Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ilu zdeklarowanych pojedzie w sobotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie odnośnie tej hamowni, trzeba będzie jeszcze jakoś w okolicach czwartku zadzwonić do nich i potwierdzić, że będziecie, bo ten chłopaczek ma wolne i tylko dla Was przyjedzie hamować (z tego co mi mówił przynajmniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra rana się biorę za felgi, polerka na lustro, ciekawe ile się będę pierd* z tym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra rana się biorę za felgi, polerka na lustro, ciekawe ile się będę pierd* z tym :decayed:

nex a co Tobie brakuje luster w domu ze kolejne cztery chcesz zrobić :decayed:

BTW Dzień dobry , Kerczi ja Ci pierwszy zabiore dowód :decayed: i auto też :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra rana się biorę za felgi, polerka na lustro, ciekawe ile się będę pierd* z tym :decayed:

Ja przecież miałem polerowane MAM'y, kliknij sobie moje zdjęcie w podpisie.

Pamiętam ile mi przy tym schodziło (40-50minut na same fele) jak się używało pasty do polerowania zwłaszcza w wolne dni albo przed spotem jak miałem wolne Czwartki.

Efekt lustro robił robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski ja bym pojechał tylko w sobote pracuje na dzień, szkoda że w piątek nie mozesz bo mam wolne.....

Też bym pojechał ale ja potrzebuję wiedzieć z 10 dni w przód kiedy bo tak na hura to wolnego nie wymyślę

Panowie wstępny umówiony termin na hamownie w Niepołomicach to 02.03 godzina 10:00

cena za ośke - 120zł, jeśli będzie 5 samochodów to 100zł

Q chyba coś koło 170zł

kto byłby chętny?

na razie są 3 ośki:

fantowski

Wąski

pablo_ua4

:whistling:

Hmm...

Proszę Cię, ale wybacz... ->> http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3224.html#post3332019

14 lutego o tym wiedziałeś. Jedna i ta sama gadka :grin:

Nex, może zostaniesz moją sekretarką? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak sie nazywają takie plastiki z przodu pod nadkolami slizgi ? to łącvzy nadkole z błotnikiem u dołu ? bo jeszcze tylko tego mi brakuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi te lusterka to plastiki są chormowane jedynie i ponoć ORI ......... A4 8K0 S4 CHROM LUSTERKA KOMPLET LEWE I PRAWE (3027686196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. musze w etce to wykminić OCB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem dedykowane moduły do paska :kox:. Wąski, chciałeś zobaczyć :wink:, nie wiem czy dziś zdążę zamontować bo za chwilę praca, ale efekt po zamontowaniu na pewno pokażę.

moduly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem taka teorie ze w którymś roku zmienili Alu na plastik ze względów bezpieczeństwa przy potraceniu pieszego, ale czy to bujda czy prawdą...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem taka teorie ze w którymś roku zmienili Alu na plastik ze względów bezpieczeństwa przy potraceniu pieszego, ale czy to bujda czy prawdą...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

nowe A4 A6 Q3 Q5 Q7 mają plastikowe malowane :kwasny: kupowałem takie ,dobry lakiernik i jest podobny efekt :wink:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie malować razem ze zderzakiem kratki przy halogenach w kolor nadwozia czy zostawić je ori plastikowe, nie wiem jak będą sie zachowywać chwytając kamienie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo będą się zachowywać jak reszta samochodu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem dedykowane moduły do paska :kox:. Wąski, chciałeś zobaczyć :wink:, nie wiem czy dziś zdążę zamontować bo za chwilę praca, ale efekt po zamontowaniu na pewno pokażę.

ale chińczyk miał lutowania :whistling:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

Tak samo będą się zachowywać jak reszta samochodu

a świstak zawijał :naughty:

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

może komuś przydatny haczyk na zakupy :wink:

Obraz_364.jpg

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

Pablo :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski ale to przeca chyba do sedana ten haczyk......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski ale to przeca chyba do sedana ten haczyk......

nr.Skody montowany w wielu samochodach 6Y5867615D B41 tak napisałem jak komuś się siatki walają po bagażniku 33 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co podobała się nakładka koledze Boserona :decayed:

Właśnie odebrałem dedykowane moduły do paska :kox:. Wąski, chciałeś zobaczyć :wink:, nie wiem czy dziś zdążę zamontować bo za chwilę praca, ale efekt po zamontowaniu na pewno pokażę.

http://img201.imageshack.us/img201/6772/moduly.jpg

NEX ile za to dałeś 300zł dobrze pamiętam ? bo nie chce mi się szukać twojego posta

jeśli tak to koleś łanie kroi

z tego co widzę to są chyba diody SMD 3 chipowe światło ok 17lm jedna taka dioda kosztuje ok. 50gr/szt widzę tam na tych płytkach coś koło 80szt czyli wychodzi jakieś 40zł wygląda że ma to z jakiś pakietów z których odpowiednio powycinał i dopasował wielkość. Nie wiem czy coś kumasz w dziedzinie lutownicy ale zrezałbyś to sobie sam.

Np tutaj koszt z dużym zapasem ilości diod to 44zł (czyli ok.250zł zostaje) a można je polutować na pająka nie musi być żadnej płytki.

albo tutaj masz 0,5W o świetle 45lm czyli prawie trzy krotnie więcej niż te powyżej. Zasada budowy jest taka że łączysz takie 4 diody w szereg (+,-,+,-..) bo ich max. napięcie zasilania to 3,3V czyli 4x3,3V daje 13,2V dzięki czemu nie trzeba stosować żadnych dodatkowych elementów typu rezystor czy stabilizator bo teoretyczne 13,8V instalacji nie powinno im zrobić ziazi. Łącząc takie pakiety po 4szt równolegle można sobie budować dowolne kształty i rozmiary. Diody te twoje i te 0,5W wielkością są do siebie zbliżone czyli będzie ich podobna ilość w danych miejscach ale światło będzie trzy razy mocniejsze od tych twoich. :naughty:

Można by też spróbować wsadzić te diody (4szt) np w postojówki lub w tablice bo da to w sumie 4W co będzie zbliżone do tego co zwykła 5W i komp może nie zgłaszać błędu jedyny minus że trzeba je zamontować na jakimś radiatorku (np. z chipsetu) bo one już się trochę grzeją i solo długo nie pociągną.

Myślałem już kiedyś sobie zrezać w ten sposób oświetlenie w aucie ale jakoś nie mam do tego weny może ktoś przejmie pomysł :wink:bo koszty są śmieszne względem kupowania gotowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...