Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: siemson!

Plan przekonania żony, żeby dzisiaj jechać na spota:

1. :sex::sexinbed: przed pracą

2. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu zawiezienia jej z domu do pracy

3. zużycie paliwa :ON: w :audi: w celu przywiezienia jej z pracy do domu

4. jakiś :kwiatek: i przygotowany obiad po przyjeździe do domu

5. :sex::sexinbed: po pracy i obiedzie

Punkt 1. wykonany :decayed:

Punkty 2., 3., 4. zmodyfikowano o dodatkowy tort i galaretkę na deser i 5. wykonane.

Mission acomplished!:polew:

Kierunek Galeria Kazimierz

Widzimy się za godzinę:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
która wybiera się na spota... KFC dzisiaj?:naughty:

Ja już po Pizzy Hut więc KFC out :kox:

Dziś w walentynki każda pizza i wielkość za 19,90zł :naughty:

Nie długo wyjeżdżam na spota :banan:

Opublikowano

Dziś w walentynki każda pizza i wielkość za 19,90zł :naughty:

czemus wczesniej nie mowil :tongue:

musialem sie zadowolic trzema b-smartami :decayed:

wiec ja tez juz dzisiaj odpuszczam kfc :smiley:

Opublikowano

Dziś w walentynki każda pizza i wielkość za 19,90zł :naughty:

czemus wczesniej nie mowil :tongue:

musialem sie zadowolic trzema b-smartami :decayed:

wiec ja tez juz dzisiaj odpuszczam kfc :smiley:

bo Cie nie lubi :)

Opublikowano

chcesz xenona stracic? :baseball::decayed::grin:

Opublikowano

hehe :)

nie - przepraszam! :D

milego spota... ja mam jeszcze troche roboty. Za tydzien powinenem sie pojawic :)

Opublikowano

Dzięki za spota...

Opublikowano
Dzięki za spota...

również :hi:

Jest możliwość gdzieś na www sprawdzić kody wyposażenia po numerze VIN?? oczywiście darmowo. Na wlepie w bagażniku i ks. serw. jest tylko część

Opublikowano
  • Autor

dzieki obecnym za spocika :hi:

Opublikowano

dzięki za spota Panowie! :hi:

Opublikowano

POanowie jest mi ktos w stanie znalezc roznice miedzy grillami w b7? Ktos tu kiedys wklejal tylko koniecznie na samochodach...

Opublikowano

Dzięki za spota tym którzy byli i tym którzy jechali ale nie dojechali (Trzastek:grin:) :hi:

Coraz więcej nowych :kox:

Opublikowano

dzięki za spota jak dobrze że już weekend :banan:

Opublikowano
  • Autor
POanowie jest mi ktos w stanie znalezc roznice miedzy grillami w b7? Ktos tu kiedys wklejal tylko koniecznie na samochodach...

ale że co dokładnie ?

Opublikowano

juz w domach? czemu tak szybko?

Opublikowano
  • Autor
juz w domach? czemu tak szybko?

bo Ciebie nie było :decayed:

Opublikowano

no juz nie Pie**ol :)

pojawie sie za tydzien

hamulce skladam...

Ktos ma jakis sprawdzony zestaw do malowania zaciskow?

Opublikowano

cuber miałeś z żoną spędzić wieczór a ty na forum siedzisz

Opublikowano
dzieki obecnym za spocika :hi:

nie ma za co :wink:

Opublikowano
no juz nie Pie**ol :)

pojawie sie za tydzien

hamulce skladam...

Ktos ma jakis sprawdzony zestaw do malowania zaciskow?

ja malowałem w Colorexie w zielonkach nie drogo a dobrze malują piecowo.

dzięki za spota wiem wiem nie poznaliście mnie w tym bolidzie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.