Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Taki korek przy tandecie że spokojnie przeglądam forum i nawet na PW odpisuję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel ja kupilem spray spcjalny do malowania zaciskow - koniecznie trzeba dobrze wyczyscic zacisk wczesniej i trzyma sie do tej pory. 13zł na ul. Sebastiana - część ulicy miedzy Dietla, a Gertrudy

dzieki.. zerkne tam i zobacze czy maja:)

musze miec czarny kolor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszla sobote mozemy zalozyc...bo teraz w weekend wyjezdzam sie pobyczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w ASO za darmo sprawdzą historie auta, kody wyposażenia itd. Wystarczy przyjechać z dowodem.

Nie wiedziałem że mogą być takie bajery jak np grzałka elektryczna nadmuchu.

Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!!!

nawet przy -20 na zewnątrz po minucie leci już letnie powietrze, a po chwili dłużej ciepłe :kox::kox:. Wystarczy ustawić nastaw klimatronika w HI i nadmuch na szybę.

Słyszeliście o takim czymś również w OOOO ?

Tak, ZTCP jest montowana seryjnie w dieslach, z pewnością włącza się jak masz na AUTO lub nawiew max na szybę, nie widzę jednak u siebie różnicy choć nie testowałem jakoś dokładnie :kwasny:

U mnie to jest :kox:. Auto stało od wczoraj, dziś rano temp -1 stopnia. Odpalam auto, temp ustawiam na HI + przycisk nawiewu(odmrażania) przedniej szyby + nawiew ustawiamy nie na full tylko na 4 kreski czyli ciut więcej niż połowę. Po około 1.5 min czuc normalne ciepłe powietrze :kox:. W momencie gdy leciało ciepłe powietrze zmieniłem temp na 18 stopni z HI - wyraźna różnica. Musi być na HI, wtedy nagrzewnica działa w 100%.

fantowski ja też będę sobie zakładał tempomat, wystarczy kupić manetkę z wiązką np taka: TEMPOMAT+wiązka AUDI VW A6 SKODA GOLF PASSAT 24GW (3003883553) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i odpowiednio podłączyć. Zaadoptować w VAG-u i jazda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki korek przy tandecie że spokojnie przeglądam forum i nawet na PW odpisuję :grin:

co tam sie dzieje, ze sie taki korek robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber miałeś z żoną spędzić wieczór a ty na forum siedzisz

Pewnie dlatego że wyjątkowo wcześnie musiała iść spać :decayed:

Oczywiście bezpiecznie całą i zdrową rano zawiozłem ją gdzie trzeba :naughty:

Kurde, mam nadzieję że nie brzmi to dwuznacznie :grin:

no patrzcie jaki zbieg okoliczności hehehe my jak się umawiamy to czasem spotkac się nie możemy ....

Szkoda ze moja połowa z tej Warszawki wraca wieczorem a już myślałem ze będzie cały weeknd mój :whistling:

Siemka all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam chyba jej...

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

Pancie szukam takie blendy...jakby ktos cos...bo cena w ASO miazdzy...

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/07/84/69/3007846917

daj nr :wink:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

Gabriel ja kupilem spray spcjalny do malowania zaciskow - koniecznie trzeba dobrze wyczyscic zacisk wczesniej i trzyma sie do tej pory. 13zł na ul. Sebastiana - część ulicy miedzy Dietla, a Gertrudy

dzieki.. zerkne tam i zobacze czy maja:)

musze miec czarny kolor :D

mają :wink: mam gdzieś puszkę jak chcesz nazwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w ASO za darmo sprawdzą historie auta, kody wyposażenia itd. Wystarczy przyjechać z dowodem.

Nie wiedziałem że mogą być takie bajery jak np grzałka elektryczna nadmuchu.

Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!!!

nawet przy -20 na zewnątrz po minucie leci już letnie powietrze, a po chwili dłużej ciepłe :kox::kox:. Wystarczy ustawić nastaw klimatronika w HI i nadmuch na szybę.

Słyszeliście o takim czymś również w OOOO ?

Tak, ZTCP jest montowana seryjnie w dieslach, z pewnością włącza się jak masz na AUTO lub nawiew max na szybę, nie widzę jednak u siebie różnicy choć nie testowałem jakoś dokładnie :kwasny:

U mnie to jest :kox:. Auto stało od wczoraj, dziś rano temp -1 stopnia. Odpalam auto, temp ustawiam na HI + przycisk nawiewu(odmrażania) przedniej szyby + nawiew ustawiamy nie na full tylko na 4 kreski czyli ciut więcej niż połowę. Po około 1.5 min czuc normalne ciepłe powietrze :kox:. W momencie gdy leciało ciepłe powietrze zmieniłem temp na 18 stopni z HI - wyraźna różnica. Musi być na HI, wtedy nagrzewnica działa w 100%.

Z kratek leci ciepłe szybko ale silnik słabo się dogrzewa wtedy bo nagrzewnica odbiera całe ciepło więc jak dla mnie taki sobie patent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w ASO za darmo sprawdzą historie auta, kody wyposażenia itd. Wystarczy przyjechać z dowodem.

Nie wiedziałem że mogą być takie bajery jak np grzałka elektryczna nadmuchu.

Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!!!

nawet przy -20 na zewnątrz po minucie leci już letnie powietrze, a po chwili dłużej ciepłe :kox::kox:. Wystarczy ustawić nastaw klimatronika w HI i nadmuch na szybę.

Słyszeliście o takim czymś również w OOOO ?

Tak, ZTCP jest montowana seryjnie w dieslach, z pewnością włącza się jak masz na AUTO lub nawiew max na szybę, nie widzę jednak u siebie różnicy choć nie testowałem jakoś dokładnie :kwasny:

U mnie to jest :kox:. Auto stało od wczoraj, dziś rano temp -1 stopnia. Odpalam auto, temp ustawiam na HI + przycisk nawiewu(odmrażania) przedniej szyby + nawiew ustawiamy nie na full tylko na 4 kreski czyli ciut więcej niż połowę. Po około 1.5 min czuc normalne ciepłe powietrze :kox:. W momencie gdy leciało ciepłe powietrze zmieniłem temp na 18 stopni z HI - wyraźna różnica. Musi być na HI, wtedy nagrzewnica działa w 100%.

Z kratek leci ciepłe szybko ale silnik słabo się dogrzewa wtedy bo nagrzewnica odbiera całe ciepło więc jak dla mnie taki sobie patent

Ale ruks, to ma służyć do szybkiego odmrożenia szyby przedniej, no i przy okazji zagrzania w aucie :wink:. Co do nagrzania silnika to u mnie 90 stopni jest bardzo szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim,potrzebuje pilnej porady bo chcę dziś kupić a nie za bardzo wiem jakie:

Mam fele 18x8 et45

Jakie muszę kupić dystanse żeby było ok i z przodu i z tyłu żeby nie wystawała fela a zarazem nie tarła,oponki jeszcze niewiem albo 215/40 albo 225/40

Pomuszcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim,potrzebuje pilnej porady bo chcę dziś kupić a nie za bardzo wiem jakie:

Mam fele 18x8 et45

Jakie muszę kupić dystanse żeby było ok i z przodu i z tyłu żeby nie wystawała fela a zarazem nie tarła,oponki jeszcze niewiem albo 215/40 albo 225/40

Pomuszcie:)

:facepalm:pomóżcie :wink:

et45 przy 8j na przodzie bedzie ok. zobacz sobie u mnie w wątku jak u mnie wygląda bo tak samo mam... daj dystans tylko na tył ok 20mm

ja mam oponki 235/40, aczkolwiek kusi mnie żeby dać węższe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym kupił dystanse na przód 12mm a na tył np 15mm to było by ok bo jeśli dobrze licze a nie dokonca się znam to miałbym wtedy na przodzie et33 a na tyle et30 ? jak się myle to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

Krakowskie kino bez popcornu, za to z fotelami z boeinga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...