Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hello Pany , miłego dnia życze

Kerczi nie bój nic teraz będzie w końcu porządnie skręcone :naughty::decayed:

Powiem Wam że nie wiedziałem że te zaślepki pomarańczowe od kierunków az tak mocno siedzą, ile sie musiałem napocić i nawk...iać żeby to dziadostwo wyciągnąć :wallbash:

oj tam oj tam Karol w ciągu kilku minut wyciągał :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bry dzień Panowie i ............Panie :grin:

Opublikowano

łoooo boseron, jak to wyglada....:cry:

...ale jak bedzie skonczony to satysfakcja nie do opisania :decayed:

bry wszystkim :hi:

Opublikowano

Witam Panowie,

jaka to frekwencja była, że aż o tym tyle piszecie?? Ja wczoraj miałem wpaść ale niestety się nie udało :facepalm:

Za tydzień powinienem być:banan:

Opublikowano

Dobry, dobry :-)

Z dwoma BMK'ami w porywach do 20 aut.

Opublikowano

boseronek, chłodnicy klimy nie wymieniasz?? przecież jest pokrzywiona :kwasny:

Opublikowano

siemson:hi: jak dobrze liczyłem to równe 20 aut :wink:

Opublikowano

Dzieki za 'spocika' wczorajszego :kox:

Opublikowano
generalnie wyglądało to dziś tak

http://images47.fotosik.pl/1729/0c0355305a53fdbdgen.jpg

http://images44.fotosik.pl/604/1b76bc82986a328egen.jpg

troche pracy było ale satysfakcja jeszcze większa :wink:

to w galerii rezaliście :grin:

Podziękować za spota :-)

:decayed:Frekwencja naprawdę super :naughty: .....

odstaw zioło bo cię poniosło jak mogło być super jak mnie nie było :naughty:

Opublikowano
boseronek, chłodnicy klimy nie wymieniasz?? przecież jest pokrzywiona :kwasny:

PISAŁ ze ma cały kompletny kupiony pas :wink:

Opublikowano

a to sorki, nie doczytałem :wink:

Opublikowano
ja też się pojawię na chwile, mój dziewiczy spot :decayed: tylko trochę wstyd przyjechać moją audicą :facepalm:

Niby dlaczego? Poza tym pochwal się co to za moto masz na foto bo wygląda spoko :decayed:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

generalnie wyglądało to dziś tak

http://images47.fotosik.pl/1729/0c0355305a53fdbdgen.jpg

http://images44.fotosik.pl/604/1b76bc82986a328egen.jpg

troche pracy było ale satysfakcja jeszcze większa :wink:

Podziwiam mnie ostatnio się nie chcę nawet zajrzeć pod auto sprawdzić co z poduszką silnika bo VAG wywala błąd ani zmostkować czujnik od klocków bo się pewnie gdzieś urwał i FIS świeci :kwasny:

Opublikowano
21 lutego 2013 14:03 | Facebook nie chciało się Wam pod plaze jechać...:P

bylismy pod plaza - stala tylko jedna Evo X i nic poza tym

A to miała być jakaś impreza pod tą plazą?

Opublikowano
jaka to frekwencja była, że aż o tym tyle piszecie??

20 samochodów licząc w tym 2 x S3 jedna zmodzona na 360KM a druga seria 265KM i ostatnia M3 V8 420KM więc były ciekawe furmanki.

Również podziękował za spota :kox:

:hi:

Opublikowano

A to miała być jakaś impreza pod tą plazą?

ciezko powiedziec... pojechalem sie przejechac :wink:

jezdzi ktos dzisiaj, czy wszyscy pija?:decayed:

Opublikowano

Będą lepsze warunki to zrobimy ustawkę Gabriela zmodzoną B8 z kolegą S3 i M3 bo już wczoraj chcieli się sprawdzić :naughty:

Opublikowano
ja też się pojawię na chwile, mój dziewiczy spot :decayed: tylko trochę wstyd przyjechać moją audicą :facepalm:

Niby dlaczego? Poza tym pochwal się co to za moto masz na foto bo wygląda spoko :decayed:

Nic co by miało kopa, Honda FMX650, 45koni ale do zabawy wystarcza :decayed:31948746632046672515581.jpg I taki mały movie :decayed:

Opublikowano
jezdzi ktos dzisiaj, czy wszyscy pija?:decayed:

Warunki dzisiaj robią się coraz lepsze :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich,sorka że mnie wczoraj nie było ale miałem dzieciaka na noc a z dwu latkiem trochę trudno:) ale za tydzień będę na pewno, bo jeszcze gotowi jesteście o mnie zapomnieć hehe, pare gratów mi przez ostatni tydzień doszło wiec teraz tylko montaż i heja na spota:) Gwint już czeka,grill z rs4:) ciemne kierunki,fele 18" i parę innych gadżetów:)

Opublikowano
Będą lepsze warunki to zrobimy ustawkę Gabriela zmodzoną B8 z kolegą S3 i M3 bo już wczoraj chcieli się sprawdzić :naughty:

I jeszcze ja! Właśnie przepływkę przeczyściłem bo mi w logach bruździła, idę teraz sprawdzić czy coś jej pomogło czy będę musiał się do elektroniki dostawać :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.