Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, ma ktoś płytkę do BNS'a 5.0 ? Potrzebuje język zmienić :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to ze wezmie 13 l gazu to uj... abk w B4 tez mi tyle brało, ale chodzi mi o ten konkretny egzemplarz, od wizualnej strony bo jestescie troche bardziej doswiadczeni w wyłapywaniu smaczków bądz bubli...

chyba sobie jaja robisz że po fotach chcesz wiedzieć w jakim stanie jest auto :kox:

Opublikowano

nie zrozumiałes mnie:facepalm:.... jak jezdziłem b4 to wiedziałem ze np. dane wersje miały taką a taką kierownice, albo powinny miec takie a takie tapicerki.... i po prostu chciałem wiedziec czy ktos tu kiedys cos pozmieniał, czy auto jest ori... bo czy jest proste, nie bite to sam moge diagnozowac.:wink:

Opublikowano

no ale elementy można wymieniać - lampy kierownice itp. Kierownica tu jest wymieniona

Opublikowano

Ogarnijcie chłopa:doh:

Opublikowano

No i takich odpowiedzi oczekuje. I proszę o jeszcze. Jadę go jutro oglądnąć i chciałbym wiedzieć o ty samochodzie coś więcej niż tylko to co na zdjęciach, bo z gadki to właściciel jakiś taki tajemniczy. Muszę mieć go czym zagiac w razie gdyby miało dojść di jakiejś transakcji

Opublikowano

Ogarnijcie chłopa:doh:

powalony gosc, to juz ktorys filmik z kolei z jego wyczynami.

nic tylko wywlec takiego matola z auta i po mordzie wystrzelac zeby cos do tego pustego lba dotarlo :wallbash:

Opublikowano

Debil z umiejętnościami i tyle:whistling:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Giorgi Tevzadze - Male - Georgia ť Needfordrive.com

Takie ma zabawki.

Opublikowano

no umiejetnosci ma, ale nic poza tym :whistling:

Opublikowano
  • Autor

siemka wieczorową porą :)

Opublikowano
siemka wieczorową porą :)

Siemano :)

Opublikowano
  • Autor

Themon i jak zastanowiłeś się nad ceną ? :) Jak cos to pw :decayed:

Opublikowano
no ale elementy można wymieniać - lampy kierownice itp. Kierownica tu jest wymieniona

niby dlaczego wymieniona? Rok 97 ale to musiała być końcówka, którą już objął mini-lift (blotniki - bez znaczka audi, kierownica, zegary)

Opublikowano
siemka wieczorową porą :)

Siemano :)

:hi:

Opublikowano
:hi:szanowne grono

Panowie a w KRK gdzie najlepiej kupić 4300? bo mam 6000 ale chce zmienić :whistling:

Balicka 160 :wink:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Fanti bierz :naughty:

:hi:szanowne grono

Panowie a w KRK gdzie najlepiej kupić 4300? bo mam 6000 ale chce zmienić :whistling:

znalazłem u siebie :wink:

:hi:Panowie..

wróciłem na KRK z WLKP... trip udany i jeszcze po drodze udana sprzedaż :naughty: zatem trzeba coś do wozidła kupić :whistling:

Wąski na Balickiej to tam teraz BMW jest... byłem ostatnio i śladu po sklepie nie ma.. a skoro u siebie znalazłeś to wezmę od Ciebie :wink:

co do dokładki to nie lepiej kupić kompletny cały zderzak z dokładką sline?

Opublikowano
co do dokładki to nie lepiej kupić kompletny cały zderzak z dokładką sline?

Nie wiesz po co?

ykk kiedyś wytargał poniżej 300zł dokładkę i dołożył więc ma S-Line przedni zderzak.

Opublikowano
co do dokładki to nie lepiej kupić kompletny cały zderzak z dokładką sline?

Nie wiesz po co?

ykk kiedyś wytargał poniżej 300zł dokładkę i dołożył więc ma S-Line przedni zderzak.

a reszta gratów poza dokładką?

kratki po 100zl grill 470zl halogeny po 150 chyba jakoś tak...

nie wiem i pytam :wink: najlepiej niech się wypowie ktoś kto ten temat przerabiał

na chwile obecną poluję na kiere, jedna upatrzona ale cos nie mogę doczekać się na dodatkowe zdjęcia... :whistling:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

:hi: bry

Fantowski, ja ci moge sprzedac halogeny :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.