Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

będzie dopiero na jutro :(( się nie doczekam sie... :kwasny:

ile płacisz za wymianę zawiasu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dopiero na jutro :(( się nie doczekam sie... :kwasny:

ile płacisz za wymianę zawiasu??

ja nie płacę :wink: mam za free :tongue4:

nie wiem ile.. :whistling: na końcu dowiem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dopiero na jutro :(( się nie doczekam sie... :kwasny:

ile płacisz za wymianę zawiasu??

ja nie płacę :wink: mam za free :tongue4:

nie wiem ile.. :whistling: na końcu dowiem się

a no, tak to jest z bogaczami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dopiero na jutro :(( się nie doczekam sie... :kwasny:

ile płacisz za wymianę zawiasu??

ja nie płacę :wink: mam za free :tongue4:

nie wiem ile.. :whistling: na końcu dowiem się

a no, tak to jest z bogaczami :naughty:

a kto biednemu zabroni poczuć się raz bogatym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Przyszły mi właśnie nowe zabaweczki :-)

u5epyre4.jpg

Powiem Wam, że Grzesiek niezłą robotę robi. Jutro może uda mi się je założyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Przyszły mi właśnie nowe zabaweczki :-)

Powiem Wam, że Grzesiek niezłą robotę robi. Jutro może uda mi się je założyć :D

co Ci robił :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Od razu mówię, że każda fotka przed i po robiona została aparatem na tych samych ustawieniach, bez żadnych rozjaśniań.

Obiecane zdjęcia modułów led na aucie:

Przed:

Zdjęcia

Po:

Zdjęcia

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

Powitać :hi:

Przyszły mi właśnie nowe zabaweczki :-)

Powiem Wam, że Grzesiek niezłą robotę robi. Jutro może uda mi się je założyć :D

co Ci robił :whistling:

Regenerował lampy, wymienił soczewki na te z B8 i wymalował w czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera mody za modami widzę tutaj :decayed:

Pablo, ty kilka miesięcy temu tak pomodziłeś że masz spokój na conajmniej 1,5 roku :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera mody za modami widzę tutaj :decayed:

no nie ma opertalania sie :decayed:

Cholera mody za modami widzę tutaj :decayed:

Pablo, ty kilka miesięcy temu tak pomodziłeś że masz spokój na conajmniej 1,5 roku :wink::decayed:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Tomek dzwonił dziś do mnie i obiecał napisać tu na forum co nieco o modułach tym, którzy z góry uznali go za złodzieja i nazwali "chińczykiem". Może zmienicie zdanie bo ten człowiek to co robi, robi w sposób profesjonalny. Takie ledy będą służyły latami. Funkcjonuje na forum passata od 2011 roku z tymi modułami, nie ma żadnej negatywnej opinii. Na moduły jest 24 miesiące gwarancji w razie czego.

NEX nie gotuj się bo widzę że u ciebie jest taka tendencja że jak Ci ktoś coś przygada albo zacznie polemizować to się od razu nakręcasz :kwasny:

Nikt tu nie zarzucał jakości wykonania tylko faktu że wartość tych elementów jest raczej grubo przesadzona. Podawałem Ci przykład ile kosztują takie diody 40zł + koszt laminatu jego wytrawienia docięcia itp. to może kolejne 20-30zł kilkanaście rezystorów to może 5zł grzybki z rozbitych baniek C5W to znowu kilka złotych (chyba że zbiera przepalone) czyli jakieś w max-ie gość wydał na to 80zł . Podsumowywując nikt go tu nie nazwał złodziejem bo chyba Ci nic nie ukradł a co najwyżej gość szuka naiwnych i sobie na nich dobrze zarabia bo cena za to 300zł i zarobek z tego 200zł w 2 godziny (zmontowanie tego więcej czasu mu nie zajęło) za coś co w/g. mnie z zarobkiem powinno kosztować max 150zł to powiem Ci niezły dil chyba się tym zajmę skoro są ludzie którzy tyle za to są w stanie zapłacić :wink: tym bardziej że piszesz że robi to w większych ilościach więc nie można powiedzieć że dla ciebie specjalnie przecierał ścieżkę tylko pewnie ma już to wyklepane na dziesiątą stronę .

i to że "będą one służyły latami" nie jest zasługą jego "profesjonalnego" wykonania tylko poprawnego podłączenia diody która z racji swoich możliwości powinna świecić latami podpięta nawet na kawałku druta który wydłubałbyś ze starej pralki frani jeśli będzie tylko poprawnie zasilana.

Nex to co napisałem na początku potraktuj jako alternatywę dla twojej decyzji bo kto bogatemu... Ja uważam że można sobie zrobić coś takiego na diodach takich jak twoje lub mocniejszych z lepszym efektem za ułamek ceny tego co ty zapłaciłeś i wcale nie musi to być druciarstwo bo to co ty nazywasz profesjonalnym wykonaniem ktoś inny mógłby wyśmiać wszystko zależy od tego co kto uważa za profesjonalizm :wink:.

Myślę że nie ma sensu dalej na ten temat dyskutować bo każdy ma swoje zdanie skoro uznałeś że warto za to tyle dać i jesteś zadowolony to nie ma co polemizować każdy ma swoją teorię na życie :closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończcie wywody na temat lampek i weźcie sie do roboty bo Nam nie kapie 200 zeta za dwie godziny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończcie wywody na temat lampek i weźcie sie do roboty bo Nam nie kapie 200 zeta za dwie godziny :decayed:

Boseron, jak nie :wink: Ja opierdole zaraz kiosk na 200zł, Ty mnie złapiesz i dostaniesz premie 200zł i obaj w chwile roboty mamy po 200zł :banan::decayed::wink:

dobra koniec głupot, spadam do pracy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończcie wywody na temat lampek i weźcie sie do roboty bo Nam nie kapie 200 zeta za dwie godziny :decayed:

komu nie kapie to nie kapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...