Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

blacharza i malarza mam bardzo dobrego, ale 20 km od krk... nie garazowy malarz-samouk, a konkretny warsztat dzialajacy od X lat. Plastikow chyba nie spawa, ale musialbys zadzwonic i zapytac. Ceny lakiernikow w krakowie wolaja o pomste do nieba :kwasny::facepalm: lepiej szukac kogos dobrego pod krakowem....

jak co to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam blacharza i lakiernika - fantowski potwierdzi że dobrze maluje bo miał robione u niego wszystkie dokładki - w śmiesznej cenie. Okolice Krzeszowic. jak byś chciał kontakt to PW będę za ok godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam blacharza i lakiernika - fantowski potwierdzi że dobrze maluje bo miał robione u niego wszystkie dokładki - w śmiesznej cenie. Okolice Krzeszowic. jak byś chciał kontakt to PW będę za ok godz.

Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przymierzam sie do zakupu projektora. Ma ktos tutaj taki temat ogarniety? mam kilka pytan i szukam kogos kto nie bedzie mi wciskal ciemnoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś polerował swoje felgi na błysk?? Bo zamierzam swoje wypolerować papierem ściernym wodnym od 600,800,1000,1500,2000,2500 i na koniec polerka pastą. Będzie efekt konkretny?? Z lampami tak wyszło, ale nie wiem jak to zadziała na aluminium :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim.

Jest jeden blacharz-lakiernik w Osieku pod Olkuszem, bardzo dobry człowiek. Od zawsze się tym trudni a przynajmniej przez ostatnie 20 lat (bo tyle sięga moja pamięć). 2 lata temu malował pół samochodu rodzicom (cały bok) to nie było nic znać, że malowane. Miejsc odcięcia się nie znajdzie, nie ma skórki pomarańczy, zacieków czy innych wad. Samochód w metalicu był. Jak sprzedawaliśmy ten samochód to każdy widział małe skazy, wgniotki, delikatne zaprawki i różne cuda próbował wmówić, które miejsca nie miały, a połowy malowanego samochodu nikt nie zauważył.

@nex

Ja polerowałem i aktualnie właśnie poleruję. Jakie masz koła? Surowe aluminium? Jak nie to pierw wszystko musisz scansolem ściągnąć.

Jak masz jakieś wżery bądź rysy to musisz zacząć od polerki papierem 160, później 220, 300 i dopiero wodna 400. A później tak jak piszesz. Jak zaczniesz od razu 600'tką to nie ma szans aby rysy wypolerować. I nie przejmój się tym, że przy początkowych papierach będziesz miał matowe amelinium, z czasem wszystko nabierze blasku aż będzie lusterkiem, w którym się przejrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trepek, felgi MAM, są już jako tako z poblaskiem, ale chce zrobić lustro.

tu mam takie stare foto jak wyglądają

11721846.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej alufelgii są pociągnięte bezbarwnym, musisz go ściągnąć tym:

SCANSOL ZIELONY do usuwania lakierów farby lakiery (3040297036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Scansola używaj w wentylowanym pomieszczeniu! Po nałożeniu scansola pędzlem, odczekaj jak pisze producent, zdzieraj lakier szpachelką z drewna. Schodzi łatwo, zwykle 2-3 warstwy i masz surowe aluminium.

Jeśli nie ma głębokich rys aby wżer to zacznij polerkę czymś w okolicach ~300, później wodny 400, 600 i dalej jak wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej alufelgii są pociągnięte bezbarwnym, musisz go ściągnąć tym:

SCANSOL ZIELONY do usuwania lakierów farby lakiery (3040297036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Scansola używaj w wentylowanym pomieszczeniu! Po nałożeniu scansola pędzlem, odczekaj jak pisze producent, zdzieraj lakier szpachelką z drewna. Schodzi łatwo, zwykle 2-3 warstwy i masz surowe aluminium.

Jeśli nie ma głębokich rys aby wżer to zacznij polerkę czymś w okolicach ~300, później wodny 400, 600 i dalej jak wymieniłeś.

Jutro zacznę próbę bez specyfików, kupię sam papier ścierny tak jak piszesz od 200-300 i po troszkę w górę i zobaczę jakie będą efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest bezbarwny z utwardzaczem to ni chu chu byś to papierem zdjął:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest bezbarwny z utwardzaczem to ni chu chu być to papierem zdjął:wink:

tak mówisz? hmm to kupię ten specyfik, ale w takim razie zostawie to na przyszły tydz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie piszę.

Zobacz jakie u mnie były alufelgii:

dbdbc1fb0693d3ccm.jpg

Teraz po scansolu:

361cfeb3dc93b886m.jpg

I w przybliżeniu:

50f10ba3a8533b6bm.jpg

To wszystko trzeba wypolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...