Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W poniedziałek kupuję dedykowane moduły led wnętrza cały pakiet, wnętrze wszystko/drzwi/tablica rej/schowek/bagażnik.. koło 300zł ale wymiatają :kox::kox:, widziałem na żywo i efekt miażdży

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z paska cacy nie zrobisz :wink:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

:decayed:

Opublikowano
Pablo, o to mi chodziło na spocie:

AUDI A4 - Instrukcja kasowania inspekcji serwisowych - Instrukcja.pl

:smiley:

i mi sie wyswietla "INSP"

Wiem o czym mówiłeś :wink:

Dailymotion - Watch, publish, share videos

No to jedziemy z koxem :banan:

Oglądacie walkę dzisiaj?

Opublikowano
W poniedziałek kupuję dedykowane moduły led wnętrza cały pakiet, wnętrze wszystko/drzwi/tablica rej/schowek/bagażnik.. koło 300zł ale wymiatają :kox::kox:, widziałem na żywo i efekt miażdży

poka :wink:

Opublikowano

Gołota-Saleta HD online na walka - WEEB.TV

3zł za smsa i dobra jakość walki Gołota-Saleta.

Opublikowano

No to Zimnoch rozj..ał przeciwnika :kox: Szkoda że nie walczył ze Szpilką bo to byłaby zapewne dużo lepsza walka niż Gołota Saleta :whistling:

Opublikowano
No to Zimnoch rozj..ał przeciwnika :kox: Szkoda że nie walczył ze Szpilką bo to byłaby zapewne dużo lepsza walka niż Gołota Saleta :whistling:

Ładnie pocisnął teraz po Szpilce, nie mogę się doczekać do ich walki jeśli nastąpi :kox:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/boks-zawodowy-polsce-swiecie-83857/index81.html#post3354436

:polew:

Opublikowano

dalej Andrew!!!:banan:

Opublikowano

Jaki wynik?

Opublikowano

1:0 dla salety....:facepalm:

Opublikowano

saleta byl lepszy i nie ma co sie krzywic :whistling:

Opublikowano

ale walka 1-sza klasa, dawno nie ogladałem takiego tempa...:wink:

Opublikowano

Andrzej był twardy jak za całego życia tylko brakło siły, Saleta wielki POWER, nie widziałem jeszcze takiej jego walki zwłaszcza że miał 7 lat przerwy, wielki szacun dla 45 latków bo tempo jakie pokazali to masakra :kox:

Skończyła się era tych pięściaży:)

Opublikowano

a i tak wzieli po tyle samo...:decayed:

Opublikowano

Tempa?? Toż to walczyli goście co mają 45 lat.... U nich widziałeś TEMPO?? :facepalm:

Opublikowano

A co kuzwa myślisz że wolno walczyli to ty chyba slepy jesteś :facepalm:

Ile ludzi mówiło że będą się poruszać jak żółwie a tak nie było!

Expert jak zawsze :facepalm:

Opublikowano

ostatnnio wiekszosc walk bokserskich to interwencje sedziów przy klinczu...... cały czas tylko: STOP.... BOKS..... STOP... BOKS.....

tu przynajmniej powalczyli, bez przytulania sie (czego akurat w tym sporcie nie toleruje)....

Opublikowano
A co kuzwa myślisz że wolno walczyli to ty chyba slepy jesteś :facepalm:

Ile ludzi mówiło że będą się poruszać jak żółwie a tak nie było!

Expert jak zawsze :facepalm:

Och przepraszam mistrza - właściciela czarnego pasa w origami...

Co więcej - trener znajomy obydwu trenerów :polew:

A tak na marginesie Pablo - Nie skacz zbyt wysoko, bo im wyżej skaczesz tym bardziej d*pa boli :whistling:

Opublikowano

Nie masz argumentów wiec nie wyskakuj z żałosną ripostą Transit bo Ci się nie udała :naughty:

Opublikowano

jak na swoj wiek to tempo mieli dobre, chociaz golota zdecydowanie przesadzal z wypluwaniem szczęk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.