Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobaczymy kto będzie miętki :naughty:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Paranoja jakaś że puścili mecz Borussie, zamiast Real - MU :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Paranoja jakaś że puścili mecz Borussie, zamiast Real - MU :facepalm:

akurat nie miałem czasu oglądać, bo walczę o lepsze (spotowe :grin:) jutro :decayed: ale na "n" chyba były obydwa? a na necie to już na 100%:naughty:

Opublikowano

Siema :hi: miłego dzionka Wam życzę,

Jeszcze tylko dzisiejszy dzień i weekend :D więc byle do 18:00 :)

Opublikowano

:hi: siemson!

Plan przekonania żony, żeby dzisiaj jechać na spota:

1. :sex::sexinbed: przed pracą

2. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu zawiezienia jej z domu do pracy

3. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu przywiezienia jej z pracy do domu

4. jakiś :kwiatek: i przygotowany obiad po przyjeździe do domu

5. :sex::sexinbed: po pracy i obiedzie

Punkt 1. wykonany :decayed:

Opublikowano
Siema :hi: miłego dzionka Wam życzę,

Jeszcze tylko dzisiejszy dzień i weekend :D więc byle do 18:00 :)

:wink: miłego oby do jutra

Opublikowano
:hi: siemson!

Plan przekonania żony, żeby dzisiaj jechać na spota:

1. :sex::sexinbed: przed pracą

2. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu zawiezienia jej z domu do pracy

3. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu przywiezienia jej z pracy do domu

4. jakiś :kwiatek: i przygotowany obiad po przyjeździe do domu

5. :sex::sexinbed: po pracy i obiedzie

Punkt 1. wykonany :decayed:

Hmm, ciekawe bo z mojego doświadczenia wynika że do pkt 1 to nie tak łatwo kobietę przekonać :wink:

Opublikowano
:hi: siemson!

Plan przekonania żony, żeby dzisiaj jechać na spota:

1. :sex::sexinbed: przed pracą

2. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu zawiezienia jej z domu do pracy

3. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu przywiezienia jej z pracy do domu

4. jakiś :kwiatek: i przygotowany obiad po przyjeździe do domu

5. :sex::sexinbed: po pracy i obiedzie

Punkt 1. wykonany :decayed:

Dexter poświęcenie aby pojechać na spot godne podziwu :decayed: Ale mogłeś powalczyć z tematem i zatrzymać się na pkt. 1 i 5 to byłby tak zwany kompromis :decayed:

Opublikowano

:hi:

pytanie nr 1 - zna ktoś kogoś z hamowni z Niepołomic? kto tam już był??

pytanie nr 2 - komu pasowałby termin 02.03. na hamowanie wozidła jeśli termin byłby możliwy? :whistling:

pytanie nr 3 - kto jedzie na dzisiejszego spota?:wink:

pytanie nr 4 - kto pomoże z założeniem tempomatu??:whistling:

Opublikowano
:hi:

pytanie nr 1 - zna ktoś kogoś z hamowni z Niepołomic? kto tam już był??

pytanie nr 2 - komu pasowałby termin 02.03. na hamowanie wozidła jeśli termin byłby możliwy? :whistling:

pytanie nr 3 - kto jedzie na dzisiejszego spota?:wink:

pytanie nr 4 - kto pomoże z założeniem tempomatu??:whistling:

ad.1 byłem, hamowałem tam auto 3razy

ad2. może udałoby mi się wyrwać pojechać zobaczyć co tam Ci wyjdzie :wink:

ad3. dziś raczej mnie nie będzie

ad4. nie mam o tym pojęcia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

Ja dzis bede na spociku i bez żadnych podpunkcików :grin:

Opublikowano

walentynki :wink:

184294_503502679691155_2130664123_n.jpg

Opublikowano

tiaaa... a ja jeszcze nie dawno miałem "walę tynki" w trakcie remontu :decayed:

482502_424290097653077_1104515144_n.jpg

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

:hi: siemson!

Plan przekonania żony, żeby dzisiaj jechać na spota:

1. :sex::sexinbed: przed pracą

2. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu zawiezienia jej z domu do pracy

3. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu przywiezienia jej z pracy do domu

4. jakiś :kwiatek: i przygotowany obiad po przyjeździe do domu

5. :sex::sexinbed: po pracy i obiedzie

Punkt 1. wykonany :decayed:

Hmm, ciekawe bo z mojego doświadczenia wynika że do pkt 1 to nie tak łatwo kobietę przekonać :wink:

Nikt nie mówił, że było łatwo :decayed: ale się udało :banan:

Opublikowano

Ja się dziś nie wyrobię na spota :banghead: ale za tydzień się melduje:D

Opublikowano

Siemano :hi:

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

Transit co tam u Ciebie, żyjesz tam chłopie?:whistling:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Nie zdał na egzaminu prawo jazdy - Sadistic.pl

:grin:

Opublikowano

Panowie wstępny umówiony termin na hamownie w Niepołomicach to 02.03 godzina 10:00

cena za ośke - 120zł, jeśli będzie 5 samochodów to 100zł

Q chyba coś koło 170zł

kto byłby chętny?

na razie są 3 ośki:

fantowski

Wąski

pablo_ua4

:whistling:

Opublikowano

hmmmm:whistling:

Opublikowano

Bry :hi:

Jakos zyje, tylko strasznie sie ta szkola dluzy... Ale za 2 tygodnie powinienem pojawic sie na spocie bo bede mial dluuugi weekend. Pozdrowienia z Lubania dla wszystkich (wlasnie jestem tu na praktykach).

Opublikowano
Panowie wstępny umówiony termin na hamownie w Niepołomicach to 02.03 godzina 10:00

cena za ośke - 120zł, jeśli będzie 5 samochodów to 100zł

Q chyba coś koło 170zł

kto byłby chętny?

na razie są 3 ośki:

fantowski

Wąski

pablo_ua4

:whistling:

Hmm...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.