się poślizgałem to zaraz dołączyła jeszcze jedna czarna B6, potem B7 i VW Golf II :grin: to żona zaczęła się śmiać, że rozruszałem parking:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapowiada się :kox: z furaczami, grubsze zmodzone samochodziki zawsze mile widziane są u nas:decayed:

To przyjadę seicento :grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

A4 i tak dosc dlugo mialem bo ponad rok:P Coupe szukam jak sie trafi ladne quattro ale to tak jako 2 zeby miec nawet pokusil bym sie o S2 a obecnie Leon Fr 4x4 150km tdi

Kiedyś chciałem to kupić, pisz jak się sprawuje i przyjeżdżaj na spota, koniecznie trzeba obadać haldex'a :kox:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

ja też się pojawię na chwile, mój dziewiczy spot :decayed: tylko trochę wstyd przyjechać moją audicą :facepalm:

Niby dlaczego? Poza tym pochwal się co to za moto masz na foto bo wygląda spoko :decayed:

Nic co by miało kopa, Honda FMX650, 45koni ale do zabawy wystarcza :decayed:http://img716.imageshack.us/img716/5550/31948746632046672515581.jpg I taki mały movie :decayed:

Supermoto, do świrowania i na miasto ideał ale czy da się tym zrobić jakąś dłuższą trasę?

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Dla mnie jak jednoślad i do miasta to tylko Yamaha Tmax

do miasta zgadzam sie z Gruszką, tylko Tmax ale z wydechem akrapa bez dbkillera, wszystko inne studia bez dna: płacisz AC i OC na rok a jezdzisz 3 max 4msc, bo powyżej 16 stopni można wyjechać wyjazd poniżej grozi kalectwem do konca zycia, bo poprostu guma nie trzyma, a w roku przy pracy max 17 tysi które zrobiłem 3 lata temu, pozniej juz tylko mniej: 2 lata temu 15 tysi a rok tylko 3tysie z czego 2 na torze.. a place OC i AC tyle samo jak w audi :facepalm:... sens żaden... koncze leasing sprzedaje, kupuje tmax'a i jezdze 8msc w roku, bo są kapy ochronne z windstopperem gdzie przy 6 stopniach spokojnie sie przykrywasz i smigasz gdzie chcesz, strefy w Kraku masz w nosie, bo jednosladem wprowadzasz i nikt Ci nie moze nic powiedziec. jest traktowany przy zgaszonym silniku jak rower... mniej pali, jeden tylko problem, nie pociagniesz turowicza 245, i ciezko zejsc na kolano, raz probowalem xmaxem to zaliczyłem szlifa... a nie ma nic lepszego jak dzwiek slajdera szurającego o asfalt :kox: coś za coś, przy tej cenie benzyny chorym ac i oc na rok (gdzie wlosi maja na 3, 6 i 12 msc do wyboru) do miasta i wycieczki do 130km poza miasto tmax rządzi i dzieli... na wyprawy niezła jest bmw gs 800, 650 jest słabiutka, yama tenerka lub triumph tiger.. hornecina czy fazerek tez jest spoko

Z tym traktowaniem jak rower to grubo naciągnięte, zerknij sobie w najnowszą definicję w prawie o ruchu drogowym, znajomy też tak kombinował że na wyłączonym silniku z górki zjedzie po drodze rowerowej.

Zawsze wydawało mi się że OC na moto to nie jest jakaś duża kasa :kwasny:

Tmax nie dla mnie, na dalszą trasę ani w lekki teren się nie nadaję. GS800 byłaby super gdyby nie cena i mała dostępność, to samo tenere :kwasny: Fazer czy Hornet fajny ale raczej tylko na asfalt. Triumph, hmm, nie wiem czy angole umieją robić motocykle :wink: Zostaję więc coś bawarskiego, Transalp albo jakieś supermoto (KTM LC4 albo Yamaha XT 660 X Super Moto, motocykle używane, sprowadzane (Typ oferty: sprzedam) - MOTO-TOP, ul. Wielicka 207, Kraków) tylko czy supermoto nada się na dłuższą trasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SM do miasta ? Ideał. Ale wyjechać tym gdzieś dalej... :facepalm: Wybrałem się kiedyś w trasę 300km, ostatnie 70 jechałem na stojąco bo moje pośladki tego nie znosiły, dużo za wąskie siedzenie. Nie mówiąc o ochronie przed wiatrem, powyżej 140 chce wyrwać ręce bo opór powietrza skupia się cały na korpusie. Ale jeżeli chodzi o miasto to na prawdę, nie jeździłem lepszym motorem. Wszędzie się zmieści, wyczucie motocykla jest genialne, promień skrętu, wyjechanie na krawężnik też żaden problem. W Tmax jak dla mnie jest czymś co może zadowolić jedynie faceta po 50 dojeżdżającego do pracy. Dolne osłony skutecznie uniemożliwiają zaparkowanie na chodniku z wyższym krawężnikem (przynajmniej to są moje doświadczenia po tygodniowej jeździe znajomego Tmaxem którego miałem możliwość przez tydzień użytkować). No i te małe kółka :facepalm: jak dla mnie zero przyjemności z jazdy w zakrętach. Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jak ktoś chce się sprawnie poruszać po mieście i czasami zrobić wypad weekendowy to jest motocykl pokroju Suzuki GSR albo Hondy CBF. Nie mają aż takiej sportowej pozycji jak w Hornecie przez co w mieście można spokojnie manewrować, a wygodna kanapa umożliwia komfortowe poruszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transalp ew. BMW.

Triumph robi dobre motocykle, ale części do nich nie ma, a tutaj masz przynajmniej spokój w przypadku ew. awarii.

Triumpha prowadzi InterCars i w sumie sami nie mają pojęcia co się dzieje :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema nocną porą :hi:

Właśnie przyjechałem z miasta i warunki są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Stukinsy :)

Bujaj garba

Bo dostaniesz Bana na Groickiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma ktos na zbyciu naklejki klubowej tej plaskiej na szybe? Bo potrzebuje jedna (lub 2) odkupic bo moja sie kawalek utargala jak zahaczyłem skrobaczką :confused4:

http://a4-klub.pl/naklejki-magnesy-logo-aluminiowe-115/klubowa-naklejka-foliowa-ix-tura-115177/

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

Chyba ze ktos nie ma wcale a chcialby miec to mozemy sie zrzucic :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu sie dzieje ? :whistling: od kilku dni nie moge se palcem trafić do d...... taki młyn ale spokojnie panuje nad bufetem

Gruszka a Ty dostajesz do ziemi na tym Tmaxie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma ktos na zbyciu naklejki klubowej tej plaskiej na szybe? Bo potrzebuje jedna (lub 2) odkupic bo moja sie kawalek utargala jak zahaczyłem skrobaczką :confused4:

http://a4-klub.pl/naklejki-magnesy-logo-aluminiowe-115/klubowa-naklejka-foliowa-ix-tura-115177/

Idze idze na kukurydze kup wypukłą jak przystało na elite i będzie jak w I lidze :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze ktos nie ma wcale a chcialby miec to mozemy sie zrzucic :smiley:

Ja nie mam, kiedy ściepa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu sie dzieje ? :whistling:

Nic ciekawego, o motoryzacji ciągle nawijają... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze ktos nie ma wcale a chcialby miec to mozemy sie zrzucic :smiley:

Ja nie mam, kiedy ściepa?

w sumie temat do ogarnięcia bo też bym jedną przytulił, bo przy naklejaniu powietrze podeszło:kwasny: ewentualnie dwie w ramach rezerwy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...